Gönderen Konu: saç ekimi hakkında Acil önemli bir konu  (Okunma sayısı 271 defa)

Muhammed Harzemşah

• Yeni üye
  • *
saç ekimi hakkında Acil önemli bir konu
« : 24 Nisan 2023, 20:53:02 »
Arkadaşlar iyi günler. Mayıs ayı içerisinde ekim yaptırmayı düşünüyorum 10. Ayda da askere gideceğim bedelli.  bundan dolayı herhangi bir sıkıntı olur mu saçlara zarar gelir mi ? Tavsiyeleriniz nelerdir ve ne kadar sonra spora başlayabilirim ?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Acil önemli bir konu
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2023, 21:04:22 »
 zarar gelme.spora kimi merke 3 ay der kimi daha fazla der.4 5 ay sonr baslarsın yada 6 ay
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Muhammed Harzemşah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2023, 21:21:18 »
Hocam yaş 22 kesinlikle saç ekimi düşünüyorum tecrübelerinize dayanarak Serkan Aygın mı Asuman mı ( fotoğraf karanlıkta telefon arka kamerasıyla flashlı çektim net belli olsun)

Muhammed Harzemşah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2023, 21:39:10 »
zarar gelme.spora kimi merke 3 ay der kimi daha fazla der.4 5 ay sonr baslarsın yada 6 ay

Yorumlarınızı bekliyorum hocam
Sayın @hintell sizinde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2023, 21:40:04 »
iki merkezde iyi saç eken kaliteli merkez kararınızı kendiniz veriniz
ekimden 10 ay sonra mı askere gideceksiniz? doğru anladıysam bunu sorun etmeniz çok gereksiz 10 ay ekim sürecinin sonu artık
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
Ynt: saç ekimi hakkında Acil önemli bir konu
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2023, 22:51:08 »
 merkez için ornekleri incele otur konus nelere vaadediyorlar kendin karar ver
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2023, 04:06:39 »
bu arada kafanızda ki saç tellerinde dökülme devam edecek finasterid kullanmanız gerekebilir araştırınız bu ilacı

bunun dışında alan geniş saç açıklığını paylaşmışınız ama bu alan için bir de saç alınacak alanı paylaşmalıydınız
eksik paylaşım eksik yorum demek sizin için ve diğer eksik paylaşım yapan arkadaşlar için
bir paylaşımda tüm ayrıntılar olmalı ki sizi doğru yönlendirebilelim
donör durumu o yüzden nasıl bilmiyorum

bu alanın kapanması için sizin iki saç ekimine ihtiyacınız var doğru olan bu ha siz ben tek ekim istiyorum derseniz yapılır ama kapanmaz saç ekimi kişi isteklerine göre değil doğru olan planlama üzerinden yapılmalı

ilk ekim planlamanız bu şekilde olmalı ön çizgi geriye doğğru olan sınıra kadar ekilmeli ikinci saç ekiminde sakal destekli tepe ekimi iyi olur
Global Moderator

Muhammed Harzemşah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2023, 10:53:51 »
iki merkezde iyi saç eken kaliteli merkez kararınızı kendiniz veriniz
ekimden 10 ay sonra mı askere gideceksiniz? doğru anladıysam bunu sorun etmeniz çok gereksiz 10 ay ekim sürecinin sonu artık
Hocam Ekim 5 de gideceğim askere 10. Ayda yani yaklaşık 5 ay sonra bir sıkıntı olur mu ? Yemin törenine saçlı katılmak isterim :)

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2023, 23:35:56 »
Hiç bir sıkıntı olmaz 5 ayda sürecin yüzde 70 i bitmiş olur zaten.

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Nisan 2023, 20:00:13 »
Hocam yaş 22 kesinlikle saç ekimi düşünüyorum tecrübelerinize dayanarak Serkan Aygın mı Asuman mı ( fotoğraf karanlıkta telefon arka kamerasıyla flashlı çektim net belli olsun)

Hocam 2 taraflada görüştüm aynı soruyu bende sormuştum. Hintell hocamızın dediği gibi senin karar vermen daha doğru olur. Ben daha kurumsal ve kendisi Dr olduğu için Serkan beyi seçmiştim. Konulara bakarsan 2sininde ekimleri güzel karar senin.

Facebook Twitter Instagram