Gönderen Konu: Ahmet Tosunun ön çizgilerileri hakkında yorumlarınız?  (Okunma sayısı 543 defa)

Micra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar selam forumda yaptığım araştırmalarda Ahmet Tosun ismine çok rastladım. Ekimlerini araştırayım dedim ama ön çizgileri hiç doğal görünmüyor. Önlerde orijinal tekli mi kullanmıyor ve dik açıyla ekiyor gibi geldi bana.

Eğer öyle ise bu forumda niye bu kadar popüler doğrusu kafamda soru işareti oluştu.

Fotografları instagram hesabından aldım. Değerlendirirseniz sevinirim.

Micra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosunun ön çizgilerileri hakkında yorumlarınız?
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2024, 14:13:39 »
Yorumlarını bekliyorum

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2024, 16:08:38 »
Konuyu takip edeceğim yorumları bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2024, 01:47:07 »
fiyat performans olarak gayet başarılı
ama bazı arkadaşlar 45 bin tl verip 400 bin tl lik ekim kalitesi bekliyor orada yanılıyorlar işte
Global Moderator

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2024, 07:29:54 »
Hintel hocam sen bu işin pri sayılırsın,  ekim acılarıyla ilgili bir problem yok değil mi bana çünkü sanki dik açılı ekim gibi geldi de , ben mi abartıyorum acaba , bu konuda üstad sen olduğun için kıymetli  görüşünü bekliyorum @hintell

Micra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2024, 16:06:54 »
fiyat performans olarak gayet başarılı
ama bazı arkadaşlar 45 bin tl verip 400 bin tl lik ekim kalitesi bekliyor orada yanılıyorlar işte

Sevgili dostum yanıtın için teşekkür ederim. Ahmet Tosun beyin fiyatlarının uygun olduğunu bilmiyordum.

Ayrıca açmış olduğun bir konu var. Birikmiş bilgi birikimin ve tecrüben ile saçımı analiz edip ekim merkezi tavsiye edersen çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2024, 12:56:43 »
Hintel hocam sen bu işin pri sayılırsın,  ekim acılarıyla ilgili bir problem yok değil mi bana çünkü sanki dik açılı ekim gibi geldi de , ben mi abartıyorum acaba , bu konuda üstad sen olduğun için kıymetli  görüşünü bekliyorum @hintell

Fiyat bandına göre en kaliteli saç ekimcilerinden ama sen eksik görüyorsan daha üst seviye ekimcilere gideceksin beklentin daha üst sevise ise
Ozamam da ona göre ücret ödeyeceksin dostum
Global Moderator

Krazman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2024, 22:53:06 »
Bence de hiç doğal durmuyor. Medekste de aynı görünüyor. Büyük ihtimal daha çok geniş alanlara ektikleri için olabilir mi? Şu an için historycliniği düşünmeye başladım bende. Ekimleri daha doğal görünüyor. İyice kararsız kaldım. Bu stresle hiç saç kalmayacak :)

Facebook Twitter Instagram