Saç Ekimi > Saç Ekimi Doktor ve Ekim Merkezleri ile İlgili Değerlendirmeler

SAÇ EKİMİ İÇİN NEREYİ TAVSİYE EDERSİNİZ?

(1/3) > >>

Enesaskin:
Arkadaşlar merhaba adım Enes yaşım 22 ve saçlarım malesef genetik olarak döküldü. 2 sene önceye kadar problem yoktu ancak 2 sene içinde yüzde ellilik bir dilimde saçlarım kayboldu psikolojim berbat.  Aylardır araştırıyorum soruşturuyorum hiç bir yere bir türlü güvenemiyorum ya olmazsa ya kötü olursa  şuan ki saçlarımdan daha kötü olursa diye. Yaklaşık 1 senedir toppikle idare ediyordum ama artık önlerede atmaya başlayınca toppikten yanlara saç çizmeye başlayınca artık anlaşılmaya başladı ve toppiksiz gezemez oldum.

En iyi yer aranmed diye düşünüyorum ancak malesef o kadar bütcem olabileceğini sanmıyorum çünkü kökü 2.5euro'dan bahsediliyor. yani aslında kaç kök ekileceğinide bilmediğim için hesap yapamıyorum.   Aranmedden sonraki en iyi yer sizce neresi ektirip çok mememnunum buraya git gitmelisin diyen var mı arkadaşlar gerçekten psikolojim bozuldu artık. Ortalama ayırdığım bütce  6.000- 12.000 tl  arası yere göre güvenirliğe göre verebilirim.  yardımcı olacak olan herkese şimdiden teşekkür ederim

Moraless:
Öncelikle saç ekimi için uygun bir adaymısınız bunu anlamak için farklı açılardan bir kaç fotoğrafınızı foruma yükleyiniz.
Arenamedin fiyatı ile ilgili bildikleriniz yanlış.benim bildiğim 6 yada 7 bin civarı ekim ücretleri

navim:
Hocam nasıl aranemedin fiyatı 6 ya da 7 bin. Ektirenler greft başı 2.5 eurodan bahsediyor. Sizin dediğiniz gibi olsa ben hiç beklemezdim.

Roninn3:

--- Alıntı yapılan: navim - 21 Nisan 2019, 18:59:05 ---Hocam nasıl aranemedin fiyatı 6 ya da 7 bin. Ektirenler greft başı 2.5 eurodan bahsediyor. Sizin dediğiniz gibi olsa ben hiç beklemezdim.

--- Alıntı sonu ---

arenamed arkadaşın dediği gibi 6,7 bin civarında ekim yapıyor 2,5 euroya koray erdoğan ekiyor.

Stanley:
resimlerini paylasabilirmisin, bence sac tipine gore secim yap

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git