Gönderen Konu: Saç dökülmesi hakkında doğru bilinen yanlışlar nasıl olmuş ?  (Okunma sayısı 438 defa)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Sevgili arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum ve bu videomda saç dökülmesi hakkında doğru bilinen yanlışlardan bahsettim, sizce nasıl olmuş ?
https://youtu.be/kmr8x3zAbyI?si=bT7Q5u9-qIFeCwYg

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam merhaba 36 yaşındayım nord 1deyim sac cizgisinde degilde ic kisimlarda acilma var fakat sac telleri kalin olduğu icin pek belli olmuyor bu acik yerlere ekim lazim ondan once finasterid düşünüyorum ama birtakım korkularim ekimden once düşünüyorum saçları toparlar mı sizce ve oyoe avuc avuc dokulme yok bes on tel gunde ortalama. Saçımla fazla oynayan biri değilim belki tarasam fön ceksem daha fazla da dökülebilir bilemem afaki konuşuyorum. Baba tarafina çektiğimi düşünüyorum dokulme 31 yasinda basladi egzamanin da etkisi var bu arada 34 yasinda on sakaklara ekim yapildi dokulmenin devam edeceğini  tahmin edemedim bu yuzden ic kisimlarda dokulme devam ediyor bazen hic dokulme de olmuyor finasterid icin ya da baska bir muadili de olabilir bilgilendirme yapabilir misiniz teşekkürler
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram