Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36123 defa)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

evet :)

umarım bu sefer iyi olur. çok kaygılıyım
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2020, 01:05:05 Gönderen: Hintell »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İçin rahat olsun kardeşim, stres falan yapma. Gayet güzel olacak senin saçların. Sakaldan alım yaptıracak mısın? Bence sakaldan da alım yaptırırsan iyi olur.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İçin rahat olsun kardeşim, stres falan yapma. Gayet güzel olacak senin saçların. Sakaldan alım yaptıracak mısın? Bence sakaldan da alım yaptırırsan iyi olur.

Valla köse değilim. Ama pek de sakal da yok :)) ama 300 bile ciksa sakaldan alim yaptıracağım  :)

Boyun kismim böyle. Cikar mi bir sey?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
o seyrek görünen yerleri  tamamen alsan bile en az 750-1k greft orası. Gür yerlerde var o yüzden çok belli etmeden 1k sakal çıkar senden ilk ekimde. Ön tarafı rahat düzeltirsin rahat olsun için

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim sakallar da seyrek bin greft çıktı. Çok rahat bin greft çıkar, o da bu ekimlik fazlasıyla yeter. Donörden de 3 bin rahat çıksa 4 bin greft.

Burkinho

• Hero Member
Lincoln hakkında hayırlısı, umarım bu sefer iyi bir sonuç alırsın 👍

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim tarihi neydi bu arada?

Bu Çarşamba günü;

Yılbaşından beri de 5 lik biotin ve proscar kullanıyorum. hep devam edeyim mi? ekime bir gün kala falan ara vereyim mi?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu Çarşamba günü;

Yılbaşından beri de 5 lik biotin ve proscar kullanıyorum. hep devam edeyim mi? ekime bir gün kala falan ara vereyim mi?
Et bir şey olmaz. Hadi şimdiden hayırlı olsun kardeşim. Takviyelerini aksatma güzel olacak saçların. Konu açmayı da unutma. :)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
O sakaldan rahat 500 cıkar sürecini bastan göz geçirdim üzüldüm adına inş istediğin saça kavusursun  allah sabır versin ben hep şunu söylerim ekim sürecinin en önemli aşaması greft çıkarılırken ve toplanırkendir ekerken istediğin kadar titiz temiz çalış greft toplamada sıkıntı varsa o kökler zedelenmişse o ekim başarılı olmuyor

Kardanadam

• Jr. Member
  • **
Sadece ön kısımda sık, sulu bir ekim yapılsa imaj olarak çok büyük fark yaratır ön kısımda kan sirkülasyonu ile tutma oranıda zaten yüksek  birde konunun ehli Koray hoca yaparsa sorun büyük ölçüde çözülür inşallah içini ferah tut.

Ecz.Holmes

• Sr. Member
Lincon hocam hayırlı olsun . Bu sefer olacak inşallah.

de124

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu Çarşamba günü;

Merhaba sakaldan ekim yaptırdınızmı? Tuttumu ? Teşekkürler

Facebook Twitter Instagram