Gönderen Konu: Şahin çelik saç ekimi 3100 greft  (Okunma sayısı 449 defa)

Mempolll

• Yeni üye
  • *
Şahin çelik saç ekimi 3100 greft
« : 07 Nisan 2023, 17:23:10 »
Arkadaşlar cuma günü ekim yapıldı şuan bir haftayı doldurmuş bulunuyorum 7. Günün fotoğrafını ve önceki halini atıyorum,süreci elimden geldiğince paylaşacağım  son durum olarak görüşleriniz nelerdir?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şahin çelik saç ekimi 3100 greft
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2023, 05:04:08 »
Güzel calisma...yaş kaç acaba?

Mempolll

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2023, 14:29:28 »
Yaş 31 hocam

Mempolll

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2023, 15:11:23 »
Onuncu gün kabuk dökümü yıkaması yapıldı ufak bir kaç kabuk kaldı sonra dökülmek üzere,kabukların arka kısmına doğru ekim bölgesi şerit halinde uzayınca kaybolur mu birde sıklık olarak nasıl?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2023, 16:02:57 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açık alana göre güzel planlanmış saç ekimimiz geriye doğru olan kendi saçlarımız da dökülme olmaz ise bu saç ekimi sizi kurtarır uzun yıllar mutlu eder ön çizginizde güzel olmuş süreç sağlıklı kabuklarda dökülmüş görüntü güzel saç telleriniz de kalın duruyor sanıyorum çoklu greft sayınız güzel tahmin ediyorum saç ortalaması güzel sonuç alırsınız inşallah temiz güzel bir saç ekimi
Global Moderator

Mempolll

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2023, 16:16:03 »
Konuya yaklaşımınızdan bilgili ve donanımlı olduğunuz belli,her saç sorunu yaşayan gibi bizde uzun zamandır aklımızda olan birşeyi gerçekleştirdik bazı şeylerden fedakarlık ederek,umarım bunlara değer sonuçlar alırız ayrıca Şahin hoca ve Ergin hocadan yana kafam rahat klinik olarak çok doğru karar verdiğimi düşünüyorum,yorumun için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2023, 16:22:32 »
Konuya yaklaşımınızdan bilgili ve donanımlı olduğunuz belli,her saç sorunu yaşayan gibi bizde uzun zamandır aklımızda olan birşeyi gerçekleştirdik bazı şeylerden fedakarlık ederek,umarım bunlara değer sonuçlar alırız ayrıca Şahin hoca ve Ergin hocadan yana kafam rahat klinik olarak çok doğru karar verdiğimi düşünüyorum,yorumun için teşekkürler.

Teşekkürler :) 12 ay sonucu takip ereceğiz inşallah güzel sonuç alırsınız
Klinik olarak kalite ve hastalarına olan ilgisi ile bende şahin beyi her zaman taktir ederim.
Kimseye hayal satmadı bu güne kadar hiç bir konuda ve yaptığı tüm işlemler doğru planlanlama ve kaliteli ekim oldu. Tabi sonuç kısmet artık hayırlısı
Global Moderator

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2023, 00:08:19 »
Bu saç olur hocam senide tatmin eder Aralık ayında bu mesajı alintilayacagim:) inşallah diyelim tabi bir sorun olmazsa.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2023, 00:11:01 »
evet güzel duruyor greftlerde çoklu galiba kalın görünüyorlar.

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2023, 00:32:40 »
Hayırlı olsun ekiminiz. Donör alanınızı sağ sol arka taraf ve de yüzünüzü ön cepheden atarsanız iyi olur.Arkadaşların da dediği gibi greftlerin çoklu gözüküyor kapatıcılık anlamında güzel olur o konuda şanslısın.Süreç uzun, umarım istediğin saçlara kavuşursun
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

Facebook Twitter Instagram