Gönderen Konu: 22 yaşında saç dökülmesi  (Okunma sayısı 655 defa)

Metehan468

• Yeni üye
  • *
22 yaşında saç dökülmesi
« : 22 Mart 2024, 01:42:17 »
Merhaba sevgili kardeşlerim ve abilerim
Yaşım 22 olduğu için çoğu doktor, ekim düşünmüyor ekim olana kadar olan saçımı kurtarmak istiyorum ve az da olsa toparlamak için neler yapabilirim

Metehan468

• Yeni üye
  • *
Ynt: 22 yaşında saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2024, 01:46:11 »
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2024, 22:37:41 »
Açıklık çok grniş donör alan da yanlarda seyreklik var
Var olan saçlarında dökülmeye devam ediyor kısaca pek iyi bir görüntü değil.
Bence güçlendirmek için medikal takviyeler araştır forumda öncelikle sonra iyi bir saç ekim merkezi kararı ver
Global Moderator

Metehan468

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2024, 15:46:39 »
Hocam prp ve mezoterapi uygulamarı yaptırdım başka çarem kalmadı finasteride başlayacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2024, 22:24:34 »
Onların pek faydası olmaz senin saçlarına dostum
Ancak fin.
Global Moderator

Kim Bu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2024, 00:58:46 »
Hintel hocamın dediği gibi fin dışında bı saç zor kurtulur iyce araştır ve ona göre kulan fakat bence saçın eklimeyecek bir durumda değil yani dökülecek saç üsten kendini zaten beli etmiş eğer ben genç yaşımda saçım olmazsa 27-28 ne yapıcam diyorsan önce tavsiyem 2-4 ay arası finastreid kulan ve saç masjaları yap her ay gidip hormon testi yaptır herhangi kötü bir durum var ise fin bırak daha sonra bu 4 aylık süreçte saç bir yere kadar gelir ve ekim için bence hazır hale gelir unutma ekim için güzel bir yer seç donör senin için çok önemli çünkü yüksek ihtimal 5-6 yıl sonra bir ekim daha yaparsın küçük dökümeler olduğu için

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2024, 01:36:06 »
finasteridinde garantisi yok ama deneyip kontrollü bir şekilde devam edip etmemeye karar verebilirsin aslında fin ve minox kombinasyonu sende işe yarama ihtimali epey yüksek ama kalıcılık ne kadar olur bunu kestirmek zor . en güzeli iyi bir yerde ekim artı medikal tedavi ile bir yol haritası belirlemek ama iyi bir ekim merkezi meselesi aslı önemli detay yanlış yere karar verirsen gelecekte saç konusunda seni epey kötü günlerde bekleyebilir.

Metehan468

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2024, 07:02:06 »
Fine başladım 3. Gün kasık ağrısı yaptı şu anlık herhangi bir ağrım yok dökülmelerim yavaşladı nerdeyse yok düzeyde dediğiniz gibi yapacağım 5-6 ay fin kullanıp sonrasında ekim yaptırmayı düşünüyorum ilerdeki yaşlarda dökülmem devam edeceği için 3000 civar greft kullanmasını isteyeceğim şahin çelik hocamızla konuştum yaşın küçük 1-2 sene daha bekle dedi ama eylül gibi ektirmeyi düşünüyorum başka önerilerinizi bekliyorum

Kim Bu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2024, 13:41:28 »
Evet bence doğru bir seçim yapmışsınız yaşınız genç fakat en güzel yaşlarını saçsız geçirmek biraz kötü oluyor tavsiyem ön bölgeye yoğunlaşın tepe kısmı seyrek kalsa bile ön trafı uzatıp arkaya atmanız güzel bir göüntü oluşturur 3000grefti yayarak kulanırsanız çok sık bir görüntü oluşmaya bilir tabi sizin tercihiniz birkaç yıl sonra da tam dökülme gerçekleştikten sonra güzel bir sıkılaştırms ve ekimle güzel bir yere gelir inşallah

Metehan468

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2024, 18:22:17 »
Teşekkür ederim yorumlarınız için bende sizin gibi düşünüyorum fin inanılmaz bir etki yaptı haftaya tekrar fotoğraflar ekleyeceğim yorumlarınız benim için çok önemli

Metehan468

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Nisan 2024, 15:48:48 »
Anlık

Kim Bu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 04 Nisan 2024, 16:02:26 »
Yaklaışık olarak sanırım 7-8 gündür fin kulanıyorsunuz şu anlık herhangi bir yan etki yaratımı sizde

Metehan468

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 04 Nisan 2024, 18:22:35 »
Kasık ağrısı yaptı ama şu an geçti

Metehan468

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 27 Nisan 2024, 14:53:35 »
1 aylık gelişme

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #14 : 27 Nisan 2024, 16:54:51 »
yasin daha cok genc .
fin kullanip saclari güclendireceksin ve dökülmeyi bir sekilde azaltacaksin.
komple ekim yapmak yanlis olur .
ön ortaya kadar ekim mantikli.
fini devam etmelisin korumak icin , peki bir süre sonra yan etki oldu birakmak zorunda kaldin!
dökülmen belki eskisinden daha cok olacak.
seyrek görüntü olacak , tekrar sIkIlastirma isteyeceksin, tabi bu arada arka üst de acilmis olma ihtimali yüksek.

bunlari göz önünde bulundurmani tavsiye ederim.
yani ektireyim saci sagdan sola tararim keyfime bakarim la bitmiyor.

Facebook Twitter Instagram