Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN CLİNİC  (Okunma sayısı 58869 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dr. Serkan AYGIN CLİNİC
« : 31 Temmuz 2018, 11:12:05 »
dr serkan aygın iletişim:
WhatsApp
+90-555-100-4040
+90-532-613-1438

Eposta
info@drserkanaygin.com

Merkez Mh. İstiklal Sk. No:11/A Key Plaza, Şişli İstanbul, Turkey

dr serkan aygın kimdir:

Dr. Serkan Aygın 1968 doğumludur. Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır.

İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

1996 yılından itibaren saç dökülmesi tedavileri üzerine çalışmalarını yürüten Dr. Serkan Aygın, saç ekimi ve saç sağlığı alanındaki hizmetlerini Dr. Serkan Aygın Clinic bünyesinde sunmaktadır.

Dr. Serkan Aygın Clinic’te Türkiye ile birlikte dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastalara saç ekimi gerçekleştiren Dr. Serkan Aygın, DHI ve Safir FUE tekniklerini kullanmaktadır.

Yurt dışında konuşmacı ve davetli olarak katıldığı konferanslarda hastalarıyla da bir araya gelmektedir. Dünya çapında onlarca konferans düzenlemiştir. Uluslararası sempozyumlarda hem konuşmacı hem de katılımcı olarak yer almıştır.

dr serkan aygın instagram: https://www.instagram.com/drserkanaygin/?hl=tr

dr serkan aygın saç ekimi sonuçları,yorumları ve varsa şikayetleri: aşağıdaki linkten tüm yorumlara ulaşıp takip edebilirsiniz.

dr serkan aygın minoxidil ve finasterid:
hastalarına yorumlarda finasterid ve minoxidil özellikle tavsiye etmediği belirtilmektedir.kendisinde saç ekimi yaptıran kişinin kendi tercihine bırakılmaktadır.

dr serkan aygın fiyat: bu linkten ayrıntılı olarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10631.0

Murat Yakar

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr. Serkan AYGIN CLİNİC
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2021, 17:00:23 »
burda 161 tane serkan aygın saç ekimi yaptıran arkadaşın konusu var maşallah diyelim gerçekten çok faydalı bir yer burası kalkıpta onun bunun lafıyla saç ektirmektense elimizde böyle bir nimet olduğu için çok teşekkürler sayın admin ve ayrıca burda konusu olan arkadaşlarada  ayrıca teşekkürler.

