Gönderen Konu: Saçıma ikinci ekim uygun mu?  (Okunma sayısı 603 defa)

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçıma ikinci ekim uygun mu?
« : 28 Ocak 2023, 14:53:26 »
Merhaba, 4-5 sene önce başarısız Ekim gerceklestirdim şu an 2. Ekim konusunda ciddi düşünmeye başladım sizce Ekim için uygun mu donör bölgemden faydalanabilir mi

Yaş 31

Ozannn

• Full Member
Ynt: Saçıma ikinci ekim uygun mu?
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2023, 16:10:25 »
Açıkçası hocam donor alanınız çok yıpranmış ve ince görünüyor. Herhangi bir ekim merkeziyle irtibata geçtiniz mi? Geçtiyseniz onlar ne diyor? Bilemiyorum 6 ay veya daha fazla bir süre Finasterid alıp öyle yaptirabilir mısınız ama bana zor geldi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2023, 16:38:41 »
ilk saç ekimi donör alanı kötü

ikinci ekim için ise donör kapasitesine göre alan geniş

senin saçını ekecek merkez için donör bölgen risk taşıyor kısaca donör ekim sonrası çok iyi bir alım olsada seyrek ve kötü durabilir bunu göze alacaksın ekim yaptıracaksan sonra donör bölgemi maffetiler deme dostum.

güçlendirmen gerek saçlarını finasterid ile bir süre sonra ekim düşün sakal desteğide kullanılmalı

bu alana kadar bir ekim düşünmeli ama dediğim gibi risk var
Global Moderator

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2023, 17:25:54 »
İşin garip tarafı sadece arka bölgeden alım yapıldı yan donör alanı kendiliğinden seyrek sadece ön saç çizgisini duzenleseler siklastirsalar yeter benim için

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2023, 18:18:07 »
İşin garip tarafı sadece arka bölgeden alım yapıldı yan donör alanı kendiliğinden seyrek sadece ön saç çizgisini duzenleseler siklastirsalar yeter benim için

Dediğinize bende katılıyorum sadece ön bölgeye iki üç cm arkaya gidecek şekilde bir ekim yaptırsanız ve sonucuda iyi olursa kendi saçlarınıda uzun tutarak kullanacağınızıda varsayarsak bence sonuçtan oldukça memnun kalma olasılığınız yüksek.
Yalnız etkili medikal tedaviler ile kendi saçlarınızın varlığını sürdürmeniz lazım.
Ve ayrıca ekim merkezi tercihiniz başarılı bir sonuç üzerinde çok etkili olacaktır.Bunun için acele etmeden ve hemen emin olmadan sağlıklı bir tercihte bulunmanız başarılı bir sonuç için en önemli husus olacaktır.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2023, 19:53:33 »
 hocam 6 ay finasterid kullan masajda yap sonra saç sakal karısık ektirirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2023, 20:08:40 »
Karışık bir durum ön çizgi için ileri bir alanda bekleme üçgen şekli makül kaçar ve donör seyrekliğini umursamayacaksan ekim ile kurtarılır tararsın.

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2023, 11:27:19 »
Bir merkez ile görüştüm arkadaşımın vasıtası ile 1500 2000 greft çıkar kendin mutlu olurum diyorsan yapılabilir dediler 20 bin TL ücret verdiler

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2023, 12:11:32 »
Bir merkez ile görüştüm arkadaşımın vasıtası ile 1500 2000 greft çıkar kendin mutlu olurum diyorsan yapılabilir dediler 20 bin TL ücret verdiler

Arenamed veya asumanı tercih edebilirsin bunlar ikinci ekimlerde başarılılar.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2023, 15:33:31 »

Ekim sonuçlarını detaylı inceleyebileceğiniz burdaki konular gibi elde bir veri yoksa arkadaş tavsiyesi ile kesinlikle saç ektirmeyin derim.
Tr de çoğu kliniğin saç çıkartma oranı ortalamanın çok çok altında malesef.En çokta saç ekimi mağdurları arkadaş tavsiyesi ile saç ektirenlerde oluyor .Öncesinde biraz saçı olan bir yakınınız saç ektirdiği zaman ekilenlerin yarısı çıksa bile çok iyi bir sonuç alabiliyor bu durum sizi aldatmasın .size ekilen saçların yarısı çıksa sizi mutlu etmez .en az yüzde 90 çıkmalıki bu kötü durum düzelebilsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2023, 15:39:21 »
şöylede bir durum var bu saçlar iyi ki ön hat sık olmamış sana o kadar kötü bir ön çizgi yapmışlar ki gerçekten yazıklar olsun sık olsa bu ön çizgi üzerinden olacaktı
kim yapmıştı bu saç ekimini?
Global Moderator

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2023, 06:54:25 »
Gerçekten uğraşıp yapsan bu kadar kötü ön çizgi yapmayı beceremezsin bu da bir yetenek

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2023, 09:27:37 »
şöylede bir durum var bu saçlar iyi ki ön hat sık olmamış sana o kadar kötü bir ön çizgi yapmışlar ki gerçekten yazıklar olsun sık olsa bu ön çizgi üzerinden olacaktı
kim yapmıştı bu saç ekimini?
Tekirdağ Çorlu'da Trakya saç ekim merkezi diye bı yer bende hiç memnun değilim sanırım taşeron dışarıdan Ekim yapan birilerini bulup getiriyorlar

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 09 Mart 2023, 09:47:03 »
DONÖR DE MAFFETMİŞLER SANKİ ?

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Mart 2023, 10:39:44 »
DONÖR DE MAFFETMİŞLER SANKİ ?
Evet birde ekim sırasında en az 3 numaraya vurmanız gerek daha kisasinda belli olabilir alım yapıldığı diyolardi 3 değil 300 numarada bile belli oluyor :)

Facebook Twitter Instagram