Gönderen Konu: Sibel ULUSAN Mayıs'ta ekim yaptırıyorum. Nelere dikkat etmeli, ne kullanmalıyım?  (Okunma sayısı 302 defa)

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar merhaba,

Geçen gün burada öneri istemiştim, @Hintell sağolsun yanıtladı. Altta yazdığım gibi 2016'da önlere 3500 greft ekim yaptırmıştım. İzmir'de yaşıyorum ve dün akşam Sibel ULUSAN'a giderek kendisiyle görüştüm, beni hatırladı. Mayıs'ta zam geliyormuş, 500 euro artacak dedi. Kamu personeliyim ve %90 ihtimalle 14 Mayıs da görevli olacağım, bu sebeple ancak Mayıs sonu mümkün olabilir dedim. Ekim sonrası tüm süreci buradan paylaşacağım. Donör bölgemi inceleyerek ekrandan kontrol etti, 2'li ve 3'lü greftler var güzel, 4000'in üzerine çıkar dedi. Kendisine de durumu izah ettim donör bölgeme gerekirse ileride gölgeleme yaptırırım diye. Üstler ne kadar olabiliyorsa olsun, şu an önem verdiğim bu dedim. Kendisi 2.paket olan 2000 euro önerdi ama dedim para yok, 1000 euro luk paketi tercih etmem gerekiyor. Şimdi bilgilerinize ihtiyacım var, 1 ay sonra ekim yapılacak ve şu andan itibaren nelere dikkat etmeli, ne kullanmalıyım ? Proscar, minoxil, şampuan vs ? Teşekkürler.

Merhaba,

2016 yazında İzmir Sibel ULUSAN'da 3500 greft ekimi yapıldı. Ekim sonuçları ve şu anki durumumu alta ekliyorum. Ön çizgimden memnunum, ön taraflara gerek duymuyorum. Üst kısımlar şu an benim için daha elzem. Şimdi tekrar yaptırmak istiyorum, önceliğim maksimum greft sayısı, donör bölge fotosunu da ekledim, oraya çok önem vermiyorum, gerekirse daha sonra oraya gölgelendirme yaptırırım. Sibel ULUSAN' ın ekibi 1000 euro ekiyor diye biliyorum da onlarda greft sınırlaması var mı ? Bütçem 25bin TL kadar ve önceliğim İzmir olması. Ama daha iyi bir seçenek varsa mecbur şehir değiştirebilirim. Hatta kafama yatan bir yer olursa 1 ay içerisinde yaptırmayı düşünüyorum.

Ekim sonrası ve şu anki fotoğraflarım;

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
tepe çok zor
izmirde sibel hanım harici bir merkez yok bizim önerebileceğimiz kaliteli

istanbul o fiyatlara
medekes ya da ahmet tosun araştırın
Global Moderator

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yanıt için teşekkürler hocam, Sibel ULUSAN ile anlaştım. Okuyarak bilgilendirirseniz memnun olurum.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Durmadan zam gelmesini anlayamiyorum bu sac ekim merkezlerinin,sanki bunlar bize saç kökü üretip ekiyorlar,benden alip bana ekiyorsun

Facebook Twitter Instagram