Gönderen Konu: lipomosal finasterid jel yan etki  (Okunma sayısı 1618 defa)

reghull

• Full Member
lipomosal finasterid jel yan etki
« : 11 Haziran 2023, 17:24:34 »
güya yan etki olmasın diye lipomosal finasterid jel aldım,10 gündür günde tek sefer kullaniyorum ,cinsel isteksizlik yok ama baya sıvı gelmeye başladı,zamanla düzelir  mi yoksa ilerde kısırlığa sebep olur mu ne yapmak lazim

reghull

• Full Member
Ynt: lipomosal finasterid jel yan etki
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2023, 16:43:41 »
Solgar Pycnogenol bu takviyeyi kullansak sıvıyı azaltır mı
  • Ekim Tarihi: 03.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi lipomosal finasterid jel,xpecia

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2023, 17:05:49 »
meninin başlarda sıvılaşması çok normal vücut alıştığında eski haline dönüyor kısa bir sürede. kısırlık da yapmaz. nadir görülen bir yan etki sperm kalitesini düşürmesi fakat yüksek ihtimal görmeyeceksin merak etme
malum eczaneden almışsın, topikal finasteridin işlenmesi için kana karışması gerekiyor zaten. ru58841 gibi direkt saçlı deriye etki etmiyor. eczanenin dediği gibi yan etki yok gibi bir olay yok yan etki göreceksen görürsün. daha az olabilir sadece. başta testosteron 5 alfa redüktaz enzimiyle dht'ye dönüşemediği için testosteron yükselecek, libidon artacak ve aynı zamanda menin sıvılaşacak. ardından bu artan testosteronla beraber testosteronun östrojene aromatize olmasıyla beraber östrojen de artacağı için cinsel istekte azalma meydana gelecek. bir süre sonra ise tamamen normale binecek vücut alıştığı için, testosteron dht yerine androjenik faaliyetleri daha çok üstlenecek. sen sadece sabırlı ol ve çinko, d vitamini tüket, spor yap ve sağlıklı yağ ve proteinli beslen yan etkilerden kaçınmak için

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

reghull

• Full Member
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2023, 19:57:07 »
meninin başlarda sıvılaşması çok normal vücut alıştığında eski haline dönüyor kısa bir sürede. kısırlık da yapmaz. nadir görülen bir yan etki sperm kalitesini düşürmesi fakat yüksek ihtimal görmeyeceksin merak etme
malum eczaneden almışsın, topikal finasteridin işlenmesi için kana karışması gerekiyor zaten. ru58841 gibi direkt saçlı deriye etki etmiyor. eczanenin dediği gibi yan etki yok gibi bir olay yok yan etki göreceksen görürsün. daha az olabilir sadece. başta testosteron 5 alfa redüktaz enzimiyle dht'ye dönüşemediği için testosteron yükselecek, libidon artacak ve aynı zamanda menin sıvılaşacak. ardından bu artan testosteronla beraber testosteronun östrojene aromatize olmasıyla beraber östrojen de artacağı için cinsel istekte azalma meydana gelecek. bir süre sonra ise tamamen normale binecek vücut alıştığı için, testosteron dht yerine androjenik faaliyetleri daha çok üstlenecek. sen sadece sabırlı ol ve çinko, d vitamini tüket, spor yap ve sağlıklı yağ ve proteinli beslen yan etkilerden kaçınmak için
hocam eğer yan etki olacaksa 3 ay sonra jel bitince hap a mı geçiyim yoksa jelden devam mi edeyim,3 ay sonra hap kullanmaya başlasam  olumsuz yan etkiler görülür mü
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2023, 20:01:18 »
hocam eğer yan etki olacaksa 3 ay sonra jel bitince hap a mı geçiyim yoksa jelden devam mi edeyim,3 ay sonra hap kullanmaya başlasam  olumsuz yan etkiler görülür mü
oral hap bence göre çok daha iyi. hem etki olarak hem de fiyat olarak. lipozomal kaç verdiğini bilmiyorum fakat en son gördüğüm kadarıyla aşırı pahalıydı yani zerre değmez
proscar sana 4 ay yetiyor ve aylık sadece 24tl tutuyor. menin sıvılaştığına göre kanına karışmış 3 ay kullandığında vücudun alışır zaten. orale geçtiğinde yan etki göreceğini de zannetmiyorum

