Gönderen Konu: İlhan serdaroglu hakkında  (Okunma sayısı 572 defa)

Merttt

• Newbie
  • *
İlhan serdaroglu hakkında
« : 01 Mart 2019, 20:37:25 »
Merhabalar arkadaslar ilhan serdaroglu hakkinda genel olarak degerlendirme yapicak arkadaslar varmi yalniz teknik degerlendirme yaparsak iyi olur yok cok iyi cok ilgili  esprili falan deil her ne kadar oyle olsada ekimden sonra kimseyi sallamadiginida duyuyoruz. Sadece ekimler ilgili maksimum 10 000 lira istiyor heralde bence ekim icin 10 000 lira cok para deil eger guzel olursa siz neler dusunuyorsunuz ilhan hoca hakkinda
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2019, 01:10:50 Gönderen: Site yönetimi »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: İlhan serdaroglu
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2019, 21:19:32 »
son zamanlar ön cizgi ve ekım stılını degişştirdiğini gözlemlıyorum açıkcası eskıye göre hoca buyuk degişim yaptı ekimlerinde ön cizgi ekim sıklığı saç yönleri bakımından daha güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum bu stıl değişimi ile son ekimleri iyi takip etmek gerek
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2019, 21:28:51 »
Eğer acelen yoksa 3 4 ay bekleyeceksen 4 ekim var 6. 7.aylarina gelecek görürsün karar verirsin onun dışında ilgi konusunda ekimden sonra ilgi kaybolmuyor onu duzelteyim istedim ne zaman istesen gidip gorusuyorsun tabiki sürekli arayıp sormuyolar ama ben henüz sıkıntı yaşamadım eğer yaşarsam gelip yazarım.Eskiden İlhan hocanin bu forumda cok konusu vardi daha sonra nekroz vakalarından dolayı sanırım azaldı ancak ben gidip sorduğumda nekroz olusanlarin çok sigara içen ve derisi çok incelenlerde olduğunu o yüzden kanal açarken daha hassas davrandığını söyledi artık böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum dedi.Son olarak eğer açıklığın azsa gerçekten eskiden takip ettiğim kadarıyla başarılı ancak eğer çok açıklığın varsa ektiği sayı az kalabilir yani greft sayısını minimum tutmaya çalışıyor minimum greft maksimum sıklık sağlamaya çalışıyor ki ilerde dökülme olursa veya ihtiyaç olursa depoda kalsın diye :) biraz uzun oldu ama durum bu eğer sorun olursa sorabilirsin benim konuya da bakabilirsin ama iyice araştır öyle seç bu iş de en önemlisi kafana yatmasidir unutma kafana yaratsa sonuç kendisi gelir sağlıcakla kal..

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2019, 21:30:40 »
Ayrıca unutmuşum günde 1 yada 2 ekim yapılıyor tek bir ekip var bir kadın bir erkek kanalı erkek arkadaş açıyor Muhammed adında ve ikisi ekimi yapıyor İlhan hoca çizim planlama greft sayısı ve alımını yapıyor tecrübeli bir ekip 8 9 yıldır aynı kişiler

Chat -in Cebiz

• Newbie
  • *
Ynt: İlhan serdaroglu hakkında
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2019, 22:55:18 »
Bende 3 gun once ektirdim.  Dr.Ilhan bey çok ilgili. Greftleri kendisi aluyor. Ensem tertemiz 3 gun olmasına rağmen.Ekim işini yapan Muhammed bey 16 yil  bayan hemsire hanım 10 yıldır bu işi yapıyorlar. Artık sonuçları bekleyeceğim. Umutluyum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: İlhan serdaroglu hakkında
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2019, 14:08:12 »
Bende 3 gun once ektirdim.  Dr.Ilhan bey çok ilgili. Greftleri kendisi aluyor. Ensem tertemiz 3 gun olmasına rağmen.Ekim işini yapan Muhammed bey 16 yil  bayan hemsire hanım 10 yıldır bu işi yapıyorlar. Artık sonuçları bekleyeceğim. Umutluyum.

Hayırlı olsun kardeşim ekimini bizle paylaşabilirsin
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Facebook Twitter Instagram