Gönderen Konu: erkek oral spironolakton (aldactone)  (Okunma sayısı 495 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
erkek oral spironolakton (aldactone)
« : 13 Mayıs 2023, 17:20:02 »
bugün yurtdışından gelen oral minoxidil reçetesi için doktora gittim ve yazamayacağını söyledi

bunun yerine ise bana aldactone 100mg yazdı ilk ay yarısını yani 50mg kullanmam gerekiyormuş
direkt aldactone duyunca baya şaşırdım açıkçası. finasteride yazan doktor bile zor bulunurken erkeğe spironolakton yazacak dermatolog bulmak aşırı nadirdir herhalde
yan etkilerininse oldukça nadir olduğunu kötü etkilemeyeceğini söyledi. internetten araştırdığım kadarıyla karaciğere zarar vermese bile kandaki potasyum seviyesini artırabiliyormuş
halihazırda dutasteride kullanıyorum. aldactone tecrübesi olan var mı diye sormayacağım çünkü bırak bu forumu, redditte bile konu sayısı oldukça az ve kısıtlı
güzel sonuç alacak olsam bile kimseye önermem bu arada. finasteride- dutasteride ve açıklığınız varsa iyi bir merkezde ekim şuanki en iyi seçeneğimiz

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: erkek oral spironolakton (aldactone)
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2023, 20:21:02 »
aldactone kullanmaktan vazgeçtim zaten anhedonim var berbat hissediyorum bir de testosteron düşüklüğü iyice berbat duruma sokar beni
en iyisi sadece tepeye topikal minoxidile geri dönmem herhalde

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

geces

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2023, 23:38:40 »
kanka dut + ekim bu işin en üst noktası bence bunların yanında aldactone denen ilaca bulaşman mantıksız olur

ekiminden memnun musun?
konuna baktım da bariz bir açıklığın olmadığı için dut ile beraber çok rahat kapatacağını düşünüyorum ben

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2023, 23:55:05 »
kanka dut + ekim bu işin en üst noktası bence bunların yanında aldactone denen ilaca bulaşman mantıksız olur

ekiminden memnun musun?
konuna baktım da bariz bir açıklığın olmadığı için dut ile beraber çok rahat kapatacağını düşünüyorum ben
doğru düşünüyorsun
şuanlık erken 2 ay oldu daha. ektirmeden önceki halimi özlüyorum uzaması biraz zaman alacak
inşallah kapanır. dediğim gibi ek olarak sadece günde 1 minoxidil kullanıcam vertexe

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2023, 22:07:02 »
aldactone çok agır bir ilaç enteresan fin vermeyip bunu veriyor
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram