Saç Ekimi Merkezleri > Saç Ekim Merkezleriyle İlgili Öneriler Ve Görüşler

Dr. Bilgehan aydın Saç Ekimi Kliniği

(1/2) > >>

celil:
Merhabalar,
Saç ektirmek için araştırma yapıyorum.
Klinik araştırıyorum. Arkadaşım Bilgehan Aydın'ın kliniğini tavsiye ediyor.
Buraya da yazmak istedim. Daha önceden Bilgehan Aydın'da saç ektiren var mı ?
Yorumlarınızı merak ediyorum.

Hintell:
Bilge han hocanın yeni kılınığıne ektiren 2 arkadaşımız var forumda yeni konu açtılar onlara mesaj atabilirsin.

dodooo_fb:
Geçen hafta Ekim yaptırdım orada. Fakat iyi yada kötü diye bir yorum yapamam şu an için. Forumda orada daha önce ekim yapıp iyi ve kötü sonuç almış bir çok kişi var. Araştırabilirsin

celil:
Bİlgehan Aydın kliniğine karar verdim sonunda. Karar verme sürecimde Canan Hanım ve Bilgehan Bey etkili oldu. Endişelerim vardı şaç ekimi hakkında.
Çok ilgilendiler ve bütün sorularımı sabırla ve detayla cevapladılar. Bilgehan Bey' de doktor gibi değil abi gibi davrandıgı için kendimi rahatlıkla emanet etmeye karar verdim. Öncesi çekimlerim yapıldı. Haftaya ekim yapılacak. Şimdiden tavsiye ederim. Süreç ve gelişmeleri saç ekimi hakkında benim gibi kararsız kalmış arkadaslar için paylaşacagım.

Hintell:

--- Alıntı yapılan: celil - 17 Temmuz 2019, 15:15:13 ---Bİlgehan Aydın kliniğine karar verdim sonunda. Karar verme sürecimde Canan Hanım ve Bilgehan Bey etkili oldu. Endişelerim vardı şaç ekimi hakkında.
Çok ilgilendiler ve bütün sorularımı sabırla ve detayla cevapladılar. Bilgehan Bey' de doktor gibi değil abi gibi davrandıgı için kendimi rahatlıkla emanet etmeye karar verdim. Öncesi çekimlerim yapıldı. Haftaya ekim yapılacak. Şimdiden tavsiye ederim. Süreç ve gelişmeleri saç ekimi hakkında benim gibi kararsız kalmış arkadaslar için paylaşacagım.

--- Alıntı sonu ---

Hayırlı olsun kardeşim. Bekliyoruz konunu

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git