Gönderen Konu: 2. Hatta 3. Ekim yaş 23 Abilerden Öneri Bekliyorum  (Okunma sayısı 378 defa)

Onur Yazar

• Yeni üye
  • *
2. Hatta 3. Ekim yaş 23 Abilerden Öneri Bekliyorum
« : 27 Şubat 2023, 12:59:41 »
Yaşım 23 iki yıl önce adet olarak 4000-4500 lük bir ekim yapıldı artık onlar çıktı kendi saçım mı döküldü nasıl olduysa sonuç pek farklı değil
Samsun Medical Park da bir gün arayla hem tepe hem ön olarak iki Ekim yapılıp gerekirse sakallara da inip 6 bin 7bin kök alınıp bu işi noktalarız dediler
Sık ekim yapan bir yer 6 7 bin civarına çıktıkları ekimleri beğendim hazır üniversiteler online olmuşken bu işi tekrar çözmeyi düşünüyorum yorumlarınız nelerdir. Teşekkürler

Onur Yazar

• Yeni üye
  • *
Ynt: 2. Hatta 3. Ekim yaş 23 Abilerden Öneri Bekliyorum
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2023, 13:02:06 »
 şuan ki halin ve donör bölgenin resimlerini atıyorum

Onur Yazar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2023, 13:07:37 »
Buda iki yıl önce ekim öncesi uzun ve kısa olarak

Onur Yazar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2023, 20:19:35 »
Kimse yok mu?

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2023, 12:54:34 »
Kardeşim öncelikle bir sakinleş. Seni hepimiz çok iyi anlıyoruz. Saç kaynaklı piskolojinin ne denli sıkıntılı olduğunu biliyoruz.

Yaşın çok genç, hormon tavan, ektirsen de yine dökülecek. Şekil 1-A kendi sonucun ortada.

Doktor kontrolünde uzun süreli planlar yapmalısın. Bi görün baktır kan sonuçlarına durum nedir ne degildir, doktor kontrolünde finasteridi irdele, bünyen için doğru mu yanlış mı sonuçlarına göre değerlendirtir.

Bu bilgiler ile devam et. Ve lütfen ' 6000.7000 kökle bu işi kapatırız ' diyen yerlerden uzak dur. Yahu yaşını bilen birisi bunu nasıl diyebilir, dökülmenin devam edeceğini nasıl bilmez...

En doğru kararları vermen dilegiyle kardeşim.

Seven

• Full Member
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2023, 23:20:08 »
GAYET BASİT EKİM ÖNCESİ SAÇALRIN O KADAR İNCELMİŞ Kİ
tüy kıvamında üstüne bunların güçlendirmeden saç ektirsen saçların dökülür

öncelikle hemen saçlarını korumak için takviye almalısın bu sürede iyi bir merkez araştırıp
ikinci saç ekimin olduğu için donör alanı iyi kullanan bir merkez olmalı
bir saç ekimi daha gayet güzel olur
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2023, 23:23:00 »
Saç ekim öncesi resimine bakınca hızlı bir şekilde saç kaybı yaşaman normal genel seyrelme var kafanda saçlar incelmiş dökülme kıvamında güçlendirmeden üstüne saç ektirmişsin

doğal olarak saç ekimiyle kan dolaşımı bozulmuş kendi saçların beslenemeyince dökülmüş

bu arada ekim sonucunda zayıf saçların ekilen saçlarda incelmeye devam ediyor önlem alıp saçları güçlendirmelisin
ve evet daha sonrada bir sıklaştırma daha
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram