Gönderen Konu: Ahmet Tosun Saç Ekimi 29.09.2023 saç(4600)+sakal(1000) saç ekimi Yaş:26  (Okunma sayısı 2278 defa)

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar saç ektirmeyi düşünüyordum fakat çok bilgi alabileceğim bir yer yoktu forumu keşfettikten sonra fiyat performans olarak gördüğüm ve geniş açıklıklarda yakaladığı başarısından dolayı ahmet tosunda karar kıldım 29.09.2023 de operasyon gerçekleşti sabah 9 da başlayıp 17.15 de sona erdi planlamayı tamamen ahmet bey yaptı kanalları da kendisi açtı ahmet beye ve tüm ekibine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum hintell sana çok teşekkür ederim forum ve yardımların için

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar saç ektirmeyi düşünüyordum fakat çok bilgi alabileceğim bir yer yoktu forumu keşfettikten sonra fiyat performans olarak gördüğüm ve geniş açıklıklarda yakaladığı başarısından dolayı ahmet tosunda karar kıldım 29.09.2023 de operasyon gerçekleşti sabah 9 da başlayıp 17.15 de sona erdi planlamayı tamamen ahmet bey yaptı kanalları da kendisi açtı ahmet beye ve tüm ekibine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum hintell sana çok teşekkür ederim forum ve yardımların için

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Genis bir alana sakal takviyeli ekim yaptirmissiniz. 1000 sakal donor alanı yetmediği için mi alındı yoksa 2. Ekime kaynak kalsin diye mi? Önler ağırlıklı tepelere daha az ekim olduysa her türlü tepe için 2. Ekime ihtiyaç duyarsınız.

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet 2 ekim şeklinde planlandığı için alındı sakaldan ve donör bölgem de zatıf olduğu için, tek ekimle kapanmayacak bir açıklık maalesef ikinci ekimi ilerideki duruma göre düşüneceğim

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam çok güzel bir ekim olmuş. Ahmet Tosun ve ekibinin eline sağlık. sana da hayırlı olsun inşallah sonuç da çok güzel olur

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok sağol hocam inşallah bakalım

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kafa tam tedavilik fin ve minoxil bu saça iyi gider ekiminde gayet güzel görünüyor.

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil yaklaşık 6 aydır bıraktım hocam 6 yıl kadar kullanmıştım etkisi tartışılmaz fakat bırakınca da böyle dökülüyor maalesef kafamda çok kötü döküntüler yapıyordu kırtarabildiğim bir şampuan da olmadı, 1 ay önce fin ve biotin başladım tekrar minox başlama konusunda çok kararsızım

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Gün kabuk dökme yıkaması sonrası bu şekilde süreç güzel gidiyor benim için

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kabukları attıktan sonrasında daha da güzel görünüyor yapılan işlem
maşallah ın var
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok sağolun hocam ellerine sağlık ekibin güzel iş çıkardılar ekim öncesine göre beklentim arttı benim de güzel sonuçlar alırım inşallah verteks boş kaldı ama ekilen bölgelerin kapatıcılığı güzel olacak gibi sizlerin yapmamı tavsiye ettğiniz şeyler varsa da sevinirim söylerseniz

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok sağolun hocam ellerine sağlık ekibin güzel iş çıkardılar ekim öncesine göre beklentim arttı benim de güzel sonuçlar alırım inşallah verteks boş kaldı ama ekilen bölgelerin kapatıcılığı güzel olacak gibi sizlerin yapmamı tavsiye ettğiniz şeyler varsa da sevinirim söylerseniz
en önemlisi ve düşündüreni proscar 1/4 :)
xpecia sabah akşam vitamin
ekim alanına hair foerte sprey
prozing şampuan
birde prp derim

bunların dışında da önerecek arkadaşlar varsa ekleyebilirler
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38

yakup77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şampuan olarak 4 kutu mossinin şampuanını aldım setin içerisinde procapil içerikli losyonda var onu da kullanacağım propecia 1 mg kullanıyorum solgar biotin 5000 ve coraspin kullanıyorum propecia ile birlikte xpecia fazla olmaz mı sizce yan etki riski aklımı karıştırıyor bir de şuan da 20. Gündeyim sert yıkamaya ve masaj yapmaya çekiniyorum bir sakınca var mı sizce hafif dökülmeler başladı 15. Günde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şampuan olarak 4 kutu mossinin şampuanını aldım setin içerisinde procapil içerikli losyonda var onu da kullanacağım propecia 1 mg kullanıyorum solgar biotin 5000 ve coraspin kullanıyorum propecia ile birlikte xpecia fazla olmaz mı sizce yan etki riski aklımı karıştırıyor bir de şuan da 20. Gündeyim sert yıkamaya ve masaj yapmaya çekiniyorum bir sakınca var mı sizce hafif dökülmeler başladı 15. Günde

Bünye meselesi bazılarını etkiler bazıları sorun yaşamaz deneyerek anlaşılır
Global Moderator

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bünye meselesi bazılarını etkiler bazıları sorun yaşamaz deneyerek anlaşılır
+1
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38

Facebook Twitter Instagram