Gönderen Konu: Seyrek ve ince telli saç ekim olur mu  (Okunma sayısı 4740 defa)

Halill

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Seyrek ve ince telli saç ekim olur mu
« : 24 Kasım 2017, 02:06:24 »
Merhabalar ben yaklaşık 6 yıldır saçımın aşırı ince telli saçlı olması ve seyrek olmasından müzdarip durumdayım.  Özellikle ışık altında deri çok bariz parlıyor en önemlisi saçın hiç bir şekilde şekil almaması kafa yapım çok iyi değil hafif hacimli saç çok iyi olur saçıma şekil vermek istiyorum saçım dökülmüyor 5 yıldır böyle (az dökülmüş olabilir) merak ettiğim konu bu saça ekim olur mu? Şimdiden teşekkürler. Medikal olarak proscar hariç herşey denendi uzun zamandır biotin kullanıyorum
 farkeden bişey yok  not dr olarak hakan doğanay düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Seyrek ve ince telli saç ekim olur mu
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2017, 07:02:59 »
aralara giricekler ii bır doktora gitmen gerek aralara girmesini bilmeyen kendi saçını doker ektirdiğine pişman olurusn
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2017, 11:15:40 »
Sacsızkel adlı üyenin ekımıne bakabılırsınız.. onun ekımde sıklaştırma. Olur ama saçlarınızı ekım yaptırmadan önce takviyelerle güçlendirirseniz kayıp yaşama olasılığınız düşer.
Global Moderator

blackeneds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2017, 12:53:22 »
Bende düşünüyorum. Aralara girmek için Hakan bey sanırım hem kullandığı teknik, hem traşsız da ekim yapabiliyor olmasıyla en uygunu gibi.
Radarda olabilecek Kul, Serdar Görkem aralara girmeyi istemiyor ve zarar verdiği söyleniyor. Koray'ı dışarıda tuttum.

Halill

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2017, 12:59:00 »
watsap üzerinden hakan beyin asistanı ile konuştum 1000-1200 greft ekilebilir dedi.
Açıkçası o bölgeye 1000 greft fazla geldi greft başı 1.25 euro
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 13:19:15 Gönderen: Halill »

Halill

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2017, 14:12:12 »
Arkadaşlar toppik tarzı bişey kullansam iş görür mü? Önümüzdeki süreçte klonlama gelecek diyorlar doğru mu

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2017, 18:24:47 »
Arkadaşlar toppik tarzı bişey kullansam iş görür mü? Önümüzdeki süreçte klonlama gelecek diyorlar doğru mu

Topik kullanabilir im diyır isen ekşm işine hiç bulaşma şimdilik ... topik bu saçta 10 numara 5 Yıldız sonuç verir. Üstelik çok çok az bir sarfiyatı ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2017, 20:08:55 »
saç topiklik  ama hiçbişi kendi saçımın yerini tutmaz diyorsan ii bir yerde aralara girebilen bir yerde sıklaştırma ekimi ile işi cozersin
saçları ekmeydi dersin

blackeneds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2017, 23:52:48 »
Toppik kullanırsan çok güzel kamufle edersin uzunca bir süre. Ben yıllardır kullanıyorum. Tek sorun şu ki bağımlılık gibi kullandıkça bırakamıyorsun. Dökülme arttıkça iyice belli olmaya başlıyor. Ekim zamanı kara kara düşünüyorsun sonra :)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2017, 00:42:24 »
Bu saça Ekim gerekmez. Tecrübeli arkadaşların dediği gibi iyi araya giren bir hocaya gitmezsen mevcut saçlarında zarar görür. Topik en iyisi. Bak Cenk tosuna o kadar saçında boşluk var arane denilen fabrikada ektirdiği saçlara göre topikle kapatıyor.

Halill

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2017, 01:46:49 »
Teşekkürler arkadaşlar atanınca düzgün bi doktor bulur hallederiz :) şimdilik fixplant aldım

Facebook Twitter Instagram