Gönderen Konu: Estecenter - 1600 greft - Fue - Safir Uç  (Okunma sayısı 750 defa)

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
Estecenter - 1600 greft - Fue - Safir Uç
« : 13 Mart 2019, 17:19:33 »
Merhaba arkadaşlar, adım Ersoy, 32 yaşındayım. Meslekten dolayı sürekli dalış elbisesi giyiniyordum ve ön kısımlarda açıklık oluşmuştu. Uzun zamandır saç ektirmeyi düşünüyordum traş olmak istemediğim için araştırmalarımı bu yönde yaptım ve Estecenter'da yaptırmaya karar verdim. Bugün saç ekimim yapıldı. Bu forumda da araştırmama rağmen benzer konu göremediğimden konu açma gereği gördüm. Çok heyecanlıyım. Sonuçları hep beraber görelim.

kılıkırkyaran

• Jr. Member
  • **
Ynt: Estecenter - 1600 greft - Fue - Safir Uç
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2019, 19:01:39 »
ekiminiz hayırlı olsun düzenli paylaşım yaparsanız takip etmek isteriz,estecenter özellikle sonuçlarını merak ettiğim bir ekim merkezi.

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2019, 19:10:12 »
Fırsat buldukça yanıtlamaya çalışacağım fakat şunu söyleyeyim işlem sonrası arabama bindim tek başıma eve geldim sabah gittiğimdede kahvaltı ikramları oldu ekim sonrasında yemek verdiler ilgi alaka zaten muazzamdı ekimde hic bir acı hissetmedim çok dürüstce söyleyebilirim bunu size! Sonuclarini gün geçtikce paylaşırım düşünen arkadaşlara ön bilgi sahibi olurlar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2019, 08:40:25 »
Fırsat buldukça yanıtlamaya çalışacağım fakat şunu söyleyeyim işlem sonrası arabama bindim tek başıma eve geldim sabah gittiğimdede kahvaltı ikramları oldu ekim sonrasında yemek verdiler ilgi alaka zaten muazzamdı ekimde hic bir acı hissetmedim çok dürüstce söyleyebilirim bunu size! Sonuclarini gün geçtikce paylaşırım düşünen arkadaşlara ön bilgi sahibi olurlar

Ekiminiz hayırlı olsun. Süreç zaten sıkıntılı bir süreç her halükarda etrafınızdaki insanlar “saç mı ektirdiniz, nerde ektirdiniz, bu saçlar ne zaman çıkacak, bizim ..... arkadasın arkadası vardı o ektirdi şimdi süper” gibi yorumlar alacaksınız, saçlarınızı lokal olarak kısaltmak bu sancıyı azaltmayor bu sebeple sizdeki gibi lokal açıklıklarda bile planlamanın daha sağlıklı yapılabilmesi adına saçların tamamen kesilmesi daha mantıklı olduğu  düşünüyorum.
Kolayı atlattınız (Ekim operasyonu) şimdi sırada zoru (çalacakmı çıkmayacakmı -merak) atlatmakta.
Süreçinizi anlık paylaşırsanız buradan yorumlayarak yardımcı oluruz

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2019, 16:53:20 »
Selam, çok sağ ol iyi dileklerin için. Ben kısaltma konusunda aynı fikirde değilim. Çünkü kısa saç kullanmak kesinlikle istemiyorum. Hastanenin direktörü İbrahim Bey daha önce bu tarz ameliyatlarla başarıya ulaştıklarını, örneklerinin olduğunu rahatlıkla belirttiği için de ben de ekimim bu şekilde olsun istedim. Bakalım sonuçları görücez hep beraber. Umarım eski saçlarıma kavuşurum.:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2019, 16:56:31 »
Kendi saçlarınız kaliteli ekimde güzel duruyor uzun saç olmasına rağmen sıklık dengeler umarım güzel bir sonuç almanızı diliyorum.
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Paysdt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2019, 18:51:50 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Süreç zaten sıkıntılı bir süreç her halükarda etrafınızdaki insanlar “saç mı ektirdiniz, nerde ektirdiniz, bu saçlar ne zaman çıkacak, bizim ..... arkadasın arkadası vardı o ektirdi şimdi süper” gibi yorumlar alacaksınız, saçlarınızı lokal olarak kısaltmak bu sancıyı azaltmayor bu sebeple sizdeki gibi lokal açıklıklarda bile planlamanın daha sağlıklı yapılabilmesi adına saçların tamamen kesilmesi daha mantıklı olduğu  düşünüyorum.
Kolayı atlattınız (Ekim operasyonu) şimdi sırada zoru (çalacakmı çıkmayacakmı -merak) atlatmakta.
Süreçinizi anlık paylaşırsanız buradan yorumlayarak yardımcı oluruz

Ekiminiz hayırlı olsun öncelikle inşallah istediğiniz saçlara kavuşursunuz. Aynı açıklı ben de 22 marta İlhan hocaya ektircem üstteki saçları kestirmicem sadece donör alan kısalıcak. Sadece arkadaşın attıgı yorumu gördüğümde saçları kestirmeden yani donör alan hariç ne gibi aksaklıklar olabilir yada planlamada neyi etkileyebilir bende merak ettim de sadece şakak ekimi olsa bile ne gibi dezavantajları olabilir ?

