Gönderen Konu: İlhan serdaroglu  (Okunma sayısı 381 defa)

Merttt

• Newbie
  • *
İlhan serdaroglu
« : 03 Mart 2019, 02:24:45 »
Bu ilhan hocaya sac ektirenler neden formu yarida birakyor hep yarim sonlandirmiyorlar ya cok kotu oluyor yada guzel oluyor sallamiyorlar guzel olsa gurur duyarak paylasirlar acaba neden hep yarim  ilhan serdaroglunda ekipte 10 ayi gecen yada tam tamamlanan arkadaslar varmi ne dusunuyorlar

wathmon

• Jr. Member
  • **
Ynt: İlhan serdaroglu
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2019, 08:50:48 »
Ben ve 3 arkadaşımız burada hala da devam ediyoruz süreçleri atmaya. Ancak ben süreci bitirdikten sonra atmayı düşünüyorum. Çünkü ne hikmetse ilhan serdaroğlu olduğu için mi anlamadım kimse yorum yapmıyor. Diğer insanların yaptığı saç ekimlerine bakıyorum günü birlik fotoğraf atılıyor herkes yorum yağdırıyor. Örnek verelim asmed,arenamed bla bla. Diğer arkadaşlarım devam eder belki ama ben kesinlikle sürecin sonunda paylaşmayı düşünüyorum bu kadar ayrımcılık yapılmaz.

brtdvrm

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2019, 11:35:43 »
Paylaşınca da pek sallanmıyor ondan olabilir, benim 7 ayı geçti gayet memnunum.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2019, 12:39:29 »
Ben ve 3 arkadaşımız burada hala da devam ediyoruz süreçleri atmaya. Ancak ben süreci bitirdikten sonra atmayı düşünüyorum. Çünkü ne hikmetse ilhan serdaroğlu olduğu için mi anlamadım kimse yorum yapmıyor. Diğer insanların yaptığı saç ekimlerine bakıyorum günü birlik fotoğraf atılıyor herkes yorum yağdırıyor. Örnek verelim asmed,arenamed bla bla. Diğer arkadaşlarım devam eder belki ama ben kesinlikle sürecin sonunda paylaşmayı düşünüyorum bu kadar ayrımcılık yapılmaz.

Abi ayda 1 atalım bence ben mesela 7 gün sonra aticam çünkü ayda bir süreçlere insanların ihtiyacı oluyor bende girip farklı doktorların 4. 5. Aylarına bakıyorum çünkü öyle yapalim derim.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2019, 12:41:17 »
Bu ilhan hocaya sac ektirenler neden formu yarida birakyor hep yarim sonlandirmiyorlar ya cok kotu oluyor yada guzel oluyor sallamiyorlar guzel olsa gurur duyarak paylasirlar acaba neden hep yarim  ilhan serdaroglunda ekipte 10 ayi gecen yada tam tamamlanan arkadaslar varmi ne dusunuyorlar

Bence güzel olduğu için çünkü kötü olsa gelip burda sizlanir insan haksız mıyım böyle kötü yaptı söyle kötü yaptı bı arkadaşı da kendim buldum getirdim çok iyi olmuştu forumda arama kısmına ugurozen yaz çıkar onu ben bulup getirdim geri foruma adam unutmuş forumu zamanım yok diyordu 😄

Heptwo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2019, 15:03:43 »
Bence güzel olduğu için çünkü kötü olsa gelip burda sizlanir insan haksız mıyım böyle kötü yaptı söyle kötü yaptı bı arkadaşı da kendim buldum getirdim çok iyi olmuştu forumda arama kısmına ugurozen yaz çıkar onu ben bulup getirdim geri foruma adam unutmuş forumu zamanım yok diyordu 😄

Ben tam tersi olduğunu düşünüyorum kötü olanlar foruma uğramıyorlar moralleri daha fazla bozulmasın diye.
Benim tahminim ilhan hoca kendi tavsiye ediyor forumda paylaşım yapmaları için bu iyi bir şey ekimerine güvendiğinin belirtisi ama burda tavsiye ile konu açanlar sırf hocayı kırmamak için konu açıyorlar sonrada konularına devam etmiyorlar çok istekli olmadıkları için diye tahmin ediyorum.
İlhan serdaroğlu benim çok beğendiğim bir ekimci ama işin doğrusu sizinde dediğiniz gibi konular yarım kaldığı için ekimlerinin başarısı net olarak ortaya çıkmıyor bence.

Facebook Twitter Instagram