Gönderen Konu: Ekim Kliniklerini Neden bunu yapmıyor ?  (Okunma sayısı 245 defa)

İLİZAROV

• Sr. Member
Ekim Kliniklerini Neden bunu yapmıyor ?
« : 11 Mayıs 2024, 21:56:41 »
Sevgili forum kullanıcıları ekim kliniklerinin neden hastalarına sadece finasteride verdiğine anlam veremedim.Oysaki hastanın saçlarını ekerken onlara neden Oral minoxidil ve Ru 58841 dayatmıyorlarki hem medikal tedavilerle başarısız saç ekim sonuçlarını örtbas etme fırsatlarıda olur ?Bu ekim klinikleri hekimleri çok akıllı adam değiller galiba.Ben ekim yapan doktor olsam getirirm yurt dışından 5 mg lik oral minox,getiririm %8 Ru 58841 yapamadığım işin üstünüde bu şekilde rahatça örterim.Ülkemiz insanı ahlaklı desem değil neden yapmadıklarına anlam veremiyorum şaka gibi,bu ülkede her şeyi yapıyorlar bir bunu yapmak mı akıllarına gelmiyor ? Hatta ben doktor olsam Vertexini ekemediğim başarısız olduğum hastada direk Oral minox Ru58841 çalışırdım başarısız dedirtmek yerine kendime bu yöntemi tercih ederdim haksız mıyım ?  ;D ;D

İLİZAROV

• Sr. Member
Ynt: Ekim Kliniklerini Neden bunu yapmıyor ?
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2024, 22:01:01 »
Bunu söylüyorum çünkü oral minox ve ru 58841 le hareket olmıcak hiçbir saç yoktur.Bundan eminim.
Aşağıya resim bırakıyorum şimdi bana gelin haksızsız diyin.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2024, 22:02:02 »
Bunu söylüyorum çünkü oral minox ve ru 58841 le hareket olmıcak hiçbir saç yoktur.Bundan eminim.
Aşağıya resim bırakıyorum şimdi bana gelin haksızsız diyin.
Şu görüntü ekimle olsa hepiniz WOOAWWW sürecin harika gidiyor kardeşim dicektiniz  ;)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2024, 22:39:33 »
Birader sen yeni türedin forumda, ilginç fikirlerin var.

İnsanlar finas minox vs uğraşmak isteselerdi, ekim sektörü bu kadar ilerlemezdi.

Kaldı ki gösterdiğin fotodaki adam çok nadir bir örnek belli ki, aynı sonucu yüzde 95 kullanıcı göremez.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2024, 22:58:42 »

İnsanlar finas minox vs uğraşmak isteselerdi, ekim sektörü bu kadar ilerlemezdi.

Kaldı ki gösterdiğin fotodaki adam çok nadir bir örnek belli ki, aynı sonucu yüzde 95 kullanıcı göremez.
Ben bit gibiyimdir valla türeyiveririm  her yerde anlayamassınız.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2024, 23:01:30 »

Forumunda amacı bu değil mi fikir paylaşmak yeni şeyler ortaya çıkarabilmek bu forum olmassa ben bu tedavi seçeneklerini nereden bilebilirim ki ?Burda çok farklı fikirlere sahip adamlardan yeni şeyler öğrenmek çok hoşuma gidiyor benim açıkcası

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2024, 23:07:41 »

Dediğin gibi aynı sonucu gösteremeyebilirler ama illaki sonuç görürler ve memnun kalırlar geçici olarak, Özellikle Ru ve Oral min direk kapatır vertexi ilaçlar vertexte çok aktif çalışıyor , çok şiddetliyse alopesisi tabiki ona bişi yapamaz ama saç ekimi yapan doktorun paçayı kurtardım dediği olay meydana gelebilir şiddetli alopesisi olmayan kişileri kastediyorum.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2024, 23:09:36 »

Bu arada yabancıların artık büyük nükleer üçlü dediği şey herkeste çalışyıor Dutasteride,Ru58841 ve Oral minoxil eskiden bu büyük 4 olarak adlandırılırdı Min,fin,keto,dermaroller devir değişiyor Lauri buna uyum sağlaman gerek  ;D ;D ;D

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2024, 00:11:41 »
Sana kısa bir cümleyle anlatmam gerekirse minoxilin oral alınması özellikle uzun süreli kullanımda kalp krizi bile yapabilir. kardiyavasküler sistemde hasarlar bırakma ihtimali de var.kimse saç için böyle bir riski göze almaz. diğer söylediğin ru 58841 adlı maddeye ise şimdi baktım fda onayı yok. fda onayı olmayan ilaçların ise satışı yasak.

Facebook Twitter Instagram