YORUMİSTANBUL

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2021, 23:56:22 »
Herkese merhaba. Bu forumdan çok bilgilendiğim için 3 şubat 2021 tarihinde Dr. Serkan Aygın Clinic'te geçirdiğim operasyon hakkında bilgi vermeyi sizlere gönül borcu bildim. En başta clinic, Şişlide gayet temiz ve nezih bir ortamda faaliyet gösteriyor. Çok fazla sayıda danışman sizi yalnız bırakmamakta. Tek olumsuz yanı çok yoğun bir yer ve telefonla sesli iletişim kuracak numaraları yok. Sadece whatsapp ile bilgi, randevu her şeyi yapıyorsunuz. Bazen 2 saati bulabiliyor tek bir cümle cevap almanız. Fakat o kadar profesyonelce işlerine hakim durumdalar ki tedirginlik içinde beklerken bir an da herşeyi tıkır tıkır işlediler. Tabiri caizse sizi bir torna tezgahına koyup diğer taraftan hazır halde çıkarıyorlar diyebilirim. 1 ay randevu için ve 1 aya yakında operasyon günü için bekletildim. En başta dediğim gibi çok yoğunlar ve boşlukları yok. Fakat operasyon günü gelmeden 1 gün önce mesajla bilgiler verip, operasyon günü adeta sizi bir bebek gibi el üstünde bakıyorlar. Ben Uğur bey'in ekibiyle operasyon geçirdim. Sedasyonun etkisiyle yanlış hatırlamıyorsam, Zafer isminde bir uzmanımız hem donör bölgeyi hemde ekim işlemini çoğunlukla kendi gerçekleştirdi. Bu arada işlemler çok iyi bir hastane olan Koç Üniversitesi hastanesinde gerçekleşiyor. Bu da ayrı bir güven hissi yaratmakta. Doktorumuz Serkan Bey saat 14.00 civarı geldi. O sırada benim saçlarım kesilmiş ve yüzüstü yatar pozisyonda Zafer Bey tarafından donör bölgemden greftler alınmaya başlanmıştı. Serkan Bey gelince beni oturtup gerekli çizimi Serkan Bey belirledi. Benim ön bölgemde saçlarım olduğu için sınır çizmeye gerek görmedi. Zaten bende bunu belirttim. Ayrıca sakaldan alım yapılmasını pek istemediğimi söylemiştim.  3200 greft yeterli olacaksa sadece ensemden alınsın dedim. Serkan Bey'de olumlu yanıt verdi ve çizimi tamamlayıp gitti. O sırada yanında Uğur Bey'de fikir verdi. Ve Zafer Bey donör bölgemden alıma devam etti. Tabii ilk başta damar yolu açılıp sedasyon yapıldı. Öncesinde yarım tablet xanax içirmişlerdi. Ve sedasyondan sonra uyuşturmak için korktuğum iğneleri yaptılar ama inanın kaç tane yaptıklarını hatırlamıyorum bile. Yani acı falan pek duymuyorsunuz arkadaşlar. Ve operasyon sırasında 3,5 defa biraz acır gibi olduğunda söyledim hemen yine iğneyle uyuşturdular. Sadece bir iğne girdiğini anlıyorsunuz fakat acı bende olmadı diyebilirim. Bu arada bana ekilen 3206 greft kendi saçımda olduğu için DHI yöntemiyle ekildi. Yani kalem tekniği denen şekilde. Ve toplam 6 saat sürdü. Saat öğleden sonra 14:00 te başladık 20:00 de herşey bitti ve asistanımız Tuğçe Hanım beni yemeğe indirip yemek ikram ettikten sonra ilaçlarımı verip nelere dikkat etmem gerektiğini çok iyi ve nazik şekilde anlattı. Açıkcası ben Dr. Serkan Aygın Clinic'te ekim yaptırmaktan daha 2 nci gün olmasına rağmen çok memnun kaldım. Herkes işini biliyor ve başta söylediğim gibi her şey zamanı gelince makine gibi işliyor. Herkes çok güleryüzlü ve gözleriyle gülüyorlar diyebilirim. Ekimin ertesi günü olan bugünde pansuman işlemi için şişlide olan cliniğe gittim. Yine çok ilgilenip pansuman sonrası 15 dk ışın tedavisi yapıp, 4 ncü gün ilk yıkama için yine beni davet ettiler.  Hiç bir şey için ekstra ücret ödemiyorsunuz. Sadece ekim günü parmaktan test için kan alıp ödemeyi alıyorlar ve koç hastanesine geçiyorsunuz. Buradan Uğur Bey'e , Zafer Bey'e, Tuğçe Hanım'a ve daha ismini aklımda tutamadığım tüm ekibe çok teşekkür ederim. Son olarak ekimim yapılıp beni vip minübüsleriyle eve bıraktıktan sonra gece baya zor geçti. Uyumak biraz sıkıntılıydı. Ben koltukta hafif yatar pozisyonda yarı uyanık sabahı bekledim. 7 gün ekim yerine yatarken ekstra özen gösterin dediler.  Umarım her geçen gün bu da geçecektir. Buraya çok vaktim olmadığından çok sık giremesem de yinede arada bir foto atarak gelişimi göstermeye çalışırım sizlere. Sizlerde yorum yazarsanız sevinirim ekimimle ilgili.. Herkese teşekkürler.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2021, 00:35:07 Gönderen: Hintel »
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 3206
  • Yaşınız 38

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2021, 12:12:53 »
Çok afedersiniz, Serkan Aygın hocanın Saç ekim sonuçları bu başlık altında tasnif edilmemiş mi yoksa ben mi göremiyorum?
Ayrı bir sayfası varsa yönlendirebilir misiniz ?
  • Ekim Tarihi: 14/11/2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2021, 13:09:35 »
Çok afedersiniz, Serkan Aygın hocanın Saç ekim sonuçları bu başlık altında tasnif edilmemiş mi yoksa ben mi göremiyorum?
Ayrı bir sayfası varsa yönlendirebilir misiniz ?

Düzenleme oldu eklenecek
Global Moderator

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2021, 13:16:08 »
Düzenleme oldu eklenecek
Anladım teşekkürler abi.
  • Ekim Tarihi: 14/11/2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintel

• Administrator
  • Yeni üye
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2021, 17:44:25 »
düzenlenme yapılıncaya kadar şimdilik google üzerinden serkan aygın site:www.sacekimisonuclari.com şeklinde yazarak forumdaki tüm ekim konularını listeleyebilirsiniz  yada gelişmiş ara butonunu kullanarak forum içi arama yapabilirsiniz

Mett

• Full Member
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2022, 23:46:24 »
Saç ekimi Serkan Aygın (Cüneyt Bey ve ekibi) 4930 greft (fue+dhi)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23865.0
  • Ekim Tarihi: 17.09.2021/20.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan AYGIN
  • Greft Miktarı 4930+1500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar1/4

Facebook Twitter Instagram