Gönderen Konu: Aşırı sac dökülmesi ve seyrelme  (Okunma sayısı 1118 defa)

Soner6363

• Yeni üye
  • *
Aşırı sac dökülmesi ve seyrelme
« : 21 Temmuz 2019, 08:41:40 »
Merhaba arkadaşlar benim saclarimda asiri dökülme yasanmaktadir. Ve belli bolgelerde seyrelme acıklık ortaya cikiyor taradigim zaman. Bu durumu durdurmanin yolu nedir?  O sacları nasil yapilandirabilirim? Önerdiginiz şampuan hap var mı?

Rohat

• Full Member
Ynt: Aşırı sac dökülmesi ve seyrelme
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2019, 10:33:11 »
Önce cildindeye git bi sebebini öğren. Vitamin ve hormon testi yap. Sebebini öğren sonra ona göre hareket et.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2019, 15:02:32 »
cildiyecilerin hiç bir şey bildikleri yok bence o yüzden boşu boşuna vakit kaybetme derim ben.
şampuanını değiştir dökülme karşıtı bir şey kullan ,saçların çabuk yaplanıyorsa ve kepek problemin varsa bunlara önlem olarak düzgün bir şampuan kullan.
birde aşırı saçlarını şampuanlamaktan kaçın bazı şampuanlarda saç derisinin sağlığını bozup dökülmelere sebebiyet verebiliyor özellikle bazı mevsimsel nedenlerden dolayıda dökülme artabiliyor.

tudors

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2019, 17:18:16 »
hangi şampuanı kullanıyorsun.

sharon

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2019, 18:21:35 »
Benimde aynı şekilde fazlasıyla saçlarımda incelme ve dökülme mevcut artık baya belli olur hala geldiler. Şu finasterid, losyon vs o diğer hiçbir ilaç kullanmamak istiyorum. Saç ekimi olarak da dökülme devam ettiği için pek uygun değil. Çaresizlik saç boyutunda da olsa kötü birşey gerçekten.

Facebook Twitter Instagram