Gönderen Konu: Estemylife Hasan Akil-21 Eylül 2018 4000 Greft saç ekimi  (Okunma sayısı 11510 defa)

honesty

• Newbie
  • *
Ynt: Estemylife Hasan Akil-21 Eylül 2018 4000 Greft saç ekimi
« Yanıtla #165 : 13 Mayıs 2019, 16:41:54 »
Geçmiş olsun hocam  bende orada ektirdim  hiperbarik yaptırmadın orada yaptiran birisi ile konustum sadece 1. Seansa girmis oda  kulakları cok rahatsiz olmus geri kalan 2 seansa girmemiş. Benden 10 gün önce ekim yaptiran + hiperbarik tedavisi alan arkadaşimla sonuçlarımız aynı suan hatta benimkisi bana gore daha iyi gibi kısacası dediğiniz gibi hiperbarik pazarlama stratejisi bence.

Orada sürekli  1 yıl tamamlansın  1 yılın sonunda konuşalım diyorlardı hasan bey ve abisi inşAllah sizinde 1. Yılınızda hepsi çıkmış olur.🤲

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 15 Mayıs 2019, 13:01:00 »
Geçmiş olsun hocam  bende orada ektirdim  hiperbarik yaptırmadın orada yaptiran birisi ile konustum sadece 1. Seansa girmis oda  kulakları cok rahatsiz olmus geri kalan 2 seansa girmemiş. Benden 10 gün önce ekim yaptiran + hiperbarik tedavisi alan arkadaşimla sonuçlarımız aynı suan hatta benimkisi bana gore daha iyi gibi kısacası dediğiniz gibi hiperbarik pazarlama stratejisi bence.

Orada sürekli  1 yıl tamamlansın  1 yılın sonunda konuşalım diyorlardı hasan bey ve abisi inşAllah sizinde 1. Yılınızda hepsi çıkmış olur.🤲

Sağolasın hocam. 1 yılın dolmasını bekleyeceğiz artık. Gerçi Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir ama olsun :) Sizin ekiminiz de hayırlı olsun

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 15 Mayıs 2019, 13:16:11 »

Sağolasın hocam. 1 yılın dolmasını bekleyeceğiz artık. Gerçi Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir ama olsun :) Sizin ekiminiz de hayırlı olsun

Arkadaşlar temcit pilavı gibi aynı şeyleri yazıp yazıp duruyorum ama hiperbarik,prp, igf, gold fue, safir uç vs. bunlar ekim merkezlerinin müşteri(!) kazanmak için pazar ekonomisinde oluşturdukları göz boyama malzemeleri. Bu merkezlere yaptıkları işlemlerin tıbbi literatürde yerlerini ilgili çalışmaları sorun bakalım ne cevap verecekler. Prp dahi doğru ellerde hakkıyla ifa edilmedikten sonra üzerine çalışmalar olmasına rağmen gereksiz bir masraf. Ekim işini  iyi yapan hiçbir doktor türkiye veya yurtdışında bu işlemlerin hiçbirini hastasına uygulamıyor, vaadedmiyor. Bence burada iş hizmet alanlara düşüyor aldığınız en ufak teknolojik ürünün bile sistem özelliklerine dikkat eden bireylerin bir zahmet yaptırdıkları işlemden haberdar olmadan ekim işine kalkışmaması gerekir...

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 18 Haziran 2019, 11:31:29 »
Son paylaşımdan 2 ay geçmiş hocam var mı bir gelişme ?

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 17 Temmuz 2019, 10:30:56 »
Merhaba arkadaşlar,

Ekim sürecimde 300.Güne(10.ay) geldim. Merkezin önerilerini en başından beri yerine getirerek herşeye dikkat etmeye çalıştım. Fakat sonuç büyük bir hüsran  :( Artık geriye neden olarak ekimin başarısız planlanması ve ekilmesi kalıyor.Geçen sene merkezin ismini Estemylife idi ve garanti belgesi veriliyordu. Şimdi merkezin ismi de değişti ve Hasan Akil de yok artık. 2 ay önce kontrolüne gittiğinde merkez hala çıkışların olabileceğini, 8 seanslık bir IGF paketi satın almamın çok faydası olacağını söylediler. Bende tabii ki kabul etmedim. Arkadaşım dan duyduğuma göre de merkezin saç ekim kliniğinde Nişantaşına taşınmış. Şimdi ben merkezle görüşüp, para iadesi yada en kötü revizyon talep edeceğim. Umuyorum başka bir sebep bulup, kabul etmemezlik yapmazlar

benimalnımgeniş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 17 Temmuz 2019, 10:42:29 »
Çok geçmiş olsun, görünce çok üzüldüm. Kesinlikle para iadesi yapmalılar ki bu bile karşılamaz bu durumu. 2. ekimi iyi bi yerde planlayıp kurtulursunuz bu durumdan umarım.

vidi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 17 Temmuz 2019, 11:38:20 »
Dostum geçmiş olsun para iadesi bile moralini düzeltmez zaten 5 bin vermiştik geçen sene bu sene para pul oldu 5000 tlye kim saç eker. Adamlar 5 ay idare eden prıtez saçı 5000 e satmaya başladı.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 17 Temmuz 2019, 11:50:58 »
Çok geçmiş olsun. Muhatap kaldımı son durumda, 2 kez isimde değiştirdi. Mehmet Akıl duruyormu merkezde?
Eğer duruyorsa tahminim revizyon önerecektir. Ücret iadesi yapacaklarını düşünmüyorum, hiç iade yapıldığını duymadım.
Bu durumda ben olsam revizyonda yaptırmazdım, imkan olana kadar bekleyip başka bir merkezde işlem gerçekleştirirdim.

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 17 Temmuz 2019, 11:58:34 »
Çok geçmiş olsun, görünce çok üzüldüm. Kesinlikle para iadesi yapmalılar ki bu bile karşılamaz bu durumu. 2. ekimi iyi bi yerde planlayıp kurtulursunuz bu durumdan umarım.
Teşekkür ederim. Umarım sorun çıkarmazlar

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 17 Temmuz 2019, 11:59:47 »
Dostum geçmiş olsun para iadesi bile moralini düzeltmez zaten 5 bin vermiştik geçen sene bu sene para pul oldu 5000 tlye kim saç eker. Adamlar 5 ay idare eden prıtez saçı 5000 e satmaya başladı.
Dostum haklısın da. En azından 5 bin TL de üzerine koyup başka bi merkezde revizyon yapılabilir.

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 17 Temmuz 2019, 12:00:58 »
Çok geçmiş olsun. Muhatap kaldımı son durumda, 2 kez isimde değiştirdi. Mehmet Akıl duruyormu merkezde?
Eğer duruyorsa tahminim revizyon önerecektir. Ücret iadesi yapacaklarını düşünmüyorum, hiç iade yapıldığını duymadım.
Bu durumda ben olsam revizyonda yaptırmazdım, imkan olana kadar bekleyip başka bir merkezde işlem gerçekleştirirdim.
Hasan Akil de yok, Mehmet Akil de yok. Bilmiyorum yaklaşımları nasıl olacak gidip görüşmem gerekiyor

Mh

• Full Member
« Yanıtla #176 : 18 Temmuz 2019, 11:32:08 »
Hasan Akil de yok, Mehmet Akil de yok. Bilmiyorum yaklaşımları nasıl olacak gidip görüşmem gerekiyor
estemylife hastalarını hala takip ediyorlar yoksa açılalı 5ay olmadı bile 14 aylık sonuç paylaşıyorlar instagramda , ben 6aylık sonucumu ilettiğimde 1 yılı bekleyelim dediler öncesinde isim değişikliğine gittiklerinde sormuştum estemylife hastaları ile hala ilgileniyor klinik bana iletilen o 1 yıl dolduğunda istanbula gidebilir miyim bilmiyorum

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 18 Temmuz 2019, 11:40:28 »
estemylife hastalarını hala takip ediyorlar yoksa açılalı 5ay olmadı bile 14 aylık sonuç paylaşıyorlar instagramda , ben 6aylık sonucumu ilettiğimde 1 yılı bekleyelim dediler öncesinde isim değişikliğine gittiklerinde sormuştum estemylife hastaları ile hala ilgileniyor klinik bana iletilen o 1 yıl dolduğunda istanbula gidebilir miyim bilmiyorum
Kliniğim(be_aestetic) Instagram hesabına mesaj attım. Dönüş yapıp, numaramı istediler. Aradılar ve cumartesi günü için randevu aldım. Gidip görüşeceğim. Umarım sorun çıkarmazlar

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #178 : 18 Temmuz 2019, 14:26:06 »
Allah yar ve yardımcın olsun kardesım.

dodooo_fb

• Full Member
« Yanıtla #179 : 18 Temmuz 2019, 14:29:28 »
Kliniğim(be_aestetic) Instagram hesabına mesaj attım. Dönüş yapıp, numaramı istediler. Aradılar ve cumartesi günü için randevu aldım. Gidip görüşeceğim. Umarım sorun çıkarmazlar
Bu isimleri ve yerleride değişti. Nişantaşında hizmet veriyorlar

Facebook Twitter Instagram