Gönderen Konu: Sac ekimi sorularım  (Okunma sayısı 174 defa)

Aslan94

• Yeni üye
  • *
Sac ekimi sorularım
« : 10 Nisan 2023, 20:28:56 »
Selam,

Uzun bir suredir sac ektirmeyi dusunuyorum daha once ki arasitrmadan ektirmemden ve basarisiz sonuçtan almamdan dolayi biraz endişemde var acikcasi.
yanlarda acilma olmuştu ilk basta ve 900 greft lik bir ekim gerceklestirmistim yurt disinda yaşıyorum bu arada ve ekimimden sonra kendi saçlarım çok fazla dokuldu ve yanları toparlatalim derken tepeden olmak uzereyim. Bir kaç ekim merkezi ile de iletişime gecmistim ASMED gibi ve bana finasteride kullanmam önerilmişti ve kullanmaya baslamistim once bir yan etki olur gibi oldu birakmistim fakat daha sonra tekrar baslama kararı aldım 7-8 aydır da kullanıyorum suan ve dökülmem durdu gibi ama saçlarımda çok fazla fark oldugunu düşünmüyorum ama dökülme durdu ama Finasteride kullandigim icin sürekli doktor kontrolune gitmem gerekiyor burada Turkiyedeki kadar kolay olmuyor kullanmak en son gecen hafta gittim ve kullanmamda sakinca görmüyorlar suann ve ince saçların ciktigi goruldu. ve ban Finasteride den ek olarak Minoxidil kullanmamı önerdiler dusuk doz. simdi söyle de bir gercek var bu ilaçlar kullanıp bırakamıyoruz basladimi devam etmeliyiz sacsiz kalmayı kabullenene kadar doğru mu? benim kafamda ekim merkezi olarak Asmed vardi Koray Erdogan fakat tesadüfen YouTube da gezerken Serhat akinin da orada ektirdigini öğrendim ve Serhat akinin memnun kalmadı hissine kapildim elbette herkesin saci tutmayabilir ama bu durum benim biraz kafamı karistirdi acikcasi..

sosyal bir is yaptıgım icin izler ne kadar surede kaybolur ekim sonrası?

sizce en iyi sac ekim merkezi neresi?
Suan icin Asmed ve Serkan Aygın arasinda gidip geliyorum ve bir kaç ay sonra kesinlikle bir ekim dusunuyorum

DincerOzgur41

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi sorularım
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2023, 20:42:07 »
Minoxidil veya muadili ilaçları kullanmanı tavsiye etmem bu benim kendi görüşürüm.En iyi Ekim merkezini kendin forumdan kendi dökülme tipine göre yapılan ekimlere bakıp rahatlıkla bulabilirsin.Bir kaç açıdan resimlerini gönderirsen az çok fikir sahibi olursun.

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2023, 20:48:51 »
serhat akın şurada saç ektireli 5 ay olmadı saçları daha yeni yeni gelişiyor
ve duruma göre gelişimi de güzel tabi sen spot altında görüyorsun adamı daha saçları tam gelişmeden tv de

asmed gidebileceğin en iyi saç ekim merkezi imkan varsa vaz geçmek bence aptallık olur.

serkan hocada iyi bir merkez fiyatına göre ama Asmed değişmem
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2023, 20:56:33 »
fin kullanırken illa doktora gitmen gerekmez o tercih olur sadece
dökülmenin durması saçlarının da kalınlaşması zaten amaç
sorunsuz kullanıyorsan şimdi güzel

serhat akın saçlarını görmedim en son gördüğümde zaten 4 aylıktı gelişim güzeldi herkesin açıklık saç kalitesi aynı değil bir de detaylı resimlerini görüp incelemek gerek
Global Moderator

Aslan94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2023, 21:20:03 »
fin kullanırken illa doktora gitmen gerekmez o tercih olur sadece
dökülmenin durması saçlarının da kalınlaşması zaten amaç
sorunsuz kullanıyorsan şimdi güzel

serhat akın saçlarını görmedim en son gördüğümde zaten 4 aylıktı gelişim güzeldi herkesin açıklık saç kalitesi aynı değil bir de detaylı resimlerini görüp incelemek gerek

Biz biraz mecburuz burada doktor kontrolu altında kullanılması gerekiyor yoksa recete yazmıyorlar. peki Finasteride ve Minoxidil onerisine ne dersin? tabiki bunu ekim yaptiracagim merkeze danışmam gerekiyor once ama yine de tecrübeli arkadaslarimiz varsa duymak isterim fikirlerini.
Ve Serhat Akini bilmiyorum hala tepesi acik ve 2-3 video da saçların tutmadigini söylüyor icerigini bilmiyorum tabiki neden ve nasıl ama kafamı karistirdi acikcasi 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2023, 22:09:11 »
ekime gireceksin minoxil hayır
ekim sonrası gelişim yavaç olursa belki gerekir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram