Gönderen Konu: İstanbul'da Saç Ekimi Merkezi Ve Bana Fikir Verebilecek Arıyorum  (Okunma sayısı 907 defa)

Demir Kuru

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar ben başlıkta göründüğü üzere bir ekim merkezi arıyorum ve varsa bana bir öneriniz öneride istiyorum saçıma yönelik 23 yaşındayım ve saç ekimi için erken olduğunu çok kişi söylüyor bu yüzden ben ekim yapma konusunda hala çekincedeyim ama 2 yıldır bu forumdayım 2 yıldırda Serkan Aygının başarısını görünce ekim yaptırmak istedim fakat muayene olmak istedim 1.5 ay sonraya randevu verdiler ekim olacaksa 3 4  ay sonra dediler bu yüzden farklı bir yerde bakmaya başladım gerçekten Serkan Aygın kadar iyi yaptığının arkasında duran yerler varsa öneri bekliyorum ve tabiki gerçekten saç ekimi için erken hepsi dökülsün yada dökülme dursun diyen var mı merak ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bu ön çizgiyi kim çizdi ?
Global Moderator

Demir Kuru

• Yeni üye
  • *
1 yıl önce estecenter da çizildi doktorun adını hatırlamıyorum o zaman da ekim yapabileceklerini söylemişlerdi ama ben emin olamamıştım.
  • Yaşınız 23

Demir Kuru

• Yeni üye
  • *
sizce nasıl bir ön çizgi olmuş ilerde dökülürse diye çizgiyi çok öne almamız gerektiğini söyledi dönor bölgesi ilerde de işime yarayabileceğini düşündüğünü söylemişti
  • Yaşınız 23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sizce nasıl bir ön çizgi olmuş ilerde dökülürse diye çizgiyi çok öne almamız gerektiğini söyledi dönor bölgesi ilerde de işime yarayabileceğini düşündüğünü söylemişti

kim çizdi ise o merkezden uzak dur verilmiş sadakan varmış

demekki yanlış araştırma yapıyorsun iyi bir araştırma yapmalısın saç ekimi düşünmek yerine önce saç ekimini öğrenmeyi öğrenmeniz gerek

saç ekimine uygunsun ama doğru merkezi seçersen
yanlış bir merkez seçersen saç ekimine uygun olman bir şey ifade etmez saçlarını maffederler ..
Global Moderator

Demir Kuru

• Yeni üye
  • *
Ben saç ekimini temel olarak bildiğimi düşünüyordum webden okuduklarımla ama sanırım yeterli değil dikkate alacağım
  • Yaşınız 23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ben saç ekimini temel olarak bildiğimi düşünüyordum webden okuduklarımla ama sanırım yeterli değil dikkate alacağım

saç ekimini yaptırmadan tam olarak anlaman çok zor
ama deneyim kazanmanın en iyi yoluda forum

konuları ve süreçleri takip ederken yaptırmış hissini yaşayarak aratır olumsuz olanıda olumlu olanı da
bilmiyorsun diye bir durum idda etmiyorum ama daha iyi öğrensen iyi olur hem iyi bir şekilde öğrenmen bu forumun yararına diğer insanlara fikir verebilirsin şu anda fikirlerini diğer konularda belirterek zaten daha iyi öğrenirsin konulara yazmaktan geçiyor biraz öğrenmekte
Global Moderator

Demir Kuru

• Yeni üye
  • *
Tamamdır çok teşekkürler forumlamaya devam o zaman
  • Yaşınız 23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
aynen devam