Gönderen Konu: Alın daraltma  (Okunma sayısı 219 defa)

Mert karabag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Alın daraltma
« : 08 Ekim 2023, 00:01:26 »

Merhaba iyi forumlar alnımdan memnun değilim alın daraltma ameliyatı mı yaptırmak doğru olur yoksa saç ekimiyle düzeltilebilir miyim saç ekimi ile doğal görüntü yakalayabilir miyim  yaparsak ne kadar tutar Ekim yardımcı olursanız sevinirim

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Alın daraltma
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2023, 00:05:36 »
 oncelikle yapılıcak operasyon bu halinden iyi olcakmı.yasına yuz hatlarına gore uzmanlar belirler.operasyon daha iyi olcaksa doğal eken bir yerde yeni bir ön çizgi yapılır bence gerek yok.yas onemli 30 ustuyesen hiç dokunma derim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mert karabag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2023, 00:08:33 »
oncelikle yapılıcak operasyon bu halinden iyi olcakmı.yasına yuz hatlarına gore uzmanlar belirler.operasyon daha iyi olcaksa doğal eken bir yerde yeni bir ön çizgi yapılır bence gerek yok.yas onemli 30 ustuyesen hiç dokunma derim

Yaşım 22 ne yapmalıyım sizce saçım uzun kullanıyorum genelde sırf alnım geniş diye kısa saç kullanamıyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2023, 00:13:00 »
 uzmanlar dokunma der.one aldırsan yarın obur gun baska yerler açılırsa.zor bir karar.bende açık alını hiçsevmem.plastik cerrahlar bilio işin matematiğini.resmini mail at onlara sor istersen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mert karabag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2023, 00:17:53 »
Tamamdır teşekkürler

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2023, 00:32:48 »
Şu an ki durumuyla çok iyi duruyor. Yaptıracağınız herhangi bir işlemde şu halinizi ararsınız benden söylemesi.
  • Yaşınız 26

Mert karabag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2023, 00:36:50 »
Şu an ki durumuyla çok iyi duruyor. Yaptıracağınız herhangi bir işlemde şu halinizi ararsınız benden söylemesi.
Açıkçası saçım uzun kullanıyorum hafif dikiyorum saçım dalgalı bu fotoğrafta net görünmesi için arkaya doğru taradım kısa saç kullanırken fotoğraflarda vesaire kendimi hep kötü hissediyorum o yüzden psikolojimde etkileniyor kısa saç kullanamıyorum kendimi rahat hissetmediğimden yaptırmak aslında bu yüzden hissediyorum ama nasıl olur hiçbir fikrim yok

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2023, 00:57:09 »
 rica.bende açık alından kurtulmaya bakardım ama drlar yanasmaz.bu işi plastik cerrah bilir

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2023, 01:05:42 »
keleci karius vardı beşiktaşta oynayan onunda senin gibi güzel saçları vardı alın daraltmak için arenamede ektirdi şimdilerde topik kullanıyor bence kendi saçları ile aynı sıklığı yakalayabilmek için son resimlerden ben öyle hissettim .
senin gibi durumda olupta en az risksiz ekimi muttalip keser yapar heralde birde asuman hanım var bunların dışında kim kersen eksin şansın bence çok düşük risk alma bence.

Facebook Twitter Instagram