Gönderen Konu: Finasterid Kalıcı yan etki yaptı  (Okunma sayısı 469 defa)

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
Finasterid Kalıcı yan etki yaptı
« : 20 Nisan 2024, 18:14:46 »
Arkadaşlar merhaba finasteride'i 4 ay kullandım kullanmaz olaydım. Aklınıza gelen yan etkileri yaptı.

1. Algilamam yavaşladı.(NÖROLOJİYE GİTTİM).
2. Jinekomasti, sertleşme ve libido sorunları
3. Sürekli depresyon ve ölüm korkusu
4. Terleme ve sürekli ateşim çıkıyor.
5. Unutkanlık
6. AĞRILI İDRAR

ne yapmam lazım. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Artık işimden olacağım neredeyse

İLİZAROV

• Sr. Member
Ynt: Finasterid Kalıcı yan etki yaptı
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2024, 22:47:11 »
Arkadaşlar merhaba finasteride'i 4 ay kullandım kullanmaz olaydım. Aklınıza gelen yan etkileri yaptı.

5. Unutkanlık
6. AĞRILI İDRAR

ne yapmam lazım. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Artık işimden olacağım neredeyse
Bunların nedenini tek başına finasteride yüklemek bence gereksiz,terleme ve ateşin çıkıyorsa kanında enfeksiyon vardır,depresyon ölüm korkusu ve algılamada yavaşlama da bu ilaç için yeterli değildir.Sana şöyle söyliyim stress ve anksiyete finasteridden daha zararlıdır ereksiyon ve libido konusunda.Finasteride nin yaptığını düşünüyorsan tabiki ilacı bırak, fakat ömür boyu kalıcı etki yaptı demek için 120 gün 1 mg gibi bir dozaj bir kişinin erkekliğine zarar vermesi imkansıza yakın ben senin karşılaştığın bu problemleri mevcut ruh halinin bir parçası olduğunu düşünmekteyim tabi bu benim fikrim gerçekte ne olduğunu bilemem.

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2024, 22:54:58 »
Hintel önüne gelene fin xpecia öneriyor Allah Allah yan etkisi mi varmış bu ilacın

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2024, 22:57:56 »
Hintel önüne gelene fin xpecia öneriyor Allah Allah yan etkisi mi varmış bu ilacın
forumda xpecia kullanıp yan etki gören var yeminle bu forumda anksiyeteli insan oranı yarı yarıya

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2024, 18:35:52 »
Başka ne önerecek? Genetik saç sorunu için tedavi yolu aramayan adamın bu forumda işi ne?
Tek tedavi yolu Finasterid veya Dutasterid başka da çözümü falan yok bu dökülmenin şunu bi anlamadınız gitti.
  • Yaşınız 22

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2024, 18:38:16 »

5. Unutkanlık
6. AĞRILI İDRAR

Finasteridden yan etki gören azınlık kesimdensiniz maalesef. Sertleşme libido sorunları bir süre sonra geçiyor fakat jinekomasti belirtileri ve ağrılı idrar gibi durumlar direkt finasteridi işaret ediyor ilacı kullanmayı bırakın, isterseniz dozu düşürün yada direkt topikal finasteride geçebilirsiniz tercih sizin.
Yukarıda yazdığınız yan etkilerin ilacı bıraktıktan bir süre sonra geçeceğini tahmin ediyorum biraz sabretmeniz gerekiyor.
  • Yaşınız 22

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2024, 20:14:29 »
Başka ne önerecek? Genetik saç sorunu için tedavi yolu aramayan adamın bu forumda işi ne?
Tek tedavi yolu Finasterid veya Dutasterid başka da çözümü falan yok bu dökülmenin şunu bi anlamadınız gitti.
katılıyorum

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2024, 00:01:20 »
katılıyorum
Yanılıyorsunuz beyler yüksek derişimli azelaik asit ve  ketekonazal da oldukça iyi iş görür.Ama uzun vadede cildin içinden geçer.Bana kalırsa maddi sıkıntılar olmasa şu ülkede 2 ayda 1 Ru58841 tedarik ederdim, fakat cebimize sigarayı zor koyuyoruz şu mevcut şartlarda.

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2024, 01:09:48 »
Azelaik asiti bırak ülkedeki minoksidil spreyler bile kafa derisini mahvediyor :) İnsanları zorla falanca eczaneden oral minoksidil almaya mecbur bırakıyorlar.
  • Yaşınız 22

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2024, 02:23:35 »
Azelaik asiti bırak ülkedeki minoksidil spreyler bile kafa derisini mahvediyor :) İnsanları zorla falanca eczaneden oral minoksidil almaya mecbur bırakıyorlar.
Oral min direk hipertrikoz yapıyor aga ben bile saça sıkıyom elmacıklarda bildiğin tüyler çıkıyor

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2024, 17:23:16 »
yılan yağı + bıttım sabunu kullanın arkadaşlar girmeyin bu toplara lütfen.

Kelonidas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 27 Nisan 2024, 22:44:11 »
Arkadaşlar haklısınız Fin olmadan saç işi boş ama hormon herşeydir. Adamın akıl sağlığını bile bozar
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Fin, prozinc plus, xpecia,biotin 5000(haftada 2)

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 27 Nisan 2024, 23:09:16 »
Arkadaşlar haklısınız Fin olmadan saç işi boş ama hormon herşeydir. Adamın akıl sağlığını bile bozar
Kellikte akıl sağlığını bozuyor hocam. Saçım çok fazla açık değil fakat incelmeler var ama kel olunca bütün gözler üstünde olunca zaten depresyona giriyorsun. En azından finasteridin duygu durumlarını değiştirmesi için %2'lik yan etki gören kısma girmeniz lazım ki bu oranda çok düşük.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram