Gönderen Konu: Revita şampuan  (Okunma sayısı 2588 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Revita şampuan
« Yanıtla #15 : 21 Aralık 2018, 11:49:21 »
Bende kullanıyorum çok memnunum. Saçı iyi temizliyor ve hacim veriyor. Pahalı ürün ama çok az kullanmak yeterli. Bana 3 ay gidiyor.

Bende yaklaşık 4,5 5 ay kullanıyorum o yüzden fiyatı etkileniyor beni . Ama şuda bir gerçek pahalı sanırım ithal olduğu için
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 21 Aralık 2018, 13:28:10 »
Bende yaklaşık 4,5 5 ay kullanıyorum o yüzden fiyatı etkileniyor beni . Ama şuda bir gerçek pahalı sanırım ithal olduğu için

Yurt dışında da pahalı bir ürün başkan ürün çok talep edildiğinden sanırım her yerde pahalı :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

atilla17

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 24 Aralık 2018, 02:19:41 »
Bende Talip Olabilirim 925 Ml ye

Aqualine

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Ocak 2019, 19:59:53 »
Bende talip olabilirim revitaya

Popperist

• Newbie
  • *
« Yanıtla #19 : 03 Ocak 2019, 15:13:03 »
Arkadaşlar bu revita şampuanın internetten alınabileceği ve orijinal ürün sattığından emin olduğunuz en güvenilir site/eczane hangisidir? Daha önce internetten alıp kullanan tecrübeli arkadaşlar?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 04 Ocak 2019, 14:21:07 »
Arkadaşlar bu revita şampuanın internetten alınabileceği ve orijinal ürün sattığından emin olduğunuz en güvenilir site/eczane hangisidir? Daha önce internetten alıp kullanan tecrübeli arkadaşlar?

İnternette revita yazdığınız zaman Türkiye satış yetkilisi çıkıyor zaten, buradan reklam olur diye paylaşmıyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Popperist

• Newbie
  • *
« Yanıtla #21 : 04 Ocak 2019, 17:45:29 »
İnternette revita yazdığınız zaman Türkiye satış yetkilisi çıkıyor zaten, buradan reklam olur diye paylaşmıyorum.
Teşekkür ederim Hocam cevabınız için.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 21 Ocak 2019, 11:29:31 »
925 ' sattınız mı:) nedir son durum?

ziyaretci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #23 : 21 Ocak 2019, 14:34:08 »
İlk kullanan benim zaten kardeşim :) bana göre üstüne şampuan yok kraldır

Ekimin 6.günündeyim ve 3. Yıkama sonrası sampuanın deriyi kuruttugunu gozlemledim. Zaten reklamcıl bir şampuandı.

Ekim sonrası için 3 şampuan önerseniz 3 ü ne olurdu?

Revita yı şlk günler ekğm sonrası kullanabilir miyiz?

steve_rogers

• Newbie
  • *
« Yanıtla #24 : 23 Mayıs 2019, 15:10:19 »
elimde 205 ml'liklerden 4 tane var ABD'den getirttim.

Facebook Twitter Instagram