Gönderen Konu: FİN 4.AY ŞAKAK SAÇ ÇIKMASI  (Okunma sayısı 629 defa)

finlover

• Yeni üye
  • *
FİN 4.AY ŞAKAK SAÇ ÇIKMASI
« : 05 Ocak 2023, 17:47:48 »
selamun aleyküm abilere  kader dostlarıma,,, 22 yaşımdayım Sac ektirdim geçen yil ve 4200 greft ön ve orta bölgeye bu yüzden fine başladım  finasteride ise başlayalı tam 4 ay oldu  tepede geniş açılma vardi ve şakaklar geriye doğru çekiliyordu 2 sene öncesine göre, kullanmasam büyük ihtimal tepe daha ilerlicekti saçlar daha da sönük cansiz gözükecek uzaması gecikecekti,  şuan daha parlak ve kömür gibi koyu gözüküyor çok memnunum bende hiçbir yanetki yapmadi libidom daha yükseldi ve maskulenliğim %30-40 daha arttı sesim kalınlaştı yüz kılları tüy formuna geldi diyebilirim ve sakal ile birlikte jiletle almaya başladım çünkü guclenmiyorlar daha kolay oluyor benim için. Göğüs kıllarım dökülmeye başladı bu iyi birşey ve sürekli küçük idrara gitme, mesaneyi torbayı tam boşaltmamış hissi geçti bu da arti benim için. 3güne bir Dutasteride eklemeyi düşünüyorum çok sert giricem saça, en korktuğum şey jinekomastiydi ama Arimidex ve Tamoksifen bu sorunu çözen ilaçlar olduğunu öğrendim birseyden korkmuyorum vitesi 6ya atıyorum!!! İLK 3 FOTO FİNE BAŞLAMADAN ÖNCE, SON 2 FOTO İSE ŞİMDİ ÇEKTİM, GÜNLÜK  5/1 FİN HAFTADA BİR AKLİMA GELİRSE 1.5MM DERMAROLLER

Hakan Hakkn

• Full Member
Ynt: FİN 4.AY ŞAKAK SAÇ ÇIKMASI
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2023, 20:34:43 »
Saç ektirmişsin bunun finasteridle ne alaksı var

finlover

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2023, 20:36:10 »
Saç ektirmişsin bunun finasteridle ne alaksı var
sadece ön  ve ön -orta ekili, şakak ve tepe kısmında ekim yok ama açılma ve dökülme vardi finasteride ile durdurduğumu düşünüyorum
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi B12 Vitamin B Komplex Selenyum Çinko Magnezyum Sitrat D3K2 Coraspin Biotin

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2023, 20:37:59 »
sadece ön  ve ön -orta ekili, şakak ve tepe kısmında ekim yok ama açılma ve dökülme vardi finasteride ile durdurduğumu düşünüyorum
Hmm anladım zaten bu çok etkili bir ilaç saç için yabancıların sayfasında çok güzel olumlu şeyler var zamanla gürleşecek kullanırsan yaşında genç . Gençlerde daha etkili burda bazı şanssız arkadaşlarda işe yaramıyor o ayrı

finlover

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2023, 20:38:56 »
Hmm anladım zaten bu çok etkili bir ilaç saç için yabancıların sayfasında çok güzel olumlu şeyler var zamanla gürleşecek kullanırsan yaşında genç . Gençlerde daha etkili burda bazı şanssız arkadaşlarda işe yaramıyor o ayrı
Şakaklar beni yanıltıyor mu?? çünkü yukarı doğru saç çıkması ya da zayıf olanların güçlenmesi gibi bir durum var, tepede etkili olduğu bence bariz bile
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi B12 Vitamin B Komplex Selenyum Çinko Magnezyum Sitrat D3K2 Coraspin Biotin

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2023, 23:20:51 »
Ekmiş olduğunuz saçların çıkmasıyla da karıştırıyor olabilirsiniz ondan dolayı bunu ayırt etmek zor ekimden önceki zaman diliminde kullanmış olsaydınız net bir cevap doğal olarak alabilirdik ama yine de saçlarınız güzel görünüyor tedavilere devam.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

finlover

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2023, 23:38:03 »
Ekmiş olduğunuz saçların çıkmasıyla da karıştırıyor olabilirsiniz ondan dolayı bunu ayırt etmek zor ekimden önceki zaman diliminde kullanmış olsaydınız net bir cevap doğal olarak alabilirdik ama yine de saçlarınız güzel görünüyor tedavilere devam.
tepe ve şakaklara ekim yok hocam🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram