OFF TOPİC / KONU DIŞI > Genel Sohbet

20 yaşımda saç kalmadı

(1/4) > >>

davud123:
Sayın üyeler merhaba 16 yaşımdan beri avuç avuç sacım dökülüyordu yalnız saçlarım cok gür ve sık olduğundan problem olmuyordu lâkin artık ön tarafta saçların kökünü bitirmiş bulunmaktayım bir zamanlar kızlar berberim cevrem herkes hayrandı saclarıma ama şimdi oralarda yağlı bir cilt var herneyse yapıcak birşey yok deyip kafayı kazıdım ama maateessüf bu şekilide kendime aylarca yakıştıramadım bu yaz arkadaşımın tavsiyesi üzerine aslı tarcan hair clinic te sacımı ektirecektim ama görüştüğüm yetkili yaşımın cok genç olması sebebiyle ektiğimiz saclarında döküleceğini söyledi maamafih benim için çare kalmamıştı

Bu seneyi geçtim artık ama önümüzdeki yaz inşallah ektiricem ve dökülecek olursa bir diğer ekimide gözönüne alıyorum
Benim sizden sorum şu yönde olucaktı aslı tarcan pek tavsiye edilmemiş alternatif olarak hangi isimleri söylerdiniz cok pahalı olmamak şartıyla bana aslı tarcanı tavsiye eden arkadaşımda orda ektirmişti aslında ve de sacları cokda güzel olmuştu

davud123:
https://i.hizliresim.com/yG5ym7.png

Kral33:
Öncelikle ektiği saçlar değilde mevcut saçların dökulecegi için eski halini alacak. Bende 25 yaşındayım önümüzdeki sene yaptircam senincok iyi anlıyorum dostum ektirme diyenlere de aldırış etme

davud123:
Aynen hocam cok yıprattı beni yaş olarakta cok geriye attı abi diyecegim adamlar bana abi diyor

ibrahimcam:
Hocam gerçekten çok dökülmüş ya, bence de ektir gitsin en güzel yaşlarını saçsız geçirmekten iyidir dökülürse tekrar ektirirsin

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git