Gönderen Konu: Dr. Jale Şenyurt iki senas 5700 greft (4300 Saç + 1400 Sakal) 16-17 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 16774 defa)

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Merhaba,

Sizinde verdiğiniz fikirler ile bu hafta Jale hocaya ekim yaptırmaya kara verdim. Bu forumdan oldukça yararlandığım için, bir vefa borcu olarak, hemde ekim sonurası süreçte fikirlerinizi almak için bu konuyu açtım.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Lafı fazla uzatmamayım şimdi, sorularınız oldukça buradan cevaplarım.

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da sakal bölgesi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı uğugurlu olsun güzel temiz bir ekim olmuş  umarım güzel sonuçlanır
Foruma hoşgeldiniz.
Global Moderator

Korax

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayirli olsun hocam, planlama ve ekim guzel. Acikligin kapanmasi icin sakaldan destek alinmasi da iyi olmus. Guzel sonuclanacak insallah :)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun inşallah beklentinizi karşılar bir sonuç olur. Alım da güzel. Birşey aklıma takıldı sadece. Vertekste 1-1.5 cm’lik alana hiç girilmemiş mi? Ben öyle görüyorum oranın boş bırakılmasını siz mi istediniz?
The World is Yours

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı uğugurlu olsun güzel temiz bir ekim olmuş  umarım güzel sonuçlanır
Foruma hoşgeldiniz.
teşekkür ederim umarım iyi sonuçlar alırız

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayirli olsun hocam, planlama ve ekim guzel. Acikligin kapanmasi icin sakaldan destek alinmasi da iyi olmus. Guzel sonuclanacak insallah :)
teşekkürler hocam inşallah

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun inşallah beklentinizi karşılar bir sonuç olur. Alım da güzel. Birşey aklıma takıldı sadece. Vertekste 1-1.5 cm’lik alana hiç girilmemiş mi? Ben öyle görüyorum oranın boş bırakılmasını siz mi istediniz?
Hocam orda bi açıklık yok. Sanırım çekim açısı ile alakalı olarak fotoğrafta oyle görünmüş

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun. Ekim süreciyle ilgili bilgi verirmisiniz?

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun. Ekim süreciyle ilgili bilgi verirmisiniz?
Sağolun teşekkür ederim. Ekimden önce hocayla telefon üzerinden görüştük. Ankaraya gittiğimde direk hastaneye gittim. İlk gün ön bölgeye enseden alınan 3000 greft ekildi. İkinci gün ise vertex bölgesine saç ve sakal karışık ekildi.
Anastezi esnasında iğneler biraz canımı yaktı ama sonrasında gayet rahattı, arkadaşlarda gayet ilgili davrandılar. Bunun dışında başka bilmek istediğiniz bişey varsa yine anlatırım

Erseno

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam bir Jale hoca ekimi daha katıldı aramıza umarım güzel sonuclanir.. bol sabirli günler diliyorum

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolun teşekkür ederim. Ekimden önce hocayla telefon üzerinden görüştük. Ankaraya gittiğimde direk hastaneye gittim. İlk gün ön bölgeye enseden alınan 3000 greft ekildi. İkinci gün ise vertex bölgesine saç ve sakal karışık ekildi.
Anastezi esnasında iğneler biraz canımı yaktı ama sonrasında gayet rahattı, arkadaşlarda gayet ilgili davrandılar. Bunun dışında başka bilmek istediğiniz bişey varsa yine anlatırım
kök alımı, kanalları, köklerin yerleştirme işlemini dr. Jale hanım mı yapıyor? Ekim hastanede mi yapılıyor, birde ücret olarak ne kadar ödediniz?

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun uata acaba uyaşınız kactı
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun uata acaba uyaşınız kactı
35 yaşındayım hocam

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kök alımı, kanalları, köklerin yerleştirme işlemini dr. Jale hanım mı yapıyor? Ekim hastanede mi yapılıyor, birde ücret olarak ne kadar ödediniz?
Jale hoca Anastezi işlemlerini yapıyor ve ekimi yönlendiriyor. Diğer işlemleri ekipteki arkadaşlar yaptı. Ekimi koru hastanesinde yapıyor. Fiyatı özelden yazarım

Facebook Twitter Instagram