Gönderen Konu: NE YAPMALIYIM ??  (Okunma sayısı 430 defa)

Burakkkq

• Yeni üye
  • *
NE YAPMALIYIM ??
« : 07 Aralık 2023, 23:31:46 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba
Yaşım 28 20 yaşından beri saçım dökülüyor yavaş yavaş son yıllarda baya azaldı dökülmem ama devam ediyor. Askerden geldim pek bilgim yok İSTANBUL da ekim yaptırmak istiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum yeterli bilgiye sahip değilim önerileriniz nelerdir

phantom

• Hero Member
Ynt: NE YAPMALIYIM ??
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2023, 02:01:20 »
forumda uzunca bir süre takıl öyle karar ver ektireceğin yere .senin durumun daha çok sıklaştırma ekimi kategorisine girer bu yüzden sana yapılacak ekim özellikle greft sayısı olarak aşırı olmamalı ve daha çok ön bölgeye yoğunlaşılmalı . öyle mega seanslarla bilinmedik yerlerde 5000 gibi rakamlar ektirirsen sonu kötü olabilir.

Burakkkq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2023, 10:04:26 »
Korkum dökülme devam ederse yapılan ekimin belli belirsiz kalması yada ekim öncesi olan köklere bi zarar gelmesi
  • Greft Miktarı 4500 dhı
  • Yaşınız 28

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2023, 13:58:55 »
hocam donörün çok güzel, ekime de ihtiyacın var. yaşın genç olduğu için 2.ekime ihtiyacın olur mu? evet olabilir ama onu ihtiyacın olduğu zaman düşünürsün. bana sorarsan yaptır derim. bir kaç gün gezin forumda. illa bütçene göre bir yer bulursun. şu aşamada ilk yapman gereken doğru klinik seçmen

Burakkkq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2023, 19:00:00 »
hocam donörün çok güzel, ekime de ihtiyacın var. yaşın genç olduğu için 2.ekime ihtiyacın olur mu? evet olabilir ama onu ihtiyacın olduğu zaman düşünürsün. bana sorarsan yaptır derim. bir kaç gün gezin forumda. illa bütçene göre bir yer bulursun. şu aşamada ilk yapman gereken doğru klinik seçmen
Bi kaç yer ile görüştüm ortalama 4000 5000 kök diyorlar dökülme şuan için az ama artarsa ilerde kötü görünür mü hala şüpheliyim saç ekim olayında yer seçmek de tam bir işkence herkes aynı şeyleri söylüyor doğru yeri bulmak çok zor
  • Greft Miktarı 4500 dhı
  • Yaşınız 28

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2023, 10:56:35 »
hiç sorma, en zor kısmı zaten nerede yaptıracağına karar vermek. bende karar verene kadar canım çıktı desem yeri :)

Burakkkq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2023, 22:47:52 »
hiç sorma, en zor kısmı zaten nerede yaptıracağına karar vermek. bende karar verene kadar canım çıktı desem yeri :)
En sonunda gözümü kapatıp bi yere gidecem heralde
  • Greft Miktarı 4500 dhı
  • Yaşınız 28

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2023, 22:53:04 »
 dandik yer ekerse aralara girdiği yerdeki  saçları oldurur.genel saçını finasterid veya prp falan guclendir ole ektir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burakkkq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2023, 22:57:30 »
dandik yer ekerse aralara girdiği yerdeki  saçları oldurur.genel saçını finasterid veya prp falan guclendir ole ektir
Bu durumun olabileceğini söylediğimde ekim yerlerinin hepsi bizde öyle bişey olmaz diyor doğal olarak galiba ekimden vazgeçip dediğinizi yapmalıyım başka çıkış bulamıyorum
  • Greft Miktarı 4500 dhı
  • Yaşınız 28

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2023, 23:22:55 »
 medikal tedavi ile guclendirip sonra karar verirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Aralık 2023, 16:08:48 »
Korkum dökülme devam ederse yapılan ekimin belli belirsiz kalması yada ekim öncesi olan köklere bi zarar gelmesi

ekim yaptıracaksan ciddi tedavilerde uygulamalısın medikal anlamda yoksa dediğin olayın olması yüksek olasılık çünkü henüz aga' nın başlangıcındasın. üzgünüm ama malesef dökülme patternin muhtemelen norwood 6.

Burakkkq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Aralık 2023, 23:29:24 »
ekim yaptıracaksan ciddi tedavilerde uygulamalısın medikal anlamda yoksa dediğin olayın olması yüksek olasılık çünkü henüz aga' nın başlangıcındasın. üzgünüm ama malesef dökülme patternin muhtemelen norwood 6.
Risk olayı artıyor bu sefer de genelde böyle mi bilmiyorum ama sürecim çok yavaş işliyor ilaçın yan etkisi de korkutuyor bu işlerin bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim belki açılma yanlara doğru inmez tek tesellim bu
  • Greft Miktarı 4500 dhı
  • Yaşınız 28

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2023, 01:58:00 »
yanlara doğru açılmıyor merak etme norwood 76 olsan bile oralar güçlü kalıyor bana kalırsa ekim yaptır ekimi iyi bir yerde yaptırırsan kendi saçların bile bu süreçten güçlenerek çıkar .

Facebook Twitter Instagram