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2019, 19:02:07 »
Sadece şakaklara yani sol ve sağ yanlara ekilirse ve ileride ortadaki saclardan dökulme olursa yama gibi durma durumu varmis ki banada mantikli geldi ama bana yapilan ekimde hem yanlar dolduruldu hemde sacin aralarina serpistirildiki uzadiginda iyileştikten sonra birbirlerine karışıp daha Naturel bir görüntü olsun diye yapildi bence doğrusuda bu profesyonellikleri bence burada işe yariyor sadece yanlara istemistim ben çünkü yarin ilk yikamam olacak Estecenter'a gidicem resim atmayı becerebirsem paylaşicam sizlerle arkadaşlar.

Tunc1992

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2019, 19:09:47 »

Hocam öncelikle geçmiş olsun inşallah bol telli saçlara kavuşursun ve kavuşurum 🙂
Şunu söylemem gerekirse ekimden önce ve ekim sırasında evet dediğin gibi muazzam bir ilgi var ama malesef ki sonrasında sadece geçiştirme cümleleri ve  takip sıfır kendi adıma konuşuyoruM tabi 🙂

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2019, 19:16:31 »
Vallahi takip etmeleri adına benim pek bir ilgiye henüz ihtiyacım olmadi süreç belli çünkü bende sizler gibi netten arastirdım videolar izledim bilgi sahibi oldum bu gün aradilar ama durumunuz nedir ağrınız varmı nasil geçti gece diye sordular sağolsunlar ama gerekte yoktu çünkü hiç bir sıkıntı yaşamadım belki benim bünyem biraz sağlam ondandir bilemiyorum:)) ilgiyi annem babamdan görüyorum yetiyor şimdilik kisacasi:))

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Mart 2019, 14:37:40 »
Arkadaşlar bu gün 3.gün ve yıkaması yapıldi kapidan girdiğim anda güler yüzle karşilandım sonra ilk olarak bir losyon sürdüler ekilen bölgeye biraz bekledik daha sonra yıkamayi yaptılar,işlemi yapan arkadaş sağolsun çok bilgiliydi ve işini severek yapıyor bunu hissettirdi bunun dışında genel olarak personelin ilgi ve alakası gayet iyiydi izlenimlerim bunlar şimdilik fotoğraf koydum zaten ben beğendim mutluyum ekilen bölge belli bile olmuyor neredeyse iyiki kestirmeden yapmışım dedim bir daha kendime:)

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #11 : 16 Mart 2019, 14:50:11 »
Bu gün 4.günüm yıkamaya geldim biraz yoğundu beklerlen kahvemi ikram ettiler sonra yikandı güzel ve ilgili bir şekilde,bandanayı takmaya gerek kalmadığını söylediler şişme vs ağrı zaten hiç yaşamamıştım boyunluksuz yatabileceğimide söylediler güzel haber benim için :) alkol ve sigara kulanmadığım için sanirim hizlı iyileşti. Buda bu günki resmim

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Mart 2019, 13:28:44 »
5.günum arkadaşlar boyunluk kullanmaya gerek yok dediler ama ben ara ara taktım gece yatarken iyi bakmak adına :) biraz uzaktan fönle şekil vermeye çalıştım şuanki görüntüsü bile fena değil bu gün dinlendiriyoruz saçı yarın yıkama olacak tekrar🙋

AçıkDenizci

• Newbie
  • *
« Yanıtla #13 : 18 Mart 2019, 16:28:37 »
6.günum bu gün arkadaslar bence guzel olacak herşey tabi zamanla dahada iyi anlariz suan bile memnunum ilgi alaka muazzam profesyoneller ben çok memnunum bu konuda her gün gidip yikama işlemi yapiyorum evimde biraz yakın sayilir :) gün gun devam edeceğim sonuclari sizlerle paylaşmaya

Cihandoğan

• Newbie
  • *
« Yanıtla #14 : 18 Mart 2019, 17:54:16 »
Senin zaten var olan saçların çok iyiymiş ekim yaptırmasanda olurmuş dostum

Facebook Twitter Instagram