Gönderen Konu: ASMED grup Dilek ÇAKIR 4200 greft  (Okunma sayısı 19426 defa)

Noname53

• Jr. Member
  • **
ASMED grup Dilek ÇAKIR 4200 greft
« : 02 Eylül 2023, 13:47:39 »
Öncekikle herkese iyi forumlar..

ortalama 3 Yıldır saç ekim merkezlerini araştırır fakat her tamam artık yaptıracağım diye karar verdiğimde cesaret edemeyip vazgeçtiğim dönemi geçmiş bulunmaktayım.. Tabiki atlamadan altını çizerek belirtmek istiyorum, karar almamdaki en  büyük katalizör etken sevgili Hintell olmuştur, bana verdiği destek ile Dilek Çakırı seçimimde büyük rol oynamıştır, burdan teşekkürlerimi borç bilirim kendisine...

ASMED işleyiş ile ilgili deneyımlerimi paylaşmak istiyorum öncelikle, telefon yoluyla irtibat kurdukdan sonra Alina hanım sizinle ben ilgileneceğim diye bilgi verip bir konsultasyon formu doldurmamı rica etti,formu doldurup gönderdikten 3 gün sonra Alina hanım beni arayıp Dilek hocam ile canlı görüşme randevusu ayarlamamız ve planlama ve genel bilgiler konusunda bir görüşme gerçekleştirmemız konusunda bilgi verdi.

30 Ağustos saat 14,00 olan randevuma Bursadan yola çıkarak Asmed merkezine ulaştım ,dışarıdan bile bakıınca doğru adreste oldugunuzu hissedebiliyorsunuz, kapalı otoparkada karışılanarak her katta birisi sizi karşılayıp ilgili birime götürüyor, ve çalışanlar aşırı ilgi ve güler yüzlü.

öncelikle kahve ikramı akabinde saçlarımın kuru ve ıslak şekilde fotoğrafları çekildi, akabinde saçlarım ıslak oldugu için beni kuaför salonuna götürüp orda saçlarımı kurutmamı sağladılar (ince düşünce).

Hemen yine akabinde hiç bekletilmeden Sevgili Dilek ÇAKIR hocamın yanına giderek görüşme sağladık, kendisi o kadar güley yüzlü ,net ve pozitif bir insan ki ,yaşamanız gerek bu durumu sanırım buraya yazarak bu duyguyu anlatmam mümkün görünmüyor :) saçımı inceleyip notlarını aldıkdan sonra gösterme amaçlı çizgileri çizerek bana kaba taslak ekim yapılacak şekil konusunda bilgi verdi.

8000 adet sağlıklı kullanılabilecek greftim olduğunu söyledikden sonra 4200 greft toplamda olmak üzere 1000 adet tepe bölgeye ,3200 adet ön bölgeye ekim yapacagını bildirdi..

8000 greftin 4200 ü kullanıldıkdan sonra kalan 3200 grefti ilerleyen yıllarda ihtiyaç halinde kendi saçım dökülürse şayet ekim için kullanbileceğimizi ,yani stepne olarak hazır oldugunu bildirdi, ekim süreci ile ilgili  süreç sorularımda ,tamamen doğal harika , agrısız ,dönör belgesinin 2-3 gün içersinde hiç alınmamışcasına bir görüntüde ister lokal anastezi altında isterseniz sedasyon ile hiç bir şey hatırlamayacak şekilde yapabileceğini söyledi ve beni oldukça rahatlattı..

Bu arada şimdiden başlamak kaydıyla 1 yıl boyunca finasterid kullanmamın daha olumlu olacagı söylendi ve başladım..

bütün detaylardan sonra Alina hanım ile operasyon günü ve fiyat konusu konuşuldu. Toplam bedel 4200 EURO(1 greft 1 euro standart kur) tamamen manuel alım ile 17 Ekim tarhinde operasyonum yapılacak nasipse..

şimdilik konu için before saçlarımı atıyorum, operasyon sonrası ve gelişim sürecinde konuyu sizleri aydınlatmak adına After fotoğralarıda paylaşacağımmm..

Sağlıkla kalınız.. herhangi bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim bu gönderi altında..

