Gönderen Konu: Proscar zam  (Okunma sayısı 283 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Ynt: Proscar zam
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2022, 14:18:51 »
dutasterid de 104tl olmuş
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2022, 15:13:27 »
Vay a...
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2022, 17:55:03 »
 bulunsunda tanıdığım eczacı artık uretilmeyebilir demişti.nasılsa 5 e bolunuyor artık ucuz bişi yok 1 sen sonra sigara olur 60 70 ekmek olur 10 15 .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2022, 18:43:12 »
Şubatta %30 zam daha geliyor ilaçlara
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2022, 19:12:42 »
 artık zam kelimesini sabah akşam duyucaz.nisandada bir yuzde 30 daha gelir 2 ay sonra gene.stokcular gobek atıyordur şimdi her sektorde.bakkallar kredilere asılıp milyonluk sigara alıyorlar gelen zam cebe kalıyor.diğer sektorlerdede oyle.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2022, 19:46:40 »
artık zam kelimesini sabah akşam duyucaz.nisandada bir yuzde 30 daha gelir 2 ay sonra gene.stokcular gobek atıyordur şimdi her sektorde.bakkallar kredilere asılıp milyonluk sigara alıyorlar gelen zam cebe kalıyor.diğer sektorlerdede oyle.

+1
Global Moderator

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2023, 16:41:57 »
bulunsunda tanıdığım eczacı artık uretilmeyebilir demişti.nasılsa 5 e bolunuyor artık ucuz bişi yok 1 sen sonra sigara olur 60 70 ekmek olur 10 15 .
Güya neden üretilmeyecekmiş

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2023, 17:27:37 »
Ben geçen hafta zovirax aldığımda da artık üretilmeyecek dedi eczacı. Gerçekten de ilacı İstanbul'da buldum ama Ankara'da yoktu.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2023, 17:49:28 »
Ben geçen hafta zovirax aldığımda da artık üretilmeyecek dedi eczacı. Gerçekten de ilacı İstanbul'da buldum ama Ankara'da yoktu.
Hocam eski konulara baktım 2020 de bile aynı muhabbet yapılmış bana boş geldi az yerde vardır o ayrı zaten her eczanede her ilaç olmaz
Bu arada sizi biliyorum sorum olacak size
proscara ilk başladığınızda ne gibi yan etkiler gördünüz kalp çarpıntısı felan oldu mu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 02 Ocak 2023, 17:55:49 »
 hep uretilmicek derdi yabancı eczacılar uretilirdi bu sefer tanıdıkla konustum kendi insanımla devletin uyguladığı ilaç politikası yuzunden uretilmeme ihtimali fazla dedi.genelde uretilmicek denir zam için saklanırdı herneyse zamlıda olsa varmış

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2023, 02:39:20 »
Hocam eski konulara baktım 2020 de bile aynı muhabbet yapılmış bana boş geldi az yerde vardır o ayrı zaten her eczanede her ilaç olmaz
Bu arada sizi biliyorum sorum olacak size
proscara ilk başladığınızda ne gibi yan etkiler gördünüz kalp çarpıntısı felan oldu mu

İlk yan etkileri net olarak hatırlamıyorum ama kalp çarpıntısı yaşamadım hiç.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram