Gönderen Konu: Topik  (Okunma sayısı 153 defa)

Merttt

• Newbie
  • *
Topik
« : 02 Mart 2019, 18:21:54 »
Merhabalar sacinda aciklar var ama ekim icin zamanim var belki 1 sene falan topik kullanmayi dusunuyorum  arada topuk kullanan arkadaslar topik konusunda bilgilendirme yaparlarmi saca zarari varmi mesela yagmura yakalandik yolda  su deyince akarmi yada normal sicakda sorun yaparmi  el vurunca elimizi komure cevirirmi olumlu yada olumsuz gorusleri olan arkadaslar yazarsa sevinirim sagliklik ve mutlu gunler diler hepinizi gozlerinizden saclarinizdan operim

dinodin11

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Topik
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2019, 18:27:36 »
Merhabalar sacinda aciklar var ama ekim icin zamanim var belki 1 sene falan topik kullanmayi dusunuyorum  arada topuk kullanan arkadaslar topik konusunda bilgilendirme yaparlarmi saca zarari varmi mesela yagmura yakalandik yolda  su deyince akarmi yada normal sicakda sorun yaparmi  el vurunca elimizi komure cevirirmi olumlu yada olumsuz gorusleri olan arkadaslar yazarsa sevinirim sagliklik ve mutlu gunler diler hepinizi gozlerinizden saclarinizdan operim

Eyvallah kardeş
Teşekkürler gözlerimizden öp fakat
Saçlarımızdan öpemessin
Çünkü yok :))

Yakında cevaplar gelir merak etme
Geçmiş olsun

Marki

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2019, 18:30:07 »

Dermmatch kullan akma faln yapmaz topik akar suda eline cok gelir fiyatı fazla dermmatchin ama daha uzun sure kullanıyorsun. Ayrıca konuyu yanlış yere yazmışsın!

Merttt

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2019, 18:32:07 »
Dermmatch suya dayaniklimidir

Marki

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2019, 18:52:56 »
Dermmatch suya dayaniklimidir

evet dayanıklı boya gibi akma yapmaz en azından

Abc

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2019, 21:17:54 »
Fixplant daha ucuz bir ürününü çıkardı fixdeep diye. Ona da bakarsın. Şahsen 7-8 yıldır topik kullanan biri olarak devamli kullancaksan tavsiye etmem çünkü bütün sosyal hayatını kitliyor. Arada bir kullancaksan birşey diyemem ama.

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : Bugün, 22:23:40 »
toppik veya dermmatch bunlari kullaninca resmen yüz şeklim değişiyor gece ile gündüz kadar fark ediyor ama kullanimi aşiri zahmetli ve saçlara kesinlikle zarari olduğunu düşünüyorum en azindan bende öyle oldu. 2 üründe var ikisini de kullanmiyorum çok çok özel günler olmadiği sürece

Facebook Twitter Instagram