Gönderen Konu: Dr.Bekir Bek Saç ekimi fiyatı  (Okunma sayısı 8676 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dr.Bekir Bek Saç ekimi fiyatı
« : 10 Aralık 2023, 13:57:09 »
Dr.Bekir Bek Kendisi uzun yıllar hlc de 3,5 euro dan saç ekmiştir kosaca bir saç ekimi fiyatı 13 bin euroları buluyor. Hlc nin en başarılı saç ekimi yapan doktoruydu.

Ve şimdi ayrıldı kendi yerini kurdu

80 bin tl saç elimi

Kaliteli saç ekimi isteyenler için avantaj şimdilik fiyatı artmadan.

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Bekir Bek Saç ekimi fiyatı
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2023, 03:12:09 »
başarılı ekimleri var takip ediyorum

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2023, 17:17:10 »
Hintel hocam eksil olma. Sayende hemen randevuyu kaptık ve planı yaptık. Ayrıca Doktor beyle bugün görüştüm. 2 güne yayarak ekim yapıyor. Operasyonda tamamen kendisi var. Gördüğüm kadarıyla da greft saklaması, tekniği vs HLC , Asmed kalitesinde bir iş çıkarıyor. 2 ekim olacak şekilde planlamayı yaptık. Haftaya operasyonum var. Yurtdışı müşterileri daha çok ağırlıklı. Fiyatlar 1-2 ay daha böyle gidecektir. Sonrasında bu kaliteyi bu fiyatlardan bulmak zor olacak.

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2023, 17:21:17 »
Fiyatı yazmayı unutmuşum. 80 bin tl şu an için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2023, 21:53:45 »
Hintel hocam eksil olma. Sayende hemen randevuyu kaptık ve planı yaptık. Ayrıca Doktor beyle bugün görüştüm. 2 güne yayarak ekim yapıyor. Operasyonda tamamen kendisi var. Gördüğüm kadarıyla da greft saklaması, tekniği vs HLC , Asmed kalitesinde bir iş çıkarıyor. 2 ekim olacak şekilde planlamayı yaptık. Haftaya operasyonum var. Yurtdışı müşterileri daha çok ağırlıklı. Fiyatlar 1-2 ay daha böyle gidecektir. Sonrasında bu kaliteyi bu fiyatlardan bulmak zor olacak.

hayırlı olsun kardeşim keserin yerini alacak gibi
saçları güçlendir ama sen
Global Moderator

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2023, 22:22:42 »
hayırlı olsun kardeşim keserin yerini alacak gibi
saçları güçlendir ama sen
Teşekkür ederim hocam. Gidişat olarak gerçekten öyle duruyor. İlk ekim haftaya ikinci ekim de 6-7 ay sonrası için konuştuk. İlk ekimden sonraki süreçte ikinci ekime kadar fin ve benzeri takviye ve ilaçları kullanacağım. Tekrardan teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2023, 22:25:51 »
bekliyoruz konunu dostum
Global Moderator

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2023, 02:47:38 »
Saç ekimlerini beğendim Doktor beyin Hlc den ayrılması hlc de 3 euro dan binlerce saç ekmiş bir doktor ve hlc nin en iyi doktoru olarak söyleniyor
Şimdi kendine çalışıyor ve 80 bin tl ile başladı
Fırsat diye düşünüyorum yakında konular dolar.

Bu forumda en güzel özelliği iyi kaliteli ekimcileri şıp diye bünyesine alması.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2023, 22:03:47 »
Saç ekimlerini beğendim Doktor beyin Hlc den ayrılması hlc de 3 euro dan binlerce saç ekmiş bir doktor ve hlc nin en iyi doktoru olarak söyleniyor
Şimdi kendine çalışıyor ve 80 bin tl ile başladı
Fırsat diye düşünüyorum yakında konular dolar.

Bu forumda en güzel özelliği iyi kaliteli ekimcileri şıp diye bünyesine alması.

Bugün sonunda ekimimi yaptırdım. 2 güne yayıyor hoca. Yarın da devam edeceğiz. Benim planlamamda 2 ekim olacak. Önce ön bölge, sonra vertex. Saçlarımda ince telli. 2.ekime kadar fin vb takviyeler ile kökleri kalınlaştıracağız inşallah. En kısa sürede resimleri ve konuyu açacağım. Hoca gerçekten işinde çok iyi. Kibar, zarif bayıldım valla çok cana yakındı. Baya da kalabalık gelen giden oluyor. Özellikle yabancılar çok ağırlıkta. Sanırım 1-2 aya kalmaz full çekecektir.

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2023, 09:09:52 »
İyi günler hocam Ankara da yaşıyorum sadece ön hat için ekim istiyorum Şahin Çelik mi Dr Bekir Bek mi onerirsiniz sık ve doğal bir ön hat için. Teşekkürler forumda yeniyim çok faydalandım bilmenizi isterim üye olmadan da takip ediyor arada konulara göz atıyordum.Tekrar teşekkürler

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2023, 01:00:31 »
İyi günler hocam Ankara da yaşıyorum sadece ön hat için ekim istiyorum Şahin Çelik mi Dr Bekir Bek mi onerirsiniz sık ve doğal bir ön hat için. Teşekkürler forumda yeniyim çok faydalandım bilmenizi isterim üye olmadan da takip ediyor arada konulara göz atıyordum.Tekrar teşekkürler

iki ekim merkezi de fiyatına göre başarılı

Cohenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Ocak 2024, 21:49:57 »
Merhaba ankarada yaşıyorum. Yaşım 30 verteks bölgesine ekim yaptırmak istiyorum. Sizce şahin çelik mi yoksa bekir hocaya mı ekim yaptırmalıyım?

calcifer

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Ocak 2024, 23:45:08 »
Merhaba ankarada yaşıyorum. Yaşım 30 verteks bölgesine ekim yaptırmak istiyorum. Sizce şahin çelik mi yoksa bekir hocaya mı ekim yaptırmalıyım?

Bütçene hangisi uyuyorsa hocam.Ayrıca yöntemleri farklı.B.Dr bekir benim verteks bölgeme Ekim yaptı incelemek isterseniz bakabilirsiniz Bir karşılaştırma yapın
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2024, 00:45:52 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: kasım 2023
  • Ekim Merkezi ismi drbekirbek clinic
  • Greft Miktarı 3511
  • Medikal Tedavi xpecia,biotin,vitd3,çinko

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #13 : 01 Ocak 2024, 23:56:59 »
2 hocayla da görüştüm. Ekim için Bekir bey’de karar kılmıştım. Tekniği çok hoşuma gitti hocam. İşlemleri tek tek yapması kanal açıp taze kökü yerleştirmesi benim fikrimde etkili olmuştu. Hatta 2 ekim planladık Bekir hocayla. 1.ekim ön 2.ekim tepe olacak şekilde. 7 ay sonra 2.ekim için operasyona gideceğim.

B.A.C

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2024, 16:28:15 »
Bu doktorun sonuçlarını nereden bulabiliriz hic sonuclanmis ekimini gormedim.Yabanci Forumlarda arattım burda paylasim yapan turk uyelerin ilginizce paylasimlariyla karşılaştım.  Bağımsız +1 kişi yok

Facebook Twitter Instagram