Gönderen Konu: Saç Ekimi Yaptırmak İstiyorum Protez Saç Kullanıyorum  (Okunma sayısı 7305 defa)

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim ve forumda çok yeniyim yaklaşık 2 aydır siz değerli insanları abileri takip etmekteyim.

23 yaşındayım ve yaklaşık 6 aydır protez saç kullanıyorum saçlarım 20 yaşından 22 yaşına kadar baya dökülme ve seyrelme olmuştu. Çalıştığım kurumda da tabi o zamanlar protez saç nedir bilmem etmem var olan saçlarımda dökülmeye devam ediyodu. Çalıştığım kurumda protez saç kullanan bi abi ile tanıştım protez saçı anlatınca ve bi şikayeti olmayınca gerçekten çok mantıklı gördüm tamamıyla safsaklığım araştırmadan etmeden direk gittim firmanı isminide vereyim hairex şikayetçi değilim tabikide ama gerçekten protez saçla ne kadar gidebilirim her ay sonu bakım derdi yapışkanın akması bakımlarının pahalı olması ve yaşımda daha çok genç ne yapacağımı bilemedim. Saç ektirmek istedim fakat protez ne yönde saç ekiminde sıkıntı çıkartır, yaşım genç olduğu için saç ekimi tutar mı siz değerli insanların abilerimin bilgilerini bekliyorum. Fotoğraflarımı paylaşacağım gerçekten bazı şeylerden pişmanımda gençlik işte zamanı geri alamıyoruz.

Aşağıda protez saçlı halim ve takılmamış hali bulunmaktadır. Saçlarımın önceki halini net fotoğraf bulduğumda paylaşacağım.Teşekkür ediyorum.

carlie55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Yaptırmak İstiyorum Protez Saç Kullanıyorum
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2018, 02:06:22 »
Bende senin durumundaydım kardeşim ama cesaret ettim çıkardım attım gittim saç ektirdim çıkardıktan sonra daha iyi anladım bu dünyada en güzel şey kendin olmak bana ait bişey değildi sonuçta ileride ki piskolojisi dahada ağırlaşıyor hiç gerek yok yol yakınken dönmeni tavsiye edebilirim ekim yaptım hiç pişman değilim bundan zararın neresinden dönersen kârdır.

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2018, 11:14:12 »
Çok doğru söylüyosunuz zararın neresinden dönersek kardır değerli yorumun için teşekkür ederim.
Kemal Aytuğlu adında bi doktor var saç ekimi yaparsam referansla ona yaptırıcam duydunuz mu nasıldır ?

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2018, 12:50:17 »
ön/orta/tepe açıklığı, saçınınızı sıfıra vurduğunuzdan pek anlaşılmıyor.
uzun hali resim var mı?
bi de protez pek bilgim yok ama mevcut saç ve derinize zarar veren ve yoran bir teknik olduğu görülüyor.
Üst taraf tamamen çıplak olsa hadi kullanılır derim belki.
Sizin kararınız ama ben kullanmam protez.

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2018, 13:04:18 »
Hocam teşekkür ederim değer yorumun için araştırmadan etmeden tavsiye üzerine gitmiştim iş işten geçsenede neresinden dönersem kardır. Videodan kestiğim iki foto var onları paylaşıyorum ekte protezden önceki halimin net fotoğrafımı bulursam paylaşıcam hocam.

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2018, 22:47:29 »
Abim sacin var be cikar bence proteze gerek bile yok bi siklastirma guvenilir bir yerde insllah guzel olacak gibi hata ekimsiz bile guzel durur saclarin var yani

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2018, 08:37:29 »
Güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Dediğin üzere bu sene içerisinde sıklaştırma yapıcam protezle olacak iş değil.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2018, 09:47:28 »
Selam ,

Benden Tavsiye Protezi çıkar ve at.
Saçını eşitle yani uzamasını bekle komple ondan sonra iyi bir ekimcide sıklaştırma yaptırırsın bece orta ve vertexte sorun yok gibi görünüyor sadece ön çizgi içinde protez kullanılmaz ya.

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2018, 10:29:01 »
Haklısın hocam bende kendimle barışık olamadığım için girdim bu protez işine ama baya çekilmez hal aldı keşke yaptırmasaydım dediğim günler oldu. Teşekkür ederim güzel yorumun için.

hercai

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2018, 16:06:52 »
Protezli fotografin bence cok iyi  protez kullanan cok insan var  ben hep sunu sormak isterim bakimi zor oluyir mu? yani fotografta gorundugun gibi gorunuyorsan bence super bir sey  . Hele bir de havuza falan da giriyorsan daha da super. Gece yatinca cikiyir mu? saga sola donerken yerinden oynuyor mu?
Benim de sac dokulmem var aciklik cok fazla degil ama senin protez benim hosuma gitti

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Temmuz 2018, 16:13:14 »
Hocam sana şöyle izah edeyim. Bakımı yaptıktan sonraki ilk 10 gün süper, çünkü yapışkan ilk 10 gün sabit duruyo ondan sonra arka tarafta elini attığında hafif açılmaları hissedebiliyorsun ön alın çizgisinde ufak tefek kalkmaları görebiliyosun buda yapışkanın akmasından kafanın yağlanmasından kaynaklanıyo ve terleme. Ben denize filan girmedim daha sadece halı saha maçı filan yaptım. Eğer ki bakımlarımı kendim yaparım evimde diyorsan 15 günde bir ideal bakımını yap bir sıkıntı çekmezsin.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2018, 20:34:01 »
Tamamen kel biri olsan protezi anlarımda senin saçların var yani. Nasıl bir psikolojiyle bir insan bunu kendine yapar ilginç gerçekten.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2018, 17:27:48 »
aga protez saçın sana maliyeti ne kadar oldu ?

Dr.Foreman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2018, 17:52:29 »
Hocam hafif uzun halini görsek çok daha sağlıklı yorum yapabiliriz diye düşünüyorum.  20 yaşındayım bende :) Yapacak bi şey yok ektirdim protezin sonu belli değil..

Macit28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Temmuz 2018, 22:19:59 »
Hocam protezin maliyeti bana 2 ünite aldım 4000 tl ödedim bakımları koyarsan hakkaten ektirme parası verdim 7 aydır kullanıyomnişte bakımlar 80 90 yazın 15 20 günde bir yaptırman gerekiyor. Tavsiyem ben aptallığıma yanıyorum sen yanma.

Facebook Twitter Instagram