Gönderen Konu: Saç ektirmeye uygun muyum ?  (Okunma sayısı 874 defa)

Beginning

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirmeye uygun muyum ?
« : 14 Mart 2023, 19:09:56 »
Merhaba aranıza yeni katılmakla beraber bu güzel formu bize katanlardan öncelikle teşekkürler…Arkadaşlar  33 yaşındayım 5 sene önce dökülmelerim başladı şu an  bu durumdayım.Yaklaşık 1 senedir dökülme yaşamadım,lakin bu 1 sene içinde saçlarımda incelme meydana geldi.Herhangi bi ilaç kullanmadım tedavi görmedim ama bir süredir saç ekim merkezlerine gidip araştırma yaptım hepsi Ekim için müsait olduğumu söyledi ama İstanbul pazarı öyle bi yer ki inanın kimse güven vermemekte ve bu durum çok can sıkıcı bi hal aldı. Arkadaşlar sizden ricam ekime müsait miyim bi süre beklemelimiyim diyelim ki ekime karar kıldım bütçem ise 30 45 arası bana gerçekten ön alın çizgisini ve doğal sıklığı sağlayacak memnun edecek merkez neresidir.
Değerli fikirlerinizi yorumlarınızı beklemekteyim şimdiden teşekkürler
@hintell üstad yorumunu isterim 
Not ilk foto dökülmeden önce sonrakiler son hali

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeye uygun muyum ?
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2023, 09:51:26 »
saç ektirmeye uygunsun kardeşim ama iyi bir araştırma yapıp öyle saç ekim merkezi seçmelisin yoksa saçlarını maffederler.

ve saçların da dökülme devam ediyor güçlendirerek saç ektirmen çok iyi olur çünkü saç ekimi şu anki var olan saçlarına göre planlanacak onlarda eksilme olursa saç ekimi tekrar yaptırman gerekir

ve ön çizgi çok önemli bu tasarımları saç ekimini çok iyi öğrenip öyle saç ekimine kalkışmalısın yoksa karşında ki ne dese inanırsın sonra kafanı duvarlara vurursun tabi iyi bir merkez seçiminde bunlar yaşamanaz ama isteklerini belirtmen için önemli durumlar 
Global Moderator

Beginning

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2023, 10:55:51 »
@hintell üstad bu konuda bana önerebileceğin bir saç ekim merkezi var mıdır ? Bütçe aralığım 35-45 arası memnun kalabileceğim bi ekimci ile işlem yaptırmak istiyorum çünkü dediğin gibi pişman olup ah vah ya şuna yaptıraydım demek yerine bu konu da aydın insanlara başvurup önerileriyle hareket etmek daha mantıklı geliyor yardımlarınızı güzel fikirlerinizi bekliyorum ayrıca güçlendirmek adına uygulayabileceğim ilaç tedavisi ne olmalı ?

Mtrsmst

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2023, 20:56:45 »
Tedavi olarak finasterid araştırmalısın merkez olarak'ta Asuman hair bütçenize uygun Serkan aygında olabilir

Beginning

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2023, 17:07:43 »
Teşekkür ederim bilgileriniz için Asuman hanımda dün gerçekleştirdim ekimi bu akşam saç ekim sonuçlarında konu açıp detaylı şekilde süreci anlatacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2023, 18:47:55 »
hayırlı olsun ama senın saçlarını finasterid ile güçlendirmen lazım sonra deme
ekımden memnun kalmadım diye çünkü kendi saçalrın dökülmeye devam eder ekilenler çıkar
unutma ekilenler bu saça göre yapıldı o yüzden bu durum korunmalı
Global Moderator

Beginning

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2023, 19:16:17 »
Üstad fin konusunda klinik benden gerekli test vs istedi onları verdikten sonra birlikte karar vereceğiz saç ekim sonucuna konu açacağım birazdan ilgin alakan için tşk ederimmmm

Facebook Twitter Instagram