Gönderen Konu: Saç Ekimi Sonrası Saç Kaybı: 1 Yıl Sonrası Deneyimlerim ve Sorunlar  (Okunma sayısı 756 defa)

emre87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,

Saç ekiminden bir sene sonra kendi saçlarımda aşırı bir dökülme yaşadım ve ekilen saçlarda incelme fark ediyorum. Ekim sonrası 8 ay boyunca Greftplus vitamini kullandım ve ilk 6 ayda hastanede aylık PRP  tedavisi gördüm. Hastane, ekimden sonra saçlarımın iyi olduğunu belirtip fotoğraf çekimi için izin istemişti. Ancak maalesef şimdi, bir sene sonra böyle bir sorunla karşılaştım. Bu durumu yaşayan başkaları var mı acaba?

Saç ekimi yapan hastane yetkilileri, saçlarımın döküldüğünü söylüyor ancak saçlarım ekim öncesi 35 yıl boyunca bu kadar hızlı dökülmemişti. Şu an yurtdışındayım ve ne yapmam gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.Aynı durumu yaşayan başkaları var mı?

Teşekkürler

kelveötesi35

• Hero Member
Var kardeşim. Bahsettiğin vitamin harici, bu yıllık süreçte başka takviye kullandın mı ?

emre87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayır sadece bu vitamini kullandım

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaş 35 ise dökülme olması biraz garip olmuş ,erken yaşlarda bu tür durumlar olabiliyor çünkü donör bölgedende dökülmeler olabiliyor dolayısıyla donörden alınan saçlarda dökülebiliyor özellikle güvenli alandan ekim yapılmadıysa dökülmeler daha çok olabiliyor .sizinde donör bölge alımı nasıl yapılmış resim atarsınız böyle bir ihtimal olmuş olabilirmi değerlendirrlebir belki .bir diğer detay yoğun stresli bir dönem geçirdiyseniz dökülme sebebi buda  olabilir.stres ve mevsimsel geçişlerde dönem dönem yoğun dökülmelere sebep olabiliyor.

Kadir Aga

• Yeni üye
  • *
Çiğ kabak çekirdeği ve çiğ badem saç sağlığı için faydalı, kullanan biri olarak tavsiye ederim.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç derin nasıl yağlanma ,kepek .kaşıntı vs varmı.

Facebook Twitter Instagram