Gönderen Konu: ACİL sac ekimi için doktor önerileriniz. LÜTFEN yardımcı olunuz YENİİİ  (Okunma sayısı 1912 defa)

theron_hil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar. uzun zamandir forumu inceliyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum. 29 yasim var, sac ekimi yaptirmak istiyorum. bir doktor hakta hem iyi hemde olumsuz yorumlar var, karar veremiyorum. kimi öneriyorsunuz. kaç seansa ihtiyac var. kaç greft kullanılır, hangi teknikle yapılsin. dis gorunusum artik ruh halimi bile etkiliyor, onun icin acil yaptirmak istiyorum, ama doktor konusunda guvensizlik ve kararsizligim var, yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ederim.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor iyi gibi duruyor, açıklığınız ise o kadar çok değil. Forumda epey ekim var, bütçenize, ne zaman yaptırmak istediğize göre ve şehir tercihinize göre seçimizini yapabilirsiniz.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
- Forumu ne kadar zamandir takip ediyorsunuz?
- Dokulmeniz kac yildir devam ediyor?
- Butceniz ne kadar?
- Neden ekimi acil yapmak durumundasiniz?
- Basliktkia ‘YENIII’ ibaresi ne anlama geliyor?

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar. uzun zamandir forumu inceliyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum. 29 yasim var, sac ekimi yaptirmak istiyorum. bir doktor hakta hem iyi hemde olumsuz yorumlar var, karar veremiyorum. kimi öneriyorsunuz. kaç seansa ihtiyac var. kaç greft kullanılır, hangi teknikle yapılsin. dis gorunusum artik ruh halimi bile etkiliyor, onun icin acil yaptirmak istiyorum, ama doktor konusunda guvensizlik ve kararsizligim var, yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ederim.

Hoşgeldiniz
Hem geçmiş olsun

Ekim yaptirmaniz uygundur
Hem yaşınıza göre hemde acikliginiza göre

Bu saçların daha fazla dokulebilecegini sanmıyorum

Tek seferde 5 bin greft ekip olayı bitirebilirsiniz

Doktorların iyi ekim yapması  elbetteki  sonucu etkiler
Ama öyle bir talihsizlik olabilir ki en iyi doktorun ekimi dahi güme  gitmiş.

Onun için saç ekimine öyle çok kocaman  hayallerle dalmamak en mantıklısı

İyi doktor seçimi yapıp
İyi çıkması için dua etmeliyiz

Hakkıyla ekim  yapanlar muhakkak vardır. Sonuçlardan bellidir.

Maddi sıkıntılarınız yok ise
İyi ekimciler Türkiye'de 3 kişidir
Onların örnekleri de çok var forumda

Saç dediğin gibi...
Bir vakitten sonra maneviyatı bile ele geçirir.
Çok can yakıcı ve beden eriticidir.
Dünyanın bütün ağırlığı,
Mutsuzların bütün mutsuzlugu sanki toplanmiş saçı olmayana ilave edilmiş

Mutlu olmak istersin herşey yolunda
Paran var
Evin var
Annen baban var
Kardeşlerin var

Mutlu olmana engel yok gibi
Tamam hayat budur diyeceğin anda
Saçlar aklına gelir.
Ve  hayat ışıklarını kapatır

Gündüzde dahi gecedesindir....

Allah başka dert vermesin
İnşallah hayal ettiğin saçlara kavuşursun.

theron_hil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donor iyi gibi duruyor, açıklığınız ise o kadar çok değil. Forumda epey ekim var, bütçenize, ne zaman yaptırmak istediğize göre ve şehir tercihinize göre seçimizini yapabilirsiniz.

Forumda cok doktorun islerine baktim. Ama Koray hoca dişinda diger hekimlerimizin iyi ve olumsuz vakalarinda gordugumden karar veremiyorum. Koray hocanin ekimide cok maliyyetli.

theron_hil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
- Forumu ne kadar zamandir takip ediyorsunuz?
- Dokulmeniz kac yildir devam ediyor?
- Butceniz ne kadar?
- Neden ekimi acil yapmak durumundasiniz?
- Basliktkia ‘YENIII’ ibaresi ne anlama geliyor?

-Forumu 5-6 ay olur takip ediyorum, ama yakin zamanda kayt olup konu acdim.
-Dokulme universite zamanlarindan azar azar dokuluyor. bi anda dokulme olmadi.
-BUtce 10000 kadar ayarlamaya calisacagim. aslinda bu kadar butce bile bana cokdur , ama iyi olsun diye ekim bu maliyyetin altina girmeği goze aldim.

theron_hil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hoşgeldiniz
Hem geçmiş olsun

Ekim yaptirmaniz uygundur
Hem yaşınıza göre hemde acikliginiza göre

Bu saçların daha fazla dokulebilecegini sanmıyorum

Tek seferde 5 bin greft ekip olayı bitirebilirsiniz

Doktorların iyi ekim yapması  elbetteki  sonucu etkiler
Ama öyle bir talihsizlik olabilir ki en iyi doktorun ekimi dahi güme  gitmiş.

Onun için saç ekimine öyle çok kocaman  hayallerle dalmamak en mantıklısı

İyi doktor seçimi yapıp
İyi çıkması için dua etmeliyiz

Hakkıyla ekim  yapanlar muhakkak vardır. Sonuçlardan bellidir.

Maddi sıkıntılarınız yok ise
İyi ekimciler Türkiye'de 3 kişidir
Onların örnekleri de çok var forumda

Saç dediğin gibi...
Bir vakitten sonra maneviyatı bile ele geçirir.
Çok can yakıcı ve beden eriticidir.
Dünyanın bütün ağırlığı,
Mutsuzların bütün mutsuzlugu sanki toplanmiş saçı olmayana ilave edilmiş

Mutlu olmak istersin herşey yolunda
Paran var
Evin var
Annen baban var
Kardeşlerin var

Mutlu olmana engel yok gibi
Tamam hayat budur diyeceğin anda
Saçlar aklına gelir.
Ve  hayat ışıklarını kapatır

Gündüzde dahi gecedesindir....

Allah başka dert vermesin
İnşallah hayal ettiğin saçlara kavuşursun.

tesekkür ederim pozitif desteginiz icin.
Turkiyede 3 hekim dediniz, Koray hoca diger 2 sini de soylermisiniz. direktten de atabilirsiniz. tesekkkur ederim yorumlariniz icin arkadaslar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Doktor tavsiye etmek büyük sorumluluk taşıyan bir durumdur o yüzdende genelde forumdaki arkadaşlar size en iyi doktorları sıralayacaklardır çünki tavsiye aynı zamanda sorumlulukta vermiş olur tavsiye edene malumunuz maliyette yüksek olanlar olacaktır tavsiye edilenler
Yanlış anlaşılmasın doktor tavsiyesine kesinlikle karşı değilim herkes öneride bulunur araştırdığı doktorları ayrı bir konu

O yüZden en doğru soru sizin aklınızdaki doktorları sıralayıp bu doktorlar hakkında bilği toplamanız yorum almanız olacaktır

Açıklığınız fazla var olan saçlarınız zayıf ama donör bölge sağlıklı doğru kullanımda güzel sonuç alabılırsınız beklentinizi çok üst seviyede tutmayarak
Global Moderator

theron_hil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Doktor tavsiye etmek büyük sorumluluk taşıyan bir durumdur o yüzdende genelde forumdaki arkadaşlar size en iyi doktorları sıralayacaklardır çünki tavsiye aynı zamanda sorumlulukta vermiş olur tavsiye edene malumunuz maliyette yüksek olanlar olacaktır tavsiye edilenler
Yanlış anlaşılmasın doktor tavsiyesine kesinlikle karşı değilim herkes öneride bulunur araştırdığı doktorları ayrı bir konu

O yüZden en doğru soru sizin aklınızdaki doktorları sıralayıp bu doktorlar hakkında bilği toplamanız yorum almanız olacaktır

Açıklığınız fazla var olan saçlarınız zayıf ama donör bölge sağlıklı doğru kullanımda güzel sonuç alabılırsınız beklentinizi çok üst seviyede tutmayarak

Arkadaşlar yaptırmak istediğim bi kaç doktorun ismini yazayım. Rica ederim onlar hakkta düşünce ve yorumlarınızı alayım.

Dr Özlem Biçer  ( bu doktoru arkadaşlarim önerdi, ama internetde hakkinda hic bir iyi kötü yorum bulamadim, vakalarini bulamadim )
Dr Özgür Nalbant
Dr Zekeriye Kul
 Konya İstanbulTransplus
Dr Yaşar Aykan
Dr Muttalip Keser

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Muttalip Keser size ekim yapmaz alan geniş olduğu için. Ücreti de yazmış olduğunuz bütçeye göre yüksek zaten (greft 3.5 Euro)

Yaşar Aykan ve Özlem Biçer forumda tanınmayan doktorlar. Bu nedenle bilmiyorum yaptıkları işleri.

Zekeriya Kul ve Özgür Nalbantın forumda değerlendirme yapabileceğiniz birçok konusu var.
The World is Yours

theron_hil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Muttalip Keser size ekim yapmaz alan geniş olduğu için. Ücreti de yazmış olduğunuz bütçeye göre yüksek zaten (greft 3.5 Euro)

Yaşar Aykan ve Özlem Biçer forumda tanınmayan doktorlar. Bu nedenle bilmiyorum yaptıkları işleri.

Zekeriya Kul ve Özgür Nalbantın forumda değerlendirme yapabileceğiniz birçok konusu var.

Muttalip Keserin ekim fiyatini yeni öğrendim , evet onu artik listemden cikardim.  Daha cok şimdi Özgür Nalbant düşünüyorum gibi. ama hala endişeliyim.

Doktor arkadaşlardan yeni tavsiyeler var, yarin o hekimleride arayip konuşacagim.  Resat Arpaci ve Mehmet Sürmeli önerdiler.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekımı yapmayan doktor saç ekiminden anlamaz:) bence burdakı tabsiyeleri değerlendirin:)

lorenzo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kardesim insallah aradigin doktoru bulursun git suna ektir demek büyük sorumluluk
ama dikkat etmen gereken bence
alimi doktor yapsin
kanalari doktor acsin
yani bir klinige gidipte doktor sadece ön hati cizip seni elemanlarin eline birakmasin
gec olsun güc olmasin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kardesim insallah aradigin doktoru bulursun git suna ektir demek büyük sorumluluk
ama dikkat etmen gereken bence
alimi doktor yapsin
kanalari doktor acsin
yani bir klinige gidipte doktor sadece ön hati cizip seni elemanlarin eline birakmasin
gec olsun güc olmasin

alımı yada ekımı dr nın yapmasına gerek yok eğer keser hoca gibi günlere bölmeyecekse yada hakan hoca gıbı hem kanal açıp hem greft yerleştirmeyecekse yada sibel hanım yada zekeriya kul gibi herşeyı doktor yaparsa cok yorolur ekıp yetışmış profosyonel olsun doktor kanal açsın planlamayı yapsın yeter
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram