Gönderen Konu: istanbuldan Ankara'ya ŞAHİN Beye ekime giden oldu mu?  (Okunma sayısı 1920 defa)

alonso34

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar yas 33 ıstanbulda ikamet ediyorum. Hisar hastanesi ile Şahin bey arasında kaldım. Hisar hastanesinde çok ekip var. Hangisine denk geleceğini bilmediğim için Ankara'ya ŞAHİN hocaya gideyim diyorum. Ama orda da mesafe sıkıntısı var.

Şahin hocaya gitsem ekim gecesi otelde kalsam sıkıntı olur mu rahat edermiyim. Var mi otelde kalan?

Ya da ekim bittikten sonra arabayla 4 saat İstanbula da gelebilirim. Yol sıkıntı olur mu bilmiyorum. Ayrıca ilk yıkamayı merkez mi yapar?

Tecrübeli arkadaşlara cevap için şimdiden teşekkürler

sduzce

• Sr. Member
Ynt: istanbuldan Ankara'ya ŞAHİN Beye ekime giden oldu mu?
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2019, 17:15:23 »
Hocam ben Düzce'den gidip geldim hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat tavsiye edilmiyor. İlk yıkama içinde gidip geldim yine sorun yaşamadım.

alonso34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2019, 17:18:12 »
Bende ilk geceyi evde daha rahat geçiririm diye düşünüyorum ama 6saat yol var tabi. Bir de dediğiniz gibi ilk yıkamaya gitmek var bide. Kendi aracinizla mi döndünüz

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2019, 17:29:16 »
Bende ilk geceyi evde daha rahat geçiririm diye düşünüyorum ama 6saat yol var tabi. Bir de dediğiniz gibi ilk yıkamaya gitmek var bide. Kendi aracinizla mi döndünüz

Evet kendi aracımla gidip geldim. İlk yıkamayı kendinizde yapabilirsiniz.

alonso34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2019, 17:46:27 »
Ben 4 saat tek başıma süremem heralde. Yanima birini bulursam ancak o şekilde olabilir. Siz otelde kalmayı niye düşünmediniz ustad

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2019, 18:45:11 »
Ben 4 saat tek başıma süremem heralde. Yanima birini bulursam ancak o şekilde olabilir. Siz otelde kalmayı niye düşünmediniz ustad

Hocam Ankara'da kuzenim,abim çok yakın arkadaşlarım var ama ben yine de kendi evime geldim. Yine benim İstanbul'a göre yakın sayılır. Size tavsiyem ilk yıkamayı klinikte yaptıracaksanız otelde kalmanız yönünde.

alonso34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2019, 20:20:21 »
Bende kendi evimde kalayım planlama yapmaya çalışıyorum. Ama beni getirecek birini bulamazsam mecbur otelde kalicam. 4 saat arac kullanmam mümkün değil.

Ama istambuldan Şahin hocaya giden hic yok sanırım.  Yada yol, otel zahmetine degmez diye mi düşünülüyor acaba. Kafam karışık bilemedim

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2019, 20:38:23 »
Valla zor karar
Bende bunun kararsızlığını yaşadım
Ekim sonrası insan evinde rahat olmak ister diye düşünüyorum
Bu yüzden ekimi  İstanbul da yapacağım gibi :)

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2019, 20:40:33 »
Gidenler var elbette fakat çoğu otelde kalıp ilk yıkamadan sonra dönmeyi tercih eden kişiler. Ekimlere baktığında farkedersin.

alonso34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2019, 21:26:13 »
Valla zor karar

İstanbulda Hisar hastanesi ve este sağlık dışında alternatif bulamadım. Hisar hastanesi fabrika gibi çalışıyor. Kime d3nk geleceğin belli değil. Şahin hocanın en azindan ekibi belli. Yoksa Ankara işi git gel. Zor

alonso34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Haziran 2019, 21:27:15 »
Gidenler var elbette fakat çoğu otelde kalıp ilk yıkamadan sonra dönmeyi tercih eden kişiler. Ekimlere baktığında farkedersin.

Evet otelde kalan var gibi resimlerden. Ama hiç yorumu yok. Rahat ediliyor mu ulaşımı nasıl hic bir yorum göremedim

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2019, 21:31:53 »
Valla zor karar

İstanbulda Hisar hastanesi ve este sağlık dışında alternatif bulamadım. Hisar hastanesi fabrika gibi çalışıyor. Kime d3nk geleceğin belli değil. Şahin hocanın en azindan ekibi belli. Yoksa Ankara işi git gel. Zor
Git hepsiyle görüş kardeşim kafan net olsun

Karamazov

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 17 Haziran 2019, 22:55:36 »
Şuan otelden yaziyorum size bu gun gercekleştirdim işlemimi. Konumu açacağim 1 2 gune takip edersiniz. Ben istanbuldan geldim ankaraya ilk yikamaya kadar burada otelde kalip doneceğim tekrardan.

alonso34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2019, 23:26:29 »
Şuan otelden yaziyorum size bu gun gercekleştirdim işlemimi. Konumu açacağim 1 2 gune takip edersiniz. Ben istanbuldan geldim ankaraya ilk yikamaya kadar burada otelde kalip doneceğim tekrardan.

Hocam ekim olacağı gün mu gittiniz yoksa bi gün önceden felan mi

2 otelle anlaşmaları varmış siz hangisini sectiniz. Otel şartları nsil 2 gün orda rahat gecer mi :)

Birde malum sicak ekim merkezi ve otelde klima vardır sanırım

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Haziran 2019, 23:54:23 »
Millet gider mersine sen gidiyon tersine😂😂yanlış anlasilmasin şahin hoca iyi bir ekimci olabilirde ben kayseride ikamet ediyorum istanbul uzak diye gözüm kesmiyor gitmeye senin ayağinın altinda o kadar hatrı sayilir ekimciler var ankaraya da gitmek zor geliyorsa bence cevrendeki ekimcilere bak ahh ben zaman bulabilsem de istanbula gidebilsen ne saç ektireceğim de gidemiyorum muhanet işte😀

Facebook Twitter Instagram