Gönderen Konu: Ankara Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi Yaş:41 Greft :3139 24 Nisan 2023  (Okunma sayısı 3254 defa)

zeke

• Yeni üye
  • *
herkese merhaba , saç ektirmeye karar vermek ayrı zor , saç ekim merkezine karar vermek ayrı zor ,bu forumda bir çok arkadasın paylaşımlarını  bilgileri saç ekimlerini inceledim soru sordum cevap aldım sacekimisonuclari.com ve üyelerine teşekkür ederim, sıra bende  sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. ilk yıkama 10.gün yıkama ve sonrası içinde resim ekleyeceğim inşallah faydamız dokunur.

1.Ankara Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi
2.Yaş 41
3.Greft 3139
4.Saç ekim tarihi 24 Nisan 2023

Fehmi Arman , Tolga Bey ve ekibine çok çok teşekkür ederim güleç,samimi,igili ,bilgili, uzman ve uyumlu bir ekip.

zeke

• Yeni üye
  • *
saç ekimi sonrası 3.gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ön çizginiz fena değil ama şakak bolümleri oval olsa daha güzel olurdu ekim genel anlamda çok sıkd urmuyor umarım güzel sonuç olur kendi saçlarınız ise sağlıklı duruyor hayırlısı olsun
Global Moderator

zeke

• Yeni üye
  • *
teşekkür ederim yorumunuz için.

Eksi sözlük

• Sr. Member
ön çizgi daha güzel olabilirmiş evet biraz da oval olsa güzel olurdu sıklık ise çok sık değil ama saçların dalgalı olduğu için sorunsuz çıkarsa sık durur uzatınca hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız.

zeke

• Yeni üye
  • *
yorumunuz için teşekkür ederim

DeliKurt

• Sr. Member
yaşınıza göre açıklık az umarım bu saç ekimi sizi tatmin eder ve ikinci bir sıklaştırma saç ekimine gerek duymassınız hayırlı olsun

zeke

• Yeni üye
  • *
teşekkür ederim güzel temenniniz için.

zeke

• Yeni üye
  • *
1.yıkama

baldLion

• Hero Member
resimlerdemi öyle çıkmış yoksa o siyahlıklar nekroz belirtisimi biraz soru işareti gibi hocam öyle bir durum varsa belki aspirin kullanmanız ilgili alanlar için iyi olabilir.

zeke

• Yeni üye
  • *
resimlerdemi öyle çıkmış yoksa o siyahlıklar nekroz belirtisimi biraz soru işareti gibi hocam öyle bir durum varsa belki aspirin kullanmanız ilgili alanlar için iyi olabilir.
yorumunuz için teşekkür ederim dikkate alacağım hocam ilk ekimden sonra kanayıp kuruyan yerler ilk yıkama çok kısa bir işlem yaptı 10.gün yıkamada belli olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kurumuş kan nekroz degil
Global Moderator

zeke

• Yeni üye
  • *
kurumuş kan nekroz degi
bilgi için teşekkür ederim.

zeke

• Yeni üye
  • *
10. gün kabuk dökümü
hangi şampuanları kullanacağımı nasıl yıkama yapmam gerektiğini nelere dikkat edeceğimi
her ince ayrıntıyı detaylı bir şekilde anlatan Kübra hanıma teşekkür ederim.1 ay sonra kontrole çağırdilar.

xpecia ve velavid takviye alıyorum klinikten xpecia kullanmasanızda olur dediler. Hintell hocam sizin öneri ve görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kabuk dökme kabuk sonrası görüntü güzel duruyor dondur da güzel toparlamış hayırlısı olsun inşallah güzel olur saç ekim sonucun yakında da şok dökülme başlar donör güzel duruyor
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram