Gönderen Konu: Kaç greft yeterli olur acaba?  (Okunma sayısı 2107 defa)

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
Kaç greft yeterli olur acaba?
« : 29 Aralık 2018, 12:27:37 »
Merhaba değerli forum üyüleri, 33 yaşındayım, ön çizgim yaş ilerledikçe geriye doğru gitti ve saçlarımın yanları açıldı. Bu da ben de saç ekimini düşündürmeye başladı. Hiç bi’ saç ekim merkezi ile iletişime geçmeden önce tecrübeli arkadaşların yorumlarına bırakıyorum. Bir de alnımda dikiş izi vardır fotoğraflarda görüldüğü üzere bu saç ekimimi olumsuz etkiler mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaç greft yeterli olur acaba?
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2018, 12:33:12 »
Bence ekıme gerek yok biraz uzatsanız ön cizgi zaten 3/4 cm ileri gider zaten  çok gerekli değil bence
Global Moderator

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2018, 12:39:48 »
 Normalde saçlarımı yeterli uzunlukta kullanıyorum. Sadece ön çizgi canımı sıkıyor açıkçası.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2018, 14:08:05 »
Merhaba değerli forum üyüleri, 33 yaşındayım, ön çizgim yaş ilerledikçe geriye doğru gitti ve saçlarımın yanları açıldı. Bu da ben de saç ekimini düşündürmeye başladı. Hiç bi’ saç ekim merkezi ile iletişime geçmeden önce tecrübeli arkadaşların yorumlarına bırakıyorum. Bir de alnımda dikiş izi vardır fotoğraflarda görüldüğü üzere bu saç ekimimi olumsuz etkiler mi?

Hocam saçların gayet iyi durumda. "Mature hair line" denilen yetişkin on çizgisi oluşmuş. Hintell e katılıyorum ekim riskine girmeye değmez bu saçlara.

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2018, 14:10:57 »
Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2018, 17:44:46 »
Yasiniz 33 bence sizi rahatsz ediosa ektirebilirsiniz gayette guzel olur.usta ellerde yaptirirsaniz riskede girmemis olursunuz.saclariniz yasiniza gore on numara ama neden daha iyisi olmasin ki

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2018, 17:45:44 »
Bu acidan bakinca 1500 grefte olur doldurursunuz sakaklari

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2018, 18:41:07 »
Bu acidan bakinca 1500 grefte olur doldurursunuz sakaklari
teşekkür ederim yorumunuz için. Forum ve sizler sayesinde bilgi sahibi oluyoruz saç ekimi konusunda.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2018, 19:19:12 »
1500 ve 2000 greftle bencede güzel bir ön çizgi ve şakaklar doldurulursa iyi bir estetik görüntü elde edilebilir ama saçlı alana girmeden ön çizgiyide max 1 cm öne aldırılarak yapılabilir çok fazla çizgi öne çekilirse seyrek görünüm olur dikkatli olmak lazım.birde bu ekimi her kes yapamaz işin en zorlu kısmı bu ekimi başarılı bir şekilde yapabilen birilerini bulmak ,bu açıdan işin zor kardeşim eğer ekime karar verirsen.

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2018, 19:45:26 »
1500 ve 2000 greftle bencede güzel bir ön çizgi ve şakaklar doldurulursa iyi bir estetik görüntü elde edilebilir ama saçlı alana girmeden ön çizgiyide max 1 cm öne aldırılarak yapılabilir çok fazla çizgi öne çekilirse seyrek görünüm olur dikkatli olmak lazım.birde bu ekimi her kes yapamaz işin en zorlu kısmı bu ekimi başarılı bir şekilde yapabilen birilerini bulmak ,bu açıdan işin zor kardeşim eğer ekime karar verirsen.
haklısın. Var olan saçlarımda kayıp yaşayacaksam ektirmenin de bi’ anlamı yok.

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2019, 00:56:21 »

Aptceosu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2019, 00:58:21 »
şöyle bi ön çizgi düşünüyorum beyler, olur mu sizce?

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Kasım 2019, 20:27:20 »
bu çizdiğin ön çizgi ile çim adama dönersin. oldukça yapmacık durur. ön alın kemiğinde saç çıkıyor bu çizdiğin sonuçla. bence mantıklı bir durum değil. saçın gayet iyi ve doğal duruyor. takıntı yapılacak bir şey yok.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Kasım 2019, 20:56:41 »
Ekime ihtiyacınız Yok
Ön çİzgi tasarımızınız çok yanlış.
Yaptırmayın ama yaptırsanızda daha as iddialı 1500 greftlşk bir ekim iş görür

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Kasım 2019, 21:39:53 »
Cok kötü plan dostum gerçekten çok yakşıyor böyle uzatıp görmek lazım uzatip Fotoraf atarsan daha iyi yorum yapabiliriz

Facebook Twitter Instagram