Gönderen Konu: Hisar Hastanesi (ESTEMYLİFE) 4000 greft saç ekimi(Hiperbarik Oksijen Tedavili)  (Okunma sayısı 5214 defa)

__OsKi__

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar

06.03.2018 tarihinde Hisar hastanesinde saç ekimi operasyonumu gerçekleştirdim. toplamda 6 saat kadar sürdü ve 4000 greft ekim yapıldı.

İlk olarak ekim öncesi fotoğraflarımı paylaşıyorum.

ense bölgesi:

Greftler alınırken uzman kişi greftlerin çok kaliteli olduğunu söyledi 5-6 köklü greftlerim bile varmış ve geneli çoklu miktardaymış. Ayrıyetten saçlarım normalde kıvırcık olduğu için bunun da bir avantaj olduğunu söylediler. İyi bir sonuç bekleyebilirsin dediler inşallah bakalım.

Bugün ekimden sonraki 3. günüm. İlk yıkamam yapıldı. 2. hiperbariğe girdim yarın 3. ve sonuncu hiperbariğe giriyorum ve 1 ay dolunca da prp yapılacak.

Ekimden sonra pek fazla düzgün fotoğraf çekemedim yarın bu konuyu düzenleyip daha düzgün fotoğraflar eklemeye çalışacağım.

Hisar hastanesi ile ilgili yorumlarımı da daha sonra yapacağım.

Yorumlarınızı merakla bekliyorum arkadaşlar. Belirli aralıklarla sonuçları fotoğraflar ile paylaşacağım. Teşekkürler.

Peerless

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar saç ekiminiz güzel görünüyor bende kısmetse pazartesi orda ektireceğim😀

PagaroN

• Hero Member
Foruma hoşgeldiniz.
Ekiminiz hayırlı olsun.
Hisar da ekiminizi kim yaptı?
« Son Düzenleme: 14 Mart 2018, 18:02:23 Gönderen: PagaroN »

__OsKi__

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Alımı ve yerleştirmeyi Oğuzhan bey yaptı kanalları bir bayan açtı ismini hatırlayamıyorum.

never_fear

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun ins istediğiniz gibi olur surec

PagaroN

• Hero Member
Alımı ve yerleştirmeyi Oğuzhan bey yaptı kanalları bir bayan açtı ismini hatırlayamıyorum.
Detayları sonra düzenlerim demişsiniz.
Ekim öncesi ve ekim zamanı detayı sizden bekliyoruz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
fotografları foruma yükleyin lütfen hızlı resım uygulaması forumda yasaktır.
Global Moderator

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz

__OsKi__

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaşlar 10. gün kabuk dökmeyi tamamladım şu an bu durumda ekimim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun gözlemledigim kadarıyla hisarda fire oranı çok fazla oluyor umarım sizin hepsi tutar.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

__OsKi__

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun gözlemledigim kadarıyla hisarda fire oranı çok fazla oluyor umarım sizin hepsi tutar.

Kabuk dökümünden sonra gördüğüm kadarıyla çok iyi bir şekilde ekilen bölgedekiler tutmuş vaziyetteydi. Çok da dikkatli davranıyorum beslenmeme kadar. İnşallah güzel sonuç alabilirim.

Fakat tepe.bölgesine sanki biraz az ekilmiş gibime geldi. Ama normal olarak baktığınızda saç problemi olmayan insanlarda bile tam o tepe noktasina geldiğinde saçlarda seyreklim oluyor.  Acaba onu mu hesaba kattılar. Siz ne dersiniz?

__OsKi__

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Kabuk dökümünden sonra gördüğüm kadarıyla çok iyi bir şekilde ekilen bölgedekiler tutmuş vaziyetteydi. Çok da dikkatli davranıyorum beslenmeme kadar. İnşallah güzel sonuç alabilirim.

Fakat tepe.bölgesine sanki biraz az ekilmiş gibime geldi. Ama normal olarak baktığınızda saç problemi olmayan insanlarda bile tam o tepe noktasina geldiğinde saçlarda seyreklim oluyor.  Acaba onu mu hesaba kattılar. Siz ne dersiniz?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Verteks ekimin en zor oldugu bölge ve sık durması için cm2 de 50 greft ekilmesi lazım. Bencede onu hesaba katmışlardır tepeye az ekilmiş dogru planlamada cm2 de 50 ekilmesi gerekirdi ama kaptıcılık olsun yeter demişler babasultan.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun takipteyiz.

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşınız kaçtı hocam dökülme durmuş muydu benimki de sizin saçınıza benzer durumda doktorlar bu aşamada ekilmez diyor da

Facebook Twitter Instagram