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

reghull

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2023, 20:38:50 »
oral hap bence göre çok daha iyi. hem etki olarak hem de fiyat olarak. lipozomal kaç verdiğini bilmiyorum fakat en son gördüğüm kadarıyla aşırı pahalıydı yani zerre değmez
proscar sana 4 ay yetiyor ve aylık sadece 24tl tutuyor. menin sıvılaştığına göre kanına karışmış 3 ay kullandığında vücudun alışır zaten. orale geçtiğinde yan etki göreceğini de zannetmiyorum
günlük 1 ml mi kullanmaliyim 2 günde 1ml kullansam olmaz mi
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2023, 21:02:18 »
günlük 1 ml mi kullanmaliyim 2 günde 1ml kullansam olmaz mi
günlük 1mg kullanman dht'yi %70 baskılayacak zaten. 0.2- 5.0mg oral finasteride çok benzer miktarda dht düşürür. senin kullandığın topikal 1ml yaklaşık kana karışacak 1mg'a eşit
redditte yan etkileri azaltmak için haftada 3 gün veya 2 günde bir oral finasteride alan bir çok kişi var ve etkili olduğunu da söylüyorlar. fakat finasteridin yarı ömrü zaten çok kısa. ben her gün kullanırdım.
ama lipozomal finasteridin maliyetinden dolayı az kullanmak istiyorsan kullanabilirsin. o kadar sıkıntı olmaz yani

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

reghull

• Full Member
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2023, 08:57:54 »
günlük 1mg kullanman dht'yi %70 baskılayacak zaten. 0.2- 5.0mg oral finasteride çok benzer miktarda dht düşürür. senin kullandığın topikal 1ml yaklaşık kana karışacak 1mg'a eşit
redditte yan etkileri azaltmak için haftada 3 gün veya 2 günde bir oral finasteride alan bir çok kişi var ve etkili olduğunu da söylüyorlar. fakat finasteridin yarı ömrü zaten çok kısa. ben her gün kullanırdım.
ama lipozomal finasteridin maliyetinden dolayı az kullanmak istiyorsan kullanabilirsin. o kadar sıkıntı olmaz yani
hocam kullandiğim jel %0.01 yaziyor,günde 1 puff 1 ml 'e mi denk geliyor
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2023, 08:59:57 »
hocam kullandiğim jel %0.01 yaziyor,günde 1 puff 1 ml 'e mi denk geliyor
aldığın eczaneye sorar mısın ben kullanmadığımdan bilmiyorum

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

reghull

• Full Member
« Yanıtla #9 : 13 Haziran 2023, 10:29:27 »
aldığın eczaneye sorar mısın ben kullanmadığımdan bilmiyorum
hocam tek puff 0.6 ml miş tam koruma için 2 puff a mı çıkarmaliyim
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2023, 10:44:48 »
hocam tek puff 0.6 ml miş tam koruma için 2 puff a mı çıkarmaliyim
tam koruma diye bir şey yok 0.2mg finasteride de 5mg finasteride de aynı dht baskılıyor vücuttaki yarı ömrü farklı sadece
önerilen doz neyse onu al

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2023, 23:56:04 »
Topikal kullanımlarda yan etki yapabiliyor ,araştırmalara göre oral kullanım ile kıyaslandığında  yüzde 70 oranında daha az yan etki görülüyormuş ama tabi ne kadar doğru bilemeyeceğim .Sen çok çabuk yan etki görmüşsün.

reghull

• Full Member
« Yanıtla #12 : 17 Haziran 2023, 09:14:40 »
Topikal kullanımlarda yan etki yapabiliyor ,araştırmalara göre oral kullanım ile kıyaslandığında  yüzde 70 oranında daha az yan etki görülüyormuş ama tabi ne kadar doğru bilemeyeceğim .Sen çok çabuk yan etki görmüşsün.
sulu meni devam ediyor,cinsel istekte azalma mevcut inşallah ilerde birşey olmaz.
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

reghull

• Full Member
« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2023, 09:17:31 »
bu arada nur eczanesi artık satmayacakmiş ,finlipro kendi satacakmiş,
şişli fulya eczanesinin sattığı jel nasıl bilen var mı,fiyatı çok daha ucuz.
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

Facebook Twitter Instagram