Gönderen Konu: Saç ekiminden önce finansterid kullanmak saçma değil mi  (Okunma sayısı 402 defa)

Ahmet1"

• Yeni üye
  • *
Saç ekiminden önce finansterid kullanırsak evet ekim daha iyi oluyor fakat finansteridi kullanmayı bırakınca çıkmış saçlar yeniden dökülecek ve kötü bir görünüm ortaya çıkmaz mı yani ektirdikten sonrada ilacı bırakmamaya yol açmaz mı bu ( ekilen saçları kastetmiyorum)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminden önce finansterid kullanmak saçma değil mi
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2023, 02:16:08 »
Saç ekiminden önce finansterid kullanırsak evet ekim daha iyi oluyor fakat finansteridi kullanmayı bırakınca çıkmış saçlar yeniden dökülecek ve kötü bir görünüm ortaya çıkmaz mı yani ektirdikten sonrada ilacı bırakmamaya yol açmaz mı bu ( ekilen saçları kastetmiyorum)
finasteridin asıl görevi ve görülmesi beklenen etki varolan saçları koruyup güçlendirmesidir
inanılmaz şanslı olan insanlar gerçekten kayda değer bir yeniden büyüme görürler sadece onlar bırakırsa bahsettiğiniz görüntü oluşur

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminden önce finansterid kullanmak saçma değil mi
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2023, 02:43:01 »
bence bu konuda bilgin yoksa bu başlığı aşmak yerine bu saçma dediğin durumu iyi araştır öğren
o zaman ne doğruymuş ne yanlış mış yoksa bu başlığı açmak mı saçmaymış anlarsın dostum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram