Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36121 defa)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimlerimi gonderdim. Ekim merkezi degerlendirme yapip donecekler.

Acaba revizyon onerirlerse gitmeli miyim? Yoksa baska yere mi ekim yaptirmaliyim?

zindan34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende aynır yerde ekip yaptırdım sonucum kötü bence revizyon yerine para iadesi için zorlayın aynı yerde yaptırmak kumar oynamak gibi dönör sonuçta kısıtlı

Musti0618

• Jr. Member
  • **
Merkezin son ekimlerinde başarı oranı oldukça düşük.yeni ekibinde sonuçları henüz belli değil,elinde herhangi bir done yokki revizyon önerirlerse neye,hangi sonuca göre tekrardan ekim yaptırma kararı vereceksin,aynı merkezde revizyon yaptırma kararı almanız sizin açınızdan riskli ve zor bir karar,kısa bir süre içerisinde tekrardan bir işlem düşünüyorsanız revizyonu burada yaptırmayın derim uzun vadede bir düşünceniz varsa yeni ekibin sonuçlarını görmeniz gerekir.umarım en doğru kararı verirsiniz.saygılar.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Revizyonu onlar da önermeyebilir bence çünkü ilk ekimden hiçbir sonuç alınamamış.

Emre_70

• Full Member
10. Ay sonucları.

Acaba para iadesi talep etsem verirler mi?

Bir de avesin spray kullaniyorum. Ve çokça sarı tüy gibi sac var koklerde.

Bunlari spray mi sagliyor; yoksa ekilen saclarin sari tuy gibi cikmasi mumkun mu?

Çok gecmis olsun. Yeni Ekim yaptiran biri olarak (baska bir firmaya)  acikcasi bende simdi korktum . Ekimin baslangicinda hersey oysaki guzel gozukuyordu. Sebebi ne olabilir? Firmanin aciklamasi nedir?  Vitamin ya da prp kullanmismiydiniz 10 ay boyunca?

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
10. Ay sonucları.

Acaba para iadesi talep etsem verirler mi?

Bir de avesin spray kullaniyorum. Ve çokça sarı tüy gibi sac var koklerde.

Bunlari spray mi sagliyor; yoksa ekilen saclarin sari tuy gibi cikmasi mumkun mu?

Çok gecmis olsun. Yeni Ekim yaptiran biri olarak (baska bir firmaya)  acikcasi bende simdi korktum . Ekimin baslangicinda hersey oysaki guzel gozukuyordu. Sebebi ne olabilir? Firmanin aciklamasi nedir?  Vitamin ya da prp kullanmismiydiniz 10 ay boyunca?

Tricho plus kullandim. Avesin sprey vs.

Şahsen prp nin vs bir ise yaradigini hic dusunmuyorum.

Ama 1 kere yaptirdim.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Revizyonu onlar da önermeyebilir bence çünkü ilk ekimden hiçbir sonuç alınamamış.

Revizyon önerdiler. Sence ne yapayim?

serenity013

• Jr. Member
  • **
geçmiş olsun bende orda ektirdim 3 ayıma girdim senin gibi ön çizgide saçlar dökülmedi ama ön tepe bölgeside seyreklik var elime batan saçlar var ama ne olur bilmiyorum yerinde olsam aynı yere ekim yaptırmam paramı alır çıkar giderim bana aynısı olursa parayı ellerine bırakmamak için elimden geleni yaparım ve o parayla üstüne ekler daha iyi yerde yaptırırım

serenity013

• Jr. Member
  • **
Tesekkur ederim arkadaslar. Cevaplarınız icin;

Revizyon dusunmuyorum; en azindan bu yil icerisinde. 2. Ekimi ancak seneye yaparim. Para iadesi alip guzel bir yerde biraz daha butceyle ekim yaptirmak istiyorum. Ornegin hakan doğanay in ekibi gibi.

Sormak istedigim;

Sizce saci komple 2 ya da 3 numaraya vurdurayim mi?

böyle görünmektense komple 1 numara yaptırman daha iyi görünür çim adam gibi gözükmesin en azından

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim arkadaslar. Cevaplarınız icin;

Revizyon dusunmuyorum; en azindan bu yil icerisinde. 2. Ekimi ancak seneye yaparim. Para iadesi alip guzel bir yerde biraz daha butceyle ekim yaptirmak istiyorum. Ornegin hakan doğanay in ekibi gibi.

Sormak istedigim;

Sizce saci komple 2 ya da 3 numaraya vurdurayim mi?

böyle görünmektense komple 1 numara yaptırman daha iyi görünür çim adam gibi gözükmesin en azından

:)) aynen.

Ama ben sakal birakiyorum. 1 numara o yuzden absurd görünüyor
 O yuzden yanlari 2 ye vurup ustleri makasla kisalttiriyorum. 2 hafta iyi görünüyor. Sonra yine tuhaflık :)

« Son Düzenleme: 05 Haziran 2019, 00:23:20 Gönderen: Hintell »

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, Ekimin üstüne konuşmanın artık bir gereği yok kardeşim. Saçın tutup tutmaması kişinin biyolojik yapısı ile ilgili tabiki olabiliyor, fakat aynı dönem içersinde hatrı sayılır bir oranda ekimlerin sonuç vermemesi veya az sonuçlanması sorunun büyük oranla ekim merkezinden olduğunu kanıtlar niteliğindedir. 2 soru kafanda olsan: 1 .si para iadesi alsam mı 2.si revizyon yaptırsam mı ? Şimdi sen bizlere danışıyorsun iyi güzel de sen merkez ile görüştün mü para iadesi konusunda ? Eğer ki para iadesini yaparlarsa paranı al cebine koy ve su anda yaptıkları ekimleri takip et, baktın ki sonuçlar iyi o zaman bilgehan beyde ekiminizi yaptırabilirsiniz. Bence en iyi senaryo budur diye düşünüyorum. Fakat iade yi yapmayacaklar ise yine 2 seçeneğin var: 1.si revizyon (en iyi senaryo) 2.si de tekrar acı çekip hüsrana uğramak istemiyorum diyip hayallerine veda etmek.

Biliyorsun ben revizyon yaptırdım, donör anlamında büyük kaybım olmadı 2 . ay içersindeyim. Bu akşam fırsat bulursam fotoğraf eklicem, bi bakarsın belki karar vermede yardımcı olur size.

Hayırlısı olur hakkınızda inş.

Mh

• Full Member
Allah yardımcın olsun hocam, 2-3 revizyonlu saç ekimleri var forumda yanlış hatırlamıyorsam onları da bir incele derim

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kesinlikle bu riske girme. Para iadesi alabiliyorsan al.bi sure kafani dinle. Maddi acidan ustune koyabiliyosan koy. Donor de yeterli greft var ise arastr baska yere yaptir. Forum bunun icin buyuk nimet. Yuzde 99 u reklam amaci gutmeden paylasim yapiyor. Hersey gercekci. Istdgn arkadasa ozelden ulasip ftoda alabiliysun. Gecmis olsun

dodooo_fb

• Sr. Member
Bunu anlatmam ne kadar doğru bilmiyorum. Hasan Akil ayrıldıktan sonra bir süre bocaladıklarını bir çok ekimin iyi sonuç vermediğini söylemişti orada çalışan birisi. Fakat Bilgehan Bey den sonra herşeyin eskisi gibi olduğunu ve fazla operasyon yapmadıklarını söyledi. Yanılmıyorsam da şu anda 2 tane ekip var. Benim operasyon günümde benim dışımda 1 kişi vardı. Kabuk dökümü sırasında gidip gördüğümde operasyonları yaptıkları odalarda kimse yoktu.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2019, 00:04:45 Gönderen: dodooo_fb »

Facebook Twitter Instagram