Gönderen Konu: Engin Sönmez Hairestetik 3000 greft SIKAYET !  (Okunma sayısı 4267 defa)

Don Vito Corleone

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 1210
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Engin Sönmez Hairestetik 3000 greft SIKAYET !
« Yanıtla #15 : 11 Mart 2020, 22:56:32 »
Çoğu  saç ekim merkezi   elden  alıyorlar parayi    fatura  yok bir belge yok   çünkü    daha sonra bir şikayet  oldugunda   hasta hiç bir hak iddia   edemezsin.   saç  ekim yaptığınız   merkez den  fatura  alın.

Karakutu

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 237
Ynt: Engin Sönmez Hairestetik 3000 greft SIKAYET !
« Yanıtla #16 : 16 Mart 2020, 01:02:58 »
Öncelikle biz yasal ve kurumsal bir firmayız kesinlikle böyle ucuz numaralar peşine düşecek bir firma değiliz bahsedilen şahıs a  adminle ulaşıldı  mesaj atıldı eğer bizimse telafı edelim bize ulaşın diye ama dönüş yok bizim operasyonumuz olduğunu kim nasıl kanıtlayacak busektörde karalama çok fazla biz hastalarımızın her zaman yanındayız yaptığımız işin de arkasındayız eğer bir hata varsa düzeltmeye hazırız bu sektörde ilk kez kötü bir yorumla karşılaşıyoruz.
Bu konu bizi çok üzdü gereğinin yapılması için de elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız.

Bilmiyorum bu forumda size ait olmayan bir ekimi sizde yaptırmış gibi reklamasyon niye yaptırsın?. Size rakip bir firmasımı var?, ki sade İstanbulda binin üzerinde ekim merkezi varmış sade sizi neden karalasın. İlk kez böyle bir durumla karşılaşıyoruz demenize kimse inanmaz, her doktorun her firmanın hatalı ekimi olur kesinlikle veya ekim istenen düzeyde olmayabilir.
Arkasındayız demeniz güzel birşey( tabiiki arkadaşında ispatlaması gerekir, en azından mesajlaşmalarınız falan vardır göstermesi gerekir. Faturayı birçoğunuz vermiyorsunuz zaten) arkadaş ispatlarsa yapacağınız en güzel şey ücret iadesidir. Kendiniz arızalı bir arabayı tamire götürüyorsunuz ama teslim alandan sonra araba eskisindende kötü bir şekilde teslim ediliyor ve elinizde kalıyor, sizde şikayetçi oluyorsunuz. Tamirci size gelin yeniden tamir edelim diyor siz tekrardan bu tamirciye arabanızı teslim edermisiniz ki bu insan saçı telafiside birsonrakine imkansız kök kalmayacak. Kendinizi bu arkadaşın yerine koyun. En azından ücret iadesiyle son şans olarak güvendiği biryere gider.

Hatasız kimse olmaz burda eğer arkadaşta ispatlarsa yapacağınız en güzel şey karşılıklı anlaşıp ücretini iade etmeniz, böyle bir yol izlerseniz çok şey kazanırsınız, güven herşeydir. Ama tersi kaybeden siz olursunuz bu kesin. Ben sizin bu işi uzatmayacağınızı düşünüyorum. İsim vermeyeceğim bazı firmalar ekimleriyle değil rezillikleriyle Google da öne çıkıyor ve çözüm değil sorun çıkarmaya devam ederken çok şey kaybediyorlar ve onca emekleri kariyerleri yerle bir oluyor. Güzel ekimin nasıl güzel reklamı olursa kötü ekimin arkasında durup sorunu çözmekte kötü reklam olmaz görüşündeyim.
Eğer bu arkadaşta kötü niyetli ise burda ona herkes gerekli cevabı verir zaten, sizde kanuni haklarınızı kullanırsınız.  Ama herşey ortada başarısız bir ekim ortada duruyor.

« Son Düzenleme: 16 Mart 2020, 01:15:10 Gönderen: Karakutu »

Karakutu

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 237
Ynt: Engin Sönmez Hairestetik 3000 greft SIKAYET !
« Yanıtla #17 : 22 Mart 2020, 02:50:32 »
Dostum durum ne?. Inşallah halletmişsindir sorunu.

 

Facebook Twitter Instagram