Gönderen Konu: KANAL ACARKEN MEVCUT KÖKE DENK GELİRSE NE OLUR?  (Okunma sayısı 603 defa)

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KANAL ACARKEN MEVCUT KÖKE DENK GELİRSE NE OLUR?
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2024, 23:04:53 »
kök şoka girip kendini dinlenmeye alır hocam yani döngüye girer. ekimden sonra kişinin kendi saçlarınında şok dökülmeye uğraması bu yüzden oluyor .sonra tekrar çıkıyor zamanı gelince ama bence iyi bir şey değil saçlar sonrasında zayıflıyor geri çıksada .bu yüzden bu tarz çalışıp kişinin kendi saçlarınıda aşırı şoka sokan merkezlerden uzak durmak lazım.

Goodboyy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2024, 13:39:34 »
kök şoka girip kendini dinlenmeye alır hocam yani döngüye girer. ekimden sonra kişinin kendi saçlarınında şok dökülmeye uğraması bu yüzden oluyor .sonra tekrar çıkıyor zamanı gelince ama bence iyi bir şey değil saçlar sonrasında zayıflıyor geri çıksada .bu yüzden bu tarz çalışıp kişinin kendi saçlarınıda aşırı şoka sokan merkezlerden uzak durmak lazım.

Valla hocam ekim merkezi ile konuştum. Kök kendini tekrar onarıp çıkar dedi ama burada çok bilgili ve deneyimli arkadaşlar  var onlara da bir sorayım dedim. Yanıtın için teşekkürler

Thomas Musk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2024, 13:37:44 »
Hocam bende sıkılaştırma yaptırdım ikinci ekim bende de sanki ilk ekilenler azaldı hafiften, ama 6. ayı bekleyelim.

karaprens

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2024, 13:54:11 »
Zaten mevcut köke denk gelmeme gibi bir ihtimal çok zor.
güçsüz olanlar dökülür, biraz daha güçlü olanlar çıkmaya devam eder ancak ekilenler form aldıkça onlarda incelir, dökülür. sonra komple gider mi bende bilmiyorum açıkçası.
bazı ekim merkezleri saçı bu durumdan korumak için bilinen ilacı öneriyorlar ancak onu da kullandığın sürece faydalı olur diye düşünüyorum. bıraktıktan sonra eski halini tekrar alacak.
bu da ekim merkezinin/ekimin başarısını geçici süre artırmaktan başka işe yaramıyor gibi.
detaylı araştırılması gereken konular.

Facebook Twitter Instagram