Gönderen Konu: Rogaine foam saç çıkarıcı losyon  (Okunma sayısı 671 defa)

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rogaine foam saç çıkarıcı losyon
« : 03 Mart 2023, 08:38:03 »
Merhaba arkadaşlar.Amerikadan rogaine foam temin ediyorum.Dünya üzerinde saç çıkardığı fda tarafından kanıtlanan ve onaylanan tek ilaçtır.Kendim de kullanıyorum fazla olduğu için satıyorum.Kendi saçım üzerindeki 3.5aylık etkisini gösteren iki fotoyu ekliyorum.Bol saçlı günler dilerim 😄 Almak isteyen arkadaşlar özelden mesaj yazarsa telefon no verebilirim

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Rogaine foam saç çıkarıcı losyon
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2023, 01:04:09 »
Merhaba arkadaşlar.Amerikadan rogaine foam temin ediyorum.Dünya üzerinde saç çıkardığı fda tarafından kanıtlanan ve onaylanan tek ilaçtır.Kendim de kullanıyorum fazla olduğu için satıyorum.Kendi saçım üzerindeki 3.5aylık etkisini gösteren iki fotoyu ekliyorum.Bol saçlı günler dilerim 😄 Almak isteyen arkadaşlar özelden mesaj yazarsa telefon no verebilirim
Kaç tl?

m.ekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2023, 22:54:45 »
Rogaine Minoxidil gibi yağ yapıyor mu acaba ? Minox kullanınca saçlar birbine yapışıyor ve daha kötü bir görüntü oluyor. Bundaki durum nasıldır? Fiyat gönderebilir misiniz ?

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2023, 01:28:48 »
Hayır solüsyon(sıvı) içerikli değil köpük formu bu.O yağlı etkiyi yapmaması ve deride tahrişe sebep olmaması için firmanın sonradan çözüm olarak geliştirdiği köpük formdur.fiyatı özelden yazdım hocam

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2023, 01:34:06 »
3 aylık kullanım içeren açılmamış kutu fiyatı 110$=2100₺ arkadaşlar.Tel:5442493961 den yazarsanz yardımcı olurum

Facebook Twitter Instagram