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED grup Dilek ÇAKIR 4200 greft
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2023, 14:09:04 »
Hayırlı olsun saç ekimine çok müsait bir dökülme Tipi
Seçimde Harika Asmed süper olacaktır saçlarınız

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2023, 14:14:51 »
hayırlı olsun . umarım her şey yolunda gider ve saçlarınız hayalinizdeki gibi olur.
yandan çekilen fotoda saç çizgisi çok iyi dizayn edilmiş yan şakakların doldurulması görüntü olarak epey pozitif bir etki sağlayacaktır ama tabi ekilenlerin yoğun olarak çıkması lazım .

Noname53

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2023, 14:17:39 »
Hayırlı olsun saç ekimine çok müsait bir dökülme Tipi
Seçimde Harika Asmed süper olacaktır saçlarınız

Çok teşekkür ediyorum 🙂
  • Yaşınız 40

Noname53

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2023, 14:18:05 »
hayırlı olsun . umarım her şey yolunda gider ve saçlarınız hayalinizdeki gibi olur.
yandan çekilen fotoda saç çizgisi çok iyi dizayn edilmiş yan şakakların doldurulması görüntü olarak epey pozitif bir etki sağlayacaktır ama tabi ekilenlerin yoğun olarak çıkması lazım .

Çok teşekkür ediyorum 🙂
  • Yaşınız 40

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2023, 14:18:59 »

tamamen katılıyorum arkadaşımızın profil görüntüsünde en büyük sıkıntı yan şakakların ve düzgün bir saç çizgisinin olmaması ,bunlar sağlandığı takdirde inanılmaz bir değişim olacaktır .yüz profili çok  çok iyi aslında ama saç çok bozuyor  :)

Noname53

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2023, 14:20:14 »
tamamen katılıyorum arkadaşımızın profil görüntüsünde en büyük sıkıntı yan şakakların ve düzgün bir saç çizgisinin olmaması ,bunlar sağlandığı takdirde inanılmaz bir değişim olacaktır .yüz profili çok  çok iyi aslında ama saç çok bozuyor  :)

Görüşünüz için teşekkür ederim 🙂
  • Yaşınız 40

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2023, 14:25:06 »
Hayırlı olsun hocam, inşaallah çok güzel bir sonuç alırsınız.
Dilek Çakır ekiminde ücretin sabit 3000 euro olduğunu sanıyordum, değişti mi acaba?

Noname53

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2023, 14:31:36 »
Hayırlı olsun hocam, inşaallah çok güzel bir sonuç alırsınız.
Dilek Çakır ekiminde ücretin sabit 3000 euro olduğunu sanıyordum, değişti mi acaba?

Evet değişti 1 greft 1 euro ve güncel kur
  • Yaşınız 40

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2023, 15:47:32 »
Hayırlı olsun dostum umarım hayalinde ki saçlarına kavuşursun inşallah
Global Moderator

ahmet89

• Full Member
« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2023, 16:23:00 »
Saç kalitesi çok güzel duruyor Dilek hanım da zaten on numara ekim yapıyor. Başka bir arkadaşda 17 ekimde Dilek hanıma işlem yaptıracak bakalım ikinizi de takip ediyorum 😁
🧔🏻‍♂️

Noname53

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Eylül 2023, 16:26:10 »
Hayırlı olsun dostum umarım hayalinde ki saçlarına kavuşursun inşallah

Teşekkürler Onurcum
  • Yaşınız 40

Noname53

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 02 Eylül 2023, 16:26:51 »
Saç kalitesi çok güzel duruyor Dilek hanım da zaten on numara ekim yapıyor. Başka bir arkadaşda 17 ekimde Dilek hanıma işlem yaptıracak bakalım ikinizi de takip ediyorum 😁

Teşekkür ediyorum, muhtemelen arkadaşım bahsettiğiniz kişi 🙂
  • Yaşınız 40

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 02 Eylül 2023, 16:49:03 »
Hayırlı olsun benim saç açıklığıma benziyor dökülmeniz ve planlama. Ekiminizi takipte olacağım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ozcan1982

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Eylül 2023, 18:18:40 »
Hayırlı olmasını dilerim umarım çok güzel olur saç ekiminiz

Facebook Twitter Instagram