Gönderen Konu: Finasterid işe yaramadı peki duasterid yarar mı?  (Okunma sayısı 522 defa)

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid işe yaramadı peki duasterid yarar mı?
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2023, 10:38:19 »
Hocam bir 6 tı ay daha süre verin Fin'e en net sonuçları o zaman alırsınız ha tabi dut geçebilirisiniz finden sonuç alamıyıp dut çok iyi sonuç alanlar var

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2023, 17:01:36 »
Hocam bir 6 tı ay daha süre verin Fin'e en net sonuçları o zaman alırsınız ha tabi dut geçebilirisiniz finden sonuç alamıyıp dut çok iyi sonuç alanlar var
Asıl sıkıntı libidomu yüzde 60 kesti yani uzak duruyorum

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2023, 15:15:55 »
ben yaklaşık 2yıldır 3günde bir avodart alıyorum bende hiç bir yan etki göstermedi, saç çıkışı olarak sadece tepe bölgemde hafif kararma oldu yani bir yıl önceki saç formuma döndü diyebilirim ama dökülmemi ciddi oranda durdurdu. Bu arada finasterid çok kısa bir süre 2-3 ay gibi kullanmıştım zamanında onda da çok bir yan etki hissetmedim ama fayda da görememiştim.

hako1986

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2023, 23:20:28 »
Finasterid 6 ay kullandım başlarda yaradı sanıyodum ama nafile bi işe yaramadı üstüne libido düştü baya.
Duasterid de de aynı şey olur mu acaba işe yaramama durumu.
Duasteride geçip fayda görenn var mı?

Kesinlikle bir sene kullan. Fark orda başlar anlaşılmaya. Dökülme de azalma oldu mu?
Libido olayı seni rahatsız etmiyorsa devam.

ercn22

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2024, 19:38:45 »
7 aydır 4/1 Proscar kullanıyorum bende.

Dökülmeyi çok azalttı 3. veya 4. ayda sıvılaşma falan oldu ama libidoda düşme olmamaıştı.Sonra sıvılaşmada normale döndü.

Lakin son 1 aydır saçlı deride kaşıntıyla beraber ciddi bi yağlanma durumu var ve ne zaman elimi atsam elime köküyle saçlar geliyor.

Haftada bir biberiye,Hint,Badem,Hinfistan cevizi yağı karışımı surup 1 saat bekleyip yıkıyorum bakım amaçlı.Ara sırada sprey şekllendirici sürüyorum.Dalin şampuan kullanıyorum.

Ekim yaptıralı 2 yılı geçti.Tabi eski haline nazaran memnunum ama ekili bölgedede seyrelme var.

Anlıyacağınız Proscar ın son 1 aydır bi etkisinin olmadığını düşünüyorum açıkçası.Libidoda da bir tık düşme var.

Sizce ne yapmalıyım Proscar a devammı yoksa avodarta mı geçsem ?

Facebook Twitter Instagram