Gönderen Konu: Yaş 25 Saç Ekimi Hakkında...  (Okunma sayısı 397 defa)

Darkbluee2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 25 Saç Ekimi Hakkında...
« : 14 Haziran 2023, 21:22:41 »
Merhaba dostlar..

Öncelikle yaşım 25 ve yoğun saç dökülmelerim var. Bir kaç sorum olacak, aklıma takılanları sizlere sormak istiyorum..

1) Yanağımda ameliyattan dolayı işaret parmağı boyunda ve genişliğinde sakalsız bir bölge (skar) mevcut ve geçen sene buraya yaklaşık 500 greft sakal ekimi yaptırdım. Sorduğum her yer 2. bir ekim yani sıklaştırma ekimi gerekebilir dedi ki evet şuan sıklaştırma ekimi gerekiyor.
Lakin bu ekimi yaparken ektirdiğim yerin iş bilmezliğinden dolayı donörün belli bir yerinden aldı ve homojenliği bozuldu.

Şimdi hem skar bölgeme sıklaştırma ekimi yaptırmak hemde donör bölgeyi düzelttirmek istiyorum. Bunun için ekim merkezi önerisinde bulunmanızı rica ediyorum..

2) Aynı zamanda şakak bölgelerimde açılma var, bu sıklaştırma ekimini yaparken şakak bölgelerine de ektirmek istiyorum ama yoğun bir saç dökülmem var ve ektirdiğim saçlarında dökülme ihtimali varmış galiba..Şuan bioksin forte şampuan ve serum kullanıyorum ama pek faydasını göremedim açıkcası. Bu konu hakkında tavsiyeleriniz nelerdir merakla bekliyorum...

Gerekçeli bir şekilde ektir veya ektirme ve dökümeyi durdurmak için ilaç tavsiyesi vesaire...

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 25 Saç Ekimi Hakkında...
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2023, 22:21:31 »
resimlerin =??
Global Moderator

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2023, 23:52:10 »
Asuman hair ,medeks ,akl gibi klinikler işini görür mutlaka.
Ufak bir problem için epey badire atlatmışsın  :) her zaman işin ehli yerleri tercih et .Bu işler ufak yada büyük problemlere bakmıyor.

Darkbluee2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2023, 00:07:15 »
resimlerin =??
Müsait bir zamanda atacağım hocam.

Darkbluee2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2023, 00:08:02 »
Asuman hair ,medeks ,akl gibi klinikler işini görür mutlaka.
Ufak bir problem için epey badire atlatmışsın  :) her zaman işin ehli yerleri tercih et .Bu işler ufak yada büyük problemlere bakmıyor.

Çok haklısın kardeşim ufak bir problemi düzeltmek için büyük problemler açtım başıma...

Ben daha çok skar,yanık üzerine ekim ve donör düzeltme bakımından Hakan Doğanay hocayı düşünüyorum.. Senin düşüncen nedir ?

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2023, 00:09:45 »
Ben olsam asuman hanıma giderdim saç çıkartma oranı en yüksek olan ekimcilerden.
Skar yanık falan farketmez .

Darkbluee2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2023, 00:10:32 »
Ben olsam asuman hanıma giderdim saç çıkartma oranı en yüksek olan ekimcilerden.
Skar yanık falan farketmez .
Hocam sakal ekimi ama benimkisi..

Facebook Twitter